fechtavimasis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fechtavimasis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fechtavimasis“.

Jautrus olimpinės čempionės įrašas – suskaičiavo, kiek rusai jau nužudė Ukrainos sportininkų

Ukrainietė fechtuotoja Olha Harlan savo „Instagram“ paskyroje paskelbė jautrų vaizdo įrašą, kuriame vaizduojama kiek ukrainiečiai neteko talentingų sporto pasaulio žmonių nuo karo pradžios Ukrainoje. 31-erių moteris Pekino olimpinėse žaidynėse tapo čempione suskaičiavo, kad karo metu žuvo jau 51 sportininkas ir treneris. „Kiekvieno ukrainiečio gyvenimas pasikeitė nuo vasario 24 dienos.
2022-05-16

Po fechtavimosi rungties lietuvės penkiakovininkės užima 12 ir 17 vietą

Pasaulio taurės laimėtojos titulą ginanti Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė šių metų II etapo finalą pradėjo užimdama 12-ąją vietą fechtavimosi rungtyje. Kita Lietuvos atstovė finale – Ieva Serapinaitė – šioje rungtyje liko 17-a. Pasaulio taurės II etapas Rio de Žaneire vyksta taip, kaip šiuolaikinės penkiakovės varžybos vyks olimpinių žaidynių metu.
2016-03-12

Paaiškėjo geriausieji studentijos ir jaunimo iki 24 metų fechtuotojai

Balandžio 26-27 dienomis Kaune vyko net dvejos fechtavimo varžybos – Lietuvos studentų čempionatas bei Jaunimo iki 24 metų čempionatas, teigiama pranešime spaudai. Pirmąją dieną jėgas išmėgino studentai – iš viso 37 dalyviai iš 7 Lietuvos aukštųjų mokyklų.
2014-04-29

Jūros šventėje fechtuotojai surėmė špagas

Savaitgalį uostamiestyje vykusios Jūros šventės metu jau antrus metus iš eilės klaipėdiečiai ir miesto svečiai atviroje erdvėje galėjo stebėti fechtuotojų pasirodymą. Pernykštės šventės metu vykusios parodomosios fechtavimo kovos patraukė daugelio žiūrovų dėmesį. Paskatintas sėkmės šiemet šios iniciatyvos organizatorius Klaipėdos fechtavimo klubas nusprendė pakviesti kitų Lietuvos miestų fechtuotojus suremti ginklus draugiškame turnyre.
2013-07-30

Į fechtuotojų turnyro finalą pateko ir penkiakovininkė

Savaitgalį Kaune vyko tarptautinės kasmetinės fechtavimosi varžybos ,,Lietuvos taurė-2011“. Nugalėtoja tarp moterų tapo 23 metų kaunietė Agnė Švelnienė 15:14 įveikusi Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovę Liną Batulevičiūtę. Trečiąsias vietas iškovojo kaunietės -penkiolikmetė Viktė Ažukaitė ir devyniolikmetė Paulina Matlauskaitė, praneša Lieuvos fechtavimo sąjunga.
2011-12-05

Penkiakovininkė L. Asadauskaitė: į olimpiadą patekti nebus sunku

Po motinystės atostogų į didįjį sportą grįžusi 27 metų Laura Asadauskaitė per kelias varžybas įrodė, kad vis dar priklauso šiuolaikinės penkiakovės elitui. Nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio vėl prakaitą treniruotėse liejanti Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės žvaigždė L. Asadauskaitė tvirtino, kad pradžia nėra lengva. Trūksta poilsio „Sunkiausia – psichologinis momentas, suvokimas, kad negali padaryti nė pusės to, ką dariau prieš eidama motinystės atostogų. Tačiau tai suvokiamas dalykas.
2011-06-20

Lietuvos fechtavimosi čempionatas – lyg repeticija

Šalies fechtavimosi rinktinės trenerė Rasa Ažukienė pripažįsta – konkurencija Lietuvoje labai maža, bet džiaugiasi sportininkų pasirodymu tarptautinėje arenoje. Lietuvos suaugusiųjų fechtavimosi čempionatas tapo paskutine stotele laukiant liepos mėnesį Anglijoje vyksiančių Europos pirmenybių. Gegužės 7 dieną vykęs šalies čempionatas sukvietė stipriausius šalies sportininkus, tačiau Lietuvos rinktinės vyriausioji trenerė Rasa Ažukienė neliko patenkinta pirmenybių lygiu.
2011-05-11

L. Batulevičiūtė ir R. Švelnys – geriausi šalies fechtuotojai

Lietuvos jaunimo (iki 24 metų) fechtavimosi pirmenybėse tarp merginų geriausiai sekėsi 21-erių metų Linai Batulevičiūtei, kuri vienu dūriu 15:14 finale nugalėjo keturiolikmetę Viktę Ažukaitę. Trečiąsias vietas užėmė septyniolikmetė Paulina Bajorūnaitė ir šešiolikmetė Emilija Serapinaitė. Tarp vaikinų čempionu tapo 23-ejų metų Ramūnas Švelnys, kuris finale 15:6 įveikė septyniolikmetį Tadą Miečių. Trečiąsias vietas užėmė šešiolikmetis Lukas Minkevičius ir 22-ejų metų Paulius Aleksandravičius.
2011-04-05

Fechtuotojas T. Krasikovas pasaulio taurės varžybose Estijoje - 39-as

Estijos sostinėje Taline vykusiose pasaulio fechtavimo taurės varžybose Lietuvos špagininkas Tomas Krasikovas užėmė 39-ąją vietą. 25 metų atletas pirmajame atkrintamųjų varžybų rate (1/32 finalo) 14-15 nusileido rusui Pavelui Suchovui. Nugalėjo 29 metų Estijos atstovas Nikolajus Novosjolovas.