edgaras rybakovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edgaras rybakovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edgaras rybakovas“.

Apmaudžiai pergalę išleidę „7bet-Hockey Punks“ Rygoje krito per pratęsimą

Optibet ledo ritulio lygoje skaudų pralaimėjimą patyrė „7bet-Hockey Punks“ komandoje. Trečiadienį Latvijoje iki paskutinės dvikovos minutės pranašumą prieš „HS Riga“ turėję vilniečiai galiausiai leido varžovams išlyginti rezultatą, o pratęsime patyrė pralaimėjimą 2:3. Nesėkmė neleido „7bet-Hockey Punks“ klubui pagerinti savo pozicijų lygoje. Rungtynėse „7bet-Hockey Punks“ prasižengė pirmieji ir mažumos neutralizuoti jiems nepavyko.
2023-02-23

Dar vieną pratęsimą žaidę lietuviai „4 Nations Cup“ turnyre nusileido lenkams

Kaune vykstančiame „4 Nations Cup“ turnyre Lietuvos rinktinė sužaidė dar vienas dramatiškas rungtynes. Antrose turnyro rungtynėse iš eilės Lietuvos U-16 rinktinė nebaigė dvikovos per pagrindinį jos laiką ir buvo priversta žaisti pratęsimą.
2023-02-08

Lietuvos U-16 ledo ritulio rinktinė pradėjo pasiruošimą „4 Nations Cup“ turnyrui

Elektrėnuose startavo U-16 amžiaus grupės „Showcase“ stovykla, po kurios paaiškės žaidėjai atstosiantys Lietuvos rinktinei tarptautiniame keturių šalių „4 Nations Cup“ turnyre Kaune. Antrą kartą šį sezoną rengiamoje U-16 amžiaus grupės „Showcase“ stovykloje šį kartą dalyvauja 40 aikštės žaidėjų ir 3 vartininkai. Šį kartą stovykloje galime išvysti tiek ir gimtinėje, tiek ir užsienyje tobulėjančius ledo ritulininkus.
2023-02-04

Rezultatyviose Optibet ledo ritulio lygos rungtynėse „7bet-Hockey Punks“ nugalėjo „Kaunas City“

Trečiadienį Optibet ledo ritulio lygoje antrą kartą šiame sezone susitiko Vilniaus ir Kauno komandos. Kauno ledo rūmuose rungtynių šeimininkė „Kaunas City“ komanda rezultatyviose rungtynėse 5:7 turėjo pripažinti „7bet-Hockey Punks“ pranašumą. Sostinės klubo pergalė leido jiems aplenkti šiandienos varžovus turnyrinėje lentelėje: dabar „pankai“ užima septintąją poziciją, o jų varžovai žengia jiems už nugaros.
2022-12-21

Po ledo ritulininkų kojomis krito ir japonai

Nors japonai prieš pasaulio ledo ritulio čempiono 1B diviziono kovas buvo laikomais vieni favoritų, Lietuvos rinktinė įrodė, kad ji yra ne iš kelmo spirta. „Mūsų svajonių komanda“ trečiadienį Japonijos ekipą sutriuškino 6:1 (2:0, 2:0, 2:1). Šeimininkai per pirmuosius du kėlinius pelnė po porą įvarčių. Pirmajame trečdalyje pasižymėjo Edgaras Rybakovas (3 minutė) ir Arnoldas Bosas (4 min.). Antrajame tikslūs buvo A. Bosas (27 min.) bei Povilas Verenis (28 min.
2018-04-25

„Mūsų svajonių komanda“ įmušė aštuonis įvarčius, smaginosi ir žvaigždės

„Mūsų svajonių komanda“ iškovojo antrąją pergalę pasaulio ledo ritulio čempionato IB divizione. Lietuvos rinktinė 8:3 (3:1, 3:1, 2:1) sutriuškino Rumunijos ekipą. Svečiai į Kauną neatsivežė keturių natūralizuotų ukrainiečių. Jiems dėl formalumų neleido žaisti tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF). Prieš rungtynes daugiausia sirgalių aplodismentų sulaukė Dainius Zubrus. Aistruolių rankos netrukus vėl darbavosi – 3-ąją minutę įmušė Edgaras Rybakovas, 4-ąją – Povilas Verenis.
2018-04-23

„Mūsų svajonių komanda“ laimėjo visas kontrolines rungtynes. Kaip sekėsi varžovams?

Iki nenumaldomai artėjančio pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono kovų pradžios liko keturios dienos. Keturios – tiek pergalių iš tiek pat galimų kontrolinėse rungtynėse prieš pasaulio čempionatą iškovojo Lietuvos nacionalinė rinktinė Šiemet besiruošdami planetos pirmenybių kovoms lietuviai suplanavo ketverias draugiškas rungtynes. Kaip dauguma šia šaka besidominčių gerbėjų puikiai žino – visus keturis susitikimus lietuviai laimėjo ir be pralaimėjimų baigė savo pasiruošimo ciklą.
2018-04-18

Darius Kasparaitis debiutavo įvarčiu ir rezultatyviais perdavimais

Legendinis Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis savo debiutą rinktinėje pažymėjo įvarčiu ir dviem rezultatyviais perdavimais, o lietuviai pirmose „CROWNS Baltic Challenge cup 2017“ turnyro Klaipėdoje rungtynėse 7:2 (3:0, 1:0, 3:2) nugalėjo Estijos rinktinę. Šių rungtynių geriausiu žaidėju Lietuvos rinktinėje pripažintas Markas Kaleinikovas. Lietuviai užtikrintai pradėjo rungtynes ir nuo pat pirmų minučių perėmė iniciatyvą.
2017-11-10

Lietuviai pačiūžomis supjaustė olandų gynybą

Pirmadienį pasaulio ledo ritulio pirmenybių IB diviziono antrosiose rungtynėse triuškinamą pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Ji Šiaurės Airijoje, Belfaste, 8:0 (2:0, 4:0, 2:0) nepasigailėjo Olandijos komandos. Rungtynių pradžioje lietuviai susidūrė su netikėtu akibrokštu. 2-ąją minutę, po Steve’o Masono metimo, ritulys atsimušė į virpstą. Lietuviai iškart parodė, kad jų pykdyti nevalia.
2017-04-24

Antrasis varžovas – Nyderlandai

Po pirmosios pergalės 3:0 prieš Estijos rinktinę, Lietuvos rinktinei sustoti negalima – šiandien, 18:00 val. Lietuvos laiku, laukia akistata prieš Nyderlandų rinktinę. Po pirmojo turo pakiliai nusiteikę lietuviai sieks pratęsti pergalių seriją. Nyderlandų pasiekimai pasaulio čempionatuose.