edgaras crespo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edgaras crespo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edgaras crespo“.

Giedrius Titenis 50 m krūtine rungtyje finišavo antras

Švedijos sostinėje pasibaigusiose tarptautinėse „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose šeštadienį paskutinis iš lietuvių startavęs Giedrius Titenis užėmė antrą vietą 50 m krūtine rungties finale. Lietuvis nuotolį įveikė per 27,77 sekundės ir į priekį praleido tik šios rungties pasaulio vicečempioną Cameroną van der Burghą (27,08 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos. Rytinėse varžybose lietuvis buvo 0,18 sekundės greitesnis.
2016-04-02

Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir Mindaugas Sadauskas Švedijoje pateko į finalus

Švedijos sostinėje vykstančiose tarptautinėse „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose sėkmingai atranką šeštadienį įveikė bei į savo rungčių finalus pateko Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir Mindaugas Sadauskas. Ketvirtadienį laimėjusi 50 m krūtine plaukimo finalą, Rūta Meilutytė šeštadienį atrankoje dvigubai ilgesnį nuotolį nuplaukė per 1 minutę 7,53 sekundės bei vėl aplenkė visas varžoves.