europos kiokušin karatė čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „europos kiokušin karatė čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „europos kiokušin karatė čempionatas“.

Europos kiokušin karatė čempionate – 3 prizinės vietos lietuviams

Tarnuve (Lenkija) šeštadienį vykstančio Europos kiokušin karatė čempionato pirmojoje dalyje – katos rungties varžybose – lietuviai pelnė vieną čempionų titulą ir du – vicečempionų. Pirmieji medalius išsidalino mišrių komandų varžybų dalyviai. Jose labai sėkmingai pasirodė abi Lietuvos komandos, nukeliavusios iki finalo ir tarpusavyje išsiaiškinusios čempionų titulo likimą.
2022-04-02

Absoliutaus Europos kiokušin karatė čempiono titulas atiteko bulgarui

Kaune baigėsi 2014 metų Europos kiokušin karatė čempionatas. Sekmadienio vakarą vykusiose absoliučios svorio kategorijos vyrų varžybose pirmąją vietą vėl iškovojo bulgaras Valerijus Dimitrovas. Finale daugkartinis čempionas nugalėjo lietuvį Andrių Draugelį. Pakeliui į lemiamą dvikovą V. Dimitrovui teko įveikti dar tris lietuvius.
2014-11-09

Kiokušin karatė Europos čempionate - dar vienas lietuvių čempiono titulas

Kauno Sporto halėje toliau vyksta 2014 metų Europos kiokušin karatė čempionatas, sportininkai varžosi dėl medalių trijose amžiaus grupėse - jaunučių (iki 16 metų) ir jaunimo (iki 22 metų) kovas pagal svorio kategorijas bei suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos varžybas. Sekmadienio rytą vyko kata rungties varžybos. Jose Lietuvos sportininkams čempionais tapti nepavyko, tačiau buvo pelnyta keletas prizinių vietų.