eva gliožerytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eva gliožerytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eva gliožerytė“.

Geriausias 2017 metų Lietuvos trumpojo baseino čempionate – Danas Rapšys

Anykščiuose baigėsi tris dienas trukęs Lietuvos plaukimo trumpajame baseine čempionatas. Jame išdalytas 41 medalių komplektas, dėl kuri kovojo kone 270 pajėgiausių šalyje plaukikų. Geriausiu čempionato plaukiku, pasiekusiu aukščiausius rezultatus, pripažintas Danas Rapšys. Į pirmenybių pajėgiausių sportininkų penketuką taip pat pateko Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas, Tadas Duškinas ir Deividas Margevičius.
2017-12-22

Mišrus Lietuvos kvartetas pasaulio jaunimo plaukimo čempionate iškovojo sidabrą

Jau trečią medalį Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame pasaulio jaunimo plaukimo čempionate antradienį iškovojo lietuviai. Mišrios 4 po 100 metrų kompleksinio plaukimo estafetės finale Danas Rapšys, Rūta Meilutytė, Povilas Strazdas ir Eva Gliožerytė iškovojo sidabro medalį. Lietuviai distanciją įveikė per 3 minutes 52,52 sekundės ir iškovojo sidabrą.
2013-08-27

Plaukimo federacija: pasaulio jaunimo čempionate dalyvaus septyni Lietuvos plaukikai

Rugpjūčio 26-31 dienomis Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyks pasaulio jaunimo (merginų amžius - 14-17 metų; vaikinų - 15-18 metų) plaukimo čempionatas, kuriame dalyvaus per 900 atletų iš daugiau nei 90 planetos valstybių.