eliasas lindholmas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eliasas lindholmas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eliasas lindholmas“.

Latviai patyrė pirmąją nesėkmę

Pasaulio ledo ritulio čempionate pirmąjį pralaimėjimą patyrė Latvijos rinktinė. Ji ketvirtadienį 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) nusileido Švedijos komandai. Latviai pirmąjį įvartį praleido 10-ąją minutę. Pasižymėjo tarp varžovų prasliuogęs ir iš arti ritulį į tinklą nukreipęs Gabrielis Landeskogas. Antrajame trečdalyje įvarčių nebuvo, o trečiajame latviai ne kartą turėjo žaidėjo ar dviejų persvarą, bet neįmušė. Tašką mače 57-ąją minutę tiksliu metimu iš aštraus kampo padėjo Eliasas Lindholmas.
2017-05-11

Dramatiškos amerikiečių ir čekų pergalės

Vakarinėse pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse dramatiškas pergales iškovojo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Čekijos rinktinės. Amerikiečiai 4:3 (2:3, 1:0, 1:0) palaužė švedus, čekai – 4:3 (0:3, 0:0, 3:0, 0:0, 0:1) – suomius. JAV ir Švedijos rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė skandinavai. Jie 3-ąją minutę pasinaudojo kiekybiniu pranašumu. Tolimu metimu pasižymėjo Eliasas Lindholmas.