eimantas gudiškis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eimantas gudiškis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eimantas gudiškis“.

MTB dviračių maratonų taurės sezono startas: ypatingas dėmesys – ateities čempionams

Sekmadienį Anykščiuose bus duotas startas ilgaamžiškiausioms Lietuvoje kalnų dviračių lenktynėms – prasidės 22-asis MTB dviračių maratonų taurės sezonas. Kaip ir pernai, dėl bendros įskaitos nugalėtojo titulo bus varžomasi trijuose etapuose, o didesnį dėmesį organizatoriai žada skirti vaikams. Antrasis MTB dviračių maratonų taurės etapas vyks Ignalinoje, trečiasis – Vilniuje.
2023-06-14
Sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“,  Sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“,

Sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“: čia vaikai ir paaugliai varžėsi įvairiose rungtyse

Rugpjūčio 14 d. vyko sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“, kuriame vaikai ir paaugliai varžėsi įvairiose rungtyse, trąsose, estafetėse. Reikėjo važiuoti įvairiomis trąsomis, per lauką, mišką, smėlį. Vaikai buvo suskirstyti skirtingomis amžiaus grupėmis. Estafečių rungtyje reikėjo apvažiuoti kūgį, kitas kliūtis, pravažiuoti griovį. Tėvelius ir vaikus džiugino įvairios pramogos, edukacinės veiklos, viena iš jų – piešyba ant veido, rankų, kuri labai patiko ypač paaugliams.
2021-08-24

Kritęs „Velomaratono“ nugalėtojas finišavo pėsčiomis

Didžiausio Lietuvos dviračių sporto renginio „Velomaratono“ 100 kilometrų varžybų nugalėtoju tapo Eimantas Gudiškis. Sportininkas paskutiniuose metruose krito, bet atsistojo ir finišavo pėsčiomis, tempdamas dviratį. Nepaisant nesėkmės, E. Gudiškio sukauptos persvaros pakako. Antras liko Justas Beniušis. 50 kilometrų varžybas laimėjo Artūras Buivydas. „Velomaratonas“ Vilniaus centre surengtas devintąjį kartą.
2018-08-19

Dviratininkus vėl kviečia maratonų taurė

Savaitgalį Druskininkuose startuos penkių etapų MTB dviračių maratonų taurė 2017. Šiemet profesionalams teks įveikti apie 330 kilometrų. Kiekviename etape laukiama per tūkstantį dalyvių. Maratonų taurė – 16-ąjį kartą Pirmasis etapas vyks gegužės 21-ąją Druskininkuose. Antrasis – birželio 18-ąją Vilniuje, trečiasis – liepos 23-ąją Panevėžyje, ketvirtasis – rugpjūčio 13-ąją Ignalinoje, penktasis – rugsėjo 17-ąją Anykščiuose.
2017-05-18

Šiauliuose sėkmė šiemet šypsojosi lietuvių dviratininkams

Vakar Šiauliai sulaukė dviratininkų antplūdžio. Į „Bigbank Lietuvos plento taurės 2015“ ketvirtą etapą suriedėjo apie 500 dviratininkų profesionalų ir mėgėjų, ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Latvijos, kurie varžėsi pagrindinėse 100 km varžybose ir pusės distancijos lenktynėse. Visi kiti, nekonkuruojantys su profesionalais, o tiesiog norėję išbandyti jėgas, buvo laukiami „Minkime kartu“ važiavime.
2015-07-27

Eimantas Gudiškis liko 28-tas

Turkijos sostinėje Ankaroje vykstančio Europos dviračių plento čempionato jaunių (17-18 metų) vaikinų grupinėse lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Eimantas Gudiškis užėmė 28-ąją vietą. Nugalėjo slovėnas Blažas Bogatajus. Jis 149 km nuvažiavo per 3 val. 10 min. 59 sek. Sidabras atiteko Prancūzijos, o bronza - Portugalijos atstovams. E. Gudiškis nuo nugalėtojo atsiliko 2 sek. Paulius Šiškevičius (+0.22) užėmė 50-ąją, o Andrius Pečiulis (+0.24) - 55-ąją vietas.
2010-07-17

Lietuvos dviratininkės - pirmajame dvidešimtuke

Rusijoje vykusio pasaulio jaunių (17-18 metų) plento dviračių čempionato merginų grupinėse lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovės Agnė Šilinytė ir Neringa Bukauskaitė užėmė atitinkamai 14-ąją ir 16-ąją vietas. Nugalėjo italė Rosela Kalovi (Rossella Calovi). Ji 81 km nuvažiavo per 2 val. 25 min. 5 sek. Lietuvėss nuo jos atsiliko 1 min. 28 sek.
2009-08-09

Dviratininkė N. Bukauskaitė pasaulio jaunių čempionate - 23-ia

Rusijoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 19 metų) plento dviračių čempionato merginų 12,9 km atskiro starto lenktynėse penktadienį Neringa Bukauskaitė užėmė 23-iąją vietą. Nugalėjo ukrainietė Kana Solovei. Ji distanciją įveikė per 17 min. 39,43 sek. (vid. greitis - 43,834 km/h). 17-metė lietuvė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 42,13 sek. (39,980 km/h). Lenktynėse dalyvavo 35 dviratininkės.
2009-08-07

Dviratininkas E. Gudiškis - 33-ias

Belgijoje vykstančio Europos dviračių plento čempionato jaunių (17-18 metų) vaikinų grupinėse lenktynėse šeštadienį 17-metis Lietuvos atstovas Eimantas Gudiškis finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė 33-iąją vietą. Nugalėjo 17-metis Luka Vakermanas (Luca Wackermann) iš Italijos. Jis 135 km distanciją įveikė per 3 val. 10 min. 30 sek. Antrąją vietą užėmė Olandijos, o trečiąją - Prancūzijos dviratininkai.