fa cup

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fa cup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fa cup“.

Trimis įvarčiais per šešias minues pasižymėjęs „Tottenham“ patekp į kitą FA taurės etapą

Londono „Tottenham“ FA taurės šešioliktfinalyje 4:1 nugalėjo „Wycombe“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į kitą etapą. Fredas Onyedinma 25-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Wycombe“ į priekį 1:0. Moussa Sissoko 37-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs. Japhetas Tanganga 45-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-01-26

Ar nutrūks „Manchester United“ nepralaimėtų rungtynių serija?

„Manchester United“ futbolininkų trečiadienį laukia itin rimtas iššūkis. „Raudonieji velniai“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse svečiuose išbandys jėgas su tiesioginiu konkurentu dėl vietos pirmajame ketverte – Londono „Tottenham Hotspur“ klubu. Šį mačą tiesiogiai nuo 21.50 val. rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Antradienį tokiu pat laiku bus transliuojama dar viena 25 turo dvikova – „Huddersfield“ ekipa priims „Liverpool“ futbolininkus.
2018-01-30

Anglijoje – „Chelsea“ ir „Arsenal“ mūšis

Šį savaitgalį prasideda Anglijos futbolo sezonas. Sekmadienį jis startuos Wembley stadione „Community Shield“ rungtynėmis, kuriose kovos praėjusio sezono „Premier“ lygos čempionas Londono „Chelsea“ klubas ir FA Cup (Futbolo asociacijos taurės) varžybų laimėtojas „Arsenal“. Šį mačą tiesiogiai nuo 16.00 val. rodys „Viasat Sport Baltic“ kanalas ir vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt.
2017-08-04

Anglijoje ir Vokietijoje – taurės varžybų finalai

Šį šeštadienį paaiškės Anglijos ir Vokietijos futbolo taurių varžybų savininkai. Anglijos futbolo asociacijos („FA Cup“) turnyro finale grumsis Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“ klubai, o Vokietijos „DFB-Pokal“ lemiamoje kovoje susitiks Dortmundo „Borussia“ ir Frankfurto „Eintracht“. Šiuos mačus rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
2017-05-26

Anglijos taurės varžybų pusfinalyje – pajėgiausių klubų akistatos

Šį savaitgalį paaiškės Anglijos Futbolo asociacijos taurės (FA Cup) varžybų finalininkai. Pusfinalyje Londono „Chelsea“ šeštadienį kovos su „Tottenham Hotspur“, o sekmadienį „Arsenal“ – su „Manchester City“. Šiuos mačus tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Be to, bus transliuojamos trejos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. „Chelsea“ ir „Tottenham Hotspur“ Anglijos čempionate užima atitinkamai pirmąją ir antrąją vietas.
2017-04-21

Ar nutrūks 21-erių iš eilės nepralaimėtų „Manchester United“ rungtynių serija?

Anglijos futbolo „Premier“ lygoje sekmadienį bus žaidžiamos neeilinės rungtynės. Jose Mourinho treniruojamas „Manchester United“ klubas kovos prieš čempionato lyderę Londono „Chelsea“ – komandą, kuriai šis strategas dirigavo dar praėjusį sezoną. Vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas iš viso savaitgalį bei pirmadienį parodys šešerias rungtynes. „Raudonieji velniai“ Anglijos pirmenybėse nepralaimėjo net 21 mačo iš eilės.
2017-04-14

Ar „Manchester City“ ir „Arsenal“ išgelbės anglų futbolo garbę?

Į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį gali nepatekti nė viena Anglijos komanda. Kad taip nenutiktų, reikia, kad staigmeną pateiktų „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ ekipos. Šiandien ir rytoj vyks ketverios atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Visas jas rodys „Viasat Sport Baltic“ ir TV6 kanalai. Anglijos čempionas „Manchester City“ svečiuose bandys palaužti Ispanijos čempionato lyderį „Barcelona“ klubą. Pirmasis mačas Mančesteryje baigėsi 2:1 Katalonijos komandos pergale.
2015-03-17

Staigmenos Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyro šešioliktfinalio etape

Sužaista vienuolika 2014-2015 metų sezono Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) turnyro šešioliktfinalio rungtynių, kuriose aikščių šeimininkai iškovojo dvi, svečiai - šešias pergalės, o trys mačai baigėsi lygiosiomis. Netikėtą pralaimėjimą patyrė ir iš tolesnės kovos pasitraukė šalies futbolo elito lyderis Londono "Chelsea" klubas, namuose 2:4 (2:1) turėjęs pripažinti trečiojo diviziono "Bradford City" futbolininkų pranašumą. Aikštės šeimininkams įvarčius pelnė Gary'is Cahillas (20 min.
2015-01-25

Anglijos FA taurės turnyre triumfavo „Manchester City"

Anglijos Futbolo asociacijos taurė („FA Cup“) po 42 metų pertraukos atsidūrė „Manchester City“ futbolininkų rankose. Šeštadien Londono „Wembley“ stadione įvykusiame turnyro finale Roberto Mancini auklėtiniai minimaliu rezultatu 1-0 įveikė „Stoke“ vienuolikę. Vienintelis ir lemiamas susitikimo įvartis krito 74 minutę, kuomet galingu smūgiu iš maždaug devynių metrų vartų tinklo vos nesuplėšė Yaya Toure. „Man City“ FA taurės turnyre triumfavo penktą kartą klubo istorijoje.
2011-05-14

"Chelsea" laimėjo Anglijos futbolo asociacijos taurę

Londono "Chelsea" klubas ketvirtą kartą varžybų istorijoje iškovojo Anglijos futbolo asociacijos taurę (FA Cup), šeštadienį turnyro finale naujajame Vemblio (Wembley) stadione per pratęsimą 1:0 (0:0, 0:0) įveikęs šalies čempionę "Manchester United" komandą. Pergalingą įvartį 116-ąją minutę įmušė Didieras Drogba. Beje, prieš septynerius metus "Chelsea" vienuolikė laimėjo ir paskutinį FA Cup taurės turnyro finalą senajame Vemblio stadione, 1:0 įveikusi "Aston Villa" futbolininkus.