erikas spoelstra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erikas spoelstra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erikas spoelstra“.

„Heat“ su treneriu sudarė rekordinį NBA kontraktą

Majamio „Heat“ strategas Erikas Spoelstra su komanda sudarė istorinį kontraktą. Pranešama, kad specialistas ir „Heat“ pasirašė net 8 metų trukmės kontraktą ir jo vertė yra 120 mln. JAV dolerių. Tai yra didžiausia trenerio sutartis lygos istorijoje. E.Spoelstra Majamio klube dirba nuo 1997 metų, o vyriausiojo trenerio pareigas eina nuo 2008 metų. Jis su „Heat“ komanda dukart tapo NBA čempionu ir keturis kartus buvo patekęs į finalą.
2024-01-10

Jimmy Butlerio šou padėjo Majamio klubui įveikti „Nets“

Majamio „Heat“ NBA reguliariajame sezone pasiekė aštuntą pergalę. Eriko Spoelstros auklėtiniai 122:115 (30:27, 30:25, 35:31, 27:32) įveikė Bruklino „Nets“, o į pergalę Majamio ekipą vedė 36 taškus pelnęs Jimmy Butleris.   Pirmoje rungtynių pusėje iniciatyvą turėjo „Nets“ krepšininkai. Vis tik antrojo kėlinio pabaigoje „Heat“ išsiveržė į priekį ir trečiajame kėlinyje padidino savo persvarą. Ketvirtajame kėlinyje Majamio persvara siekė 17 taškų.
2023-11-17

NBA rungtynių metu diskvalifikuoti „Heat“ ir „Mavericks“ klubų treneriai

Majamio „Heat“ komandos vyr. treneris Erikas Spoelstra savo auklėtinių pralaimėjimą NBA pirmenybių rungtynėse prieš Los Andželo „Clippers“ krepšininkus buvo priverstas stebėti rūbinėje. Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 5 sekundes strategas buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga ir palydėtas į persirengimo kambarį.