Jimmy Butlerio šou padėjo Majamio klubui įveikti „Nets“

Geriausi epizodai, fotogalerija

Majamio „Heat“ NBA reguliariajame sezone pasiekė aštuntą pergalę. Eriko Spoelstros auklėtiniai 122:115 (30:27, 30:25, 35:31, 27:32) įveikė Bruklino „Nets“, o į pergalę Majamio ekipą vedė 36 taškus pelnęs Jimmy Butleris.

Pirmoje rungtynių pusėje iniciatyvą turėjo „Nets“ krepšininkai. Vis tik antrojo kėlinio pabaigoje „Heat“ išsiveržė į priekį ir trečiajame kėlinyje padidino savo persvarą. Ketvirtajame kėlinyje Majamio persvara siekė 17 taškų.

Bruklino klubui pavyko priartėti iki vienženklės taškų ribos, tačiau tai buvo viskas.

Šiose rungtynėse rezultatas buvo lygus 8 kartus, o laiminti komanda keitėsi 5 kartus. Sėkmingiausią atkarpą „Heat“ laimėjo 14:0.

J. Butleris per 34,34 min. pelnė 36 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo net 3 metimus.

26 taškus pridėjo Duncanas Robinsonas, 20 – Bamas Adebayo.

„Nets“ klubui Mikalas Bridgesas ir Lonnie Walkeris IV pelnė po 23 taškus.