fc baseball

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fc baseball“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fc baseball“.

FC Baseball koncertas užbūrė „Midsummer Vilnius“ festivalį: susirinko minia gerbėjų

Festivalis „Midsummer Vilnius“ tęsiasi. Liepos 18-osios vakarą į sceną žengė šalies melomanas Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball. Ketvirtadienio vakarą Valdovų rūmų kieme FC Baseball klausytojus užbūrė giliu monochrominiu ilgesiu ir intelektualia, svajingai atsainia romantika. Didžiųjų scenų spindesį ir klausytojų palankumą atradęs kaip „Junior A”, Tautvydas Gaudėšius 2020 metais pristatė naująjį savo alter ego – „FC Baseball”, kai pradėjo dainas kurti lietuviškai.
2024-07-19

FC Baseball prabilo apie kitą savo pusę: „Esu atviras chamas“

Atlikėjas, dainų autorius Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball pakvietė į savo koncertinį turą „Jauna Lietuva“ ir prisiminė, kokį kelią nuėjo, kol tapo tuo, kas yra dabar. „Esu atviras chamas, nebūtinai jautrus, bet atviras“, – juokėsi Tautvydas, paminėjus, kad pastaruoju metu vyrai nebebijo rodyti savo jautrumo. „Kažkas naujo“ laidoje apsilankęs FC Baseball įkvėpė tuos, kurie gyvena ne didžiuosiuose miestuose ir mano, kad vien dėl šios priežasties jų galimybės yra apribotos.
2024-05-07

FC Baseball Vilniuje pradėjo koncertinį turą „Jauna Lietuva“

Dainų autorius ir atlikėjas Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball vakar Vilniuje, istorinėje koncertų salėje „Kablys + Kultūra“, kartu su savo grupe pradėjo koncertinį turą „Jauna Lietuva“, pavadintą pagal naujausią atlikėjo singlą. Jau kitą savaitę FC Baseball aplankys ir kitus didžiuosius Lietuvos miestus – Kauną ir Klaipėdą. „Atrodo, kad FC Baseball dar neturėjo tokio koncerto, koks buvo vakar.
2024-04-26

FC Baseball pristatė dainą „Jauna Lietuva“: bando atsukti laiką

Dainų autorius ir atlikėjas Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball šiandien pristatė ilgai lauktą savo naująjį singlą ir jam sukurtą vaizdo klipą „Jauna Lietuva“. Kaip sako pats autorius, šis kūrinys yra apie tikrą draugystę. „Vienam iš personažų kažkas nutiko. Kažkas, ko pakeisti neįmanoma, nei to pakeisti, nei su tuo susigyventi.
2024-03-07

FC Baseball iškėlė vestuves ir viską užfiksavo naujajame savo mini albume „Bėgti laiptais“

Dainų autorius ir atlikėjas Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball šiandien pristatė naujausią savo mini vaizdo albumą „Bėgti laiptais“. Šiame rinkinyje sudėtos trys visiškai naujos autorinės FC Baseball dainos ir įamžintos vestuvės. „Šis dainų rinkinys turėjo vadintis „Gėla“. Čia apie Gėlos ežerą, esantį šalia Vilniaus. Tiesa, kadangi albumas paskutinę minutę buvo pavadintas kitaip – tebūnie tai kita istorija, kitai dienai, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2023-10-26

FC Baseball ruošiasi ypatingai koncertų serijai: „Tai pats intymiausias būdas dalintis muzika“

Šiemet jau ketvirtąjį savo albumą „Aš sakydamas kursiu“ išleidęs Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball šį paskutinį vasaros mėnesį ruošiasi klausytojus nustebinti išskirtine muzikine programa – atlikėjo dainos nuskambės akustiškai didžiausiuose šalies miestuose ir kurortuose. Kiekvienas melomanas FC Baseball pažįsta kaip charizmatišką merginų numylėtinį, kurio koncertų metu ašarą nubraukia ne vienas.
2023-08-09

Iš FC Baseball lūpų – netikėta išpažintis apie striptizą Brazauskienei: nežinau, kodėl niekam nepasirodė keista

Dainų kūrėjas ir atlikėjas Tautvydas Gaudėšius–FC Baseball renginyje „Perklausos“ pasakojo, kodėl nusprendė lankytis pas psichologą, atskleidė pikantišką faktą apie Kristinai Brazauskienei šoktą striptizą bei prisiminė naktį, po kurios jo gyvenimas niekada nebebuvo toks pats. Seksualusis šokis bei akistata su mirtimi Nidoje vykusiame „Perklausų“ renginyje atlikėjas Tautvydas Gaudėšius, geriau žinomas kaip FC Baseball, atskleidė nemažai visuomenei dar nežinomų faktų.
2023-07-26

FC Baseball – apie kūrėjo atsakomybę, terapiją ir poezijos magiją: atvėriau duris į kambarį, kuriame nesu buvęs

„Tik pradėjęs rašyti albumą „Aš sakydamas kursiu“ supratau, kad viskas yra kiek kitaip nei iki šiol“, – sako Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball. Šis albumas įprasmina atlikėjo naująjį augimo etapą, kuriam įkvėpė savęs priėmimas, terapija ir išgryninta kultūrinė misija – būti meistriškai žmogiškam mene. „Man patinka pasakoti istorijas – tekstas visada buvo varomoji mano muzikos jėga. Tiesa, kalbant apie šitą albumą, istorijų pasakojimas įgavo naują spalvą.
2023-04-13

FC Baseball užkūrė Vilniaus ir Kauno publiką: bilietus į koncertus tiesiog išgraibstė

Dainų autorius ir atlikėjas Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball šią savaitę surengė du įspūdingus koncertus, kurių bilietai buvo išgraibstyti iki paskutinio vieneto. Jo komandai šie pasirodymai – itin brangūs, nes tai buvo paskutinė proga sugroti programą iš trijų paskutinių FC Baseball albumų.   Trys itin sėkmingi albumai, įrašyti per rekordiškai trumpą laiką ir „sold out” lentelės ant koncertų salių durų – FC Baseball sukūrė tai, kas pavyksta ne visiems, rašoma pranešime spaudai.
2023-03-25

FC Baseball surengė didžiausią koncertą sostinėje: „Jausmas – kosminis“

Triumfas. Taip trumpai būtų galima apibūdinti penktadienį Vilniuje įvykusį iki šiol didžiausią FC Baseball solinį koncertą „Žaidimai“. Vos atidarius „Compensa“ arenos duris į salę, gerbėjai bėgo, kad užsiimtų stovimas vietas arčiausiai scenos. Netrukus arena visiškai užsipildė. Bet nors žmonių – labai daug, atmosfera buvo puiki ir intymi.
2022-11-12
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų