elfridas paytonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „elfridas paytonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „elfridas paytonas“.

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.
2017-04-11

NBA naktis. Lyderių pralaimėjimas ir trigubas Jimmy Butlerio dublis

NBA pralaimėjimą patyrė Bostono „Celtics“. Viena Rytų konferencijos lyderių krito Atlantoje – 116:123 pralaimėjo „Hawks“. Šeimininkai su minimalios išlygomis pirmavo beveik visų rungtynių metu. „Hawks“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 52:38 ir pataikė 11 tritaškių iš 23 (48 procentai). „Hawks“: Paulas Millsapas 26 (8/15 metimų, 9/12 baudų, 12 atkovotų kamuolių), Timas Hardaway 23 (10/17 met., 5 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai), Taureanas Prince’as 20 (7/13 met., 7 atk. kam.
2017-04-07

NBA lygoje – rezultatyvios dvikovos

Naktis NBA lygoje pasižymėjo rezultatyvumu. Visos 10 komandų perkopė 100 pelnytų taškų. Pergales iškovojo Portlando „Trail Blazers“, Sakramento „Kings“, Bruklino „Nets“, Los Andželo „Clippers“ ir Čikagos „Bulls“. Rezultatyviausias nakties rungtynes sužaidė Trail Blazers“. Portlando krepšininkai namie 130:117 sudorojo Finikso „Suns“. Šeimininkai pradėjo pirmauti 3-ąją rungtynių minutę ir buvo priekyje visą mačą.
2017-04-02

NBA. Dar vienas trigubas serbo dublis, čempionų ir lyderių pergalės

NBA dar vieną trigubą dublį atliko jaunasis serbas Nikola Jokičius. Pergalę iškovojo absoliuti lygos lyderė Oklando „Warrios“, čempionės titulą ginanti Klivlendo „Cavaliers“. 22-ejų serbas trigubą dublį surinko šeštąkart sezone. Vis dėlto, to pergalei nepakako – N. Jokičiaus atstovaujama Denverio „Nuggets“ svečiuose 114:122 neatsilaikė prieš Šarlotės „Hornets“. Šeimininkai blokavo 11 varžovų metimų.
2017-04-01

„Suns“ talentas surinko 70 taškų

Finikso „Suns“ talentas Devinas Bookeris Bostone pelnė 70 taškų ir tapo jaunesniu tiek per vienas rungtynes sumetusiu NBA žaidėju. 20-mečio rekordo buvo maža – svečiai 120:130 pralaimėjo vietos „Celtics“. D. Bookeris aikštėje praleido 45 minutes. Krepšininkas atkovojo aštuonis kamuolius, atliko šešis rezultatyvius perdavimus. 198 centimetrų ūgio sportininkas iš žaidimo pataikė 21 metimą, atakavo 40 kartų.