eamonas sullivanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eamonas sullivanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eamonas sullivanas“.

Australas vėl pagerino pasaulio rekordą

Australijos plaukikas Eamonas Sullivanas penktadienį dar kartą pagerino planetos rekordą vyrų 50 m rungtyje laisvuoju stiliumi, distanciją įveikęs per 21,28 sekundės. Ketvirtadienį jis Sidnėjaus baseine tą patį nuotolį įveikė per 21,41 sekundės. Ankstesnis šios rungties planetos rekordas - 21,50 sekundės - sekmadienį buvo užfiksuotas Europos plaukimo pirmenybėse Eindhovene (Olandija) ir priklausė prancūzui Alainui Bernard`ui. Pirmą kartą pasaulio rekordą šioje rungtyje (21,56 sek.
2008-03-28

Australas susigrąžino pasaulio plaukimo rekordą

Australijos plaukikas Eamonas Sullivanas ketvirtadienį susigrąžino pasaulio rekordą vyrų 50 m rungtyje laisvuoju stiliumi, distanciją Sidnėjaus baseine įveikęs per 21,41 sekundės. Ankstesnis šios rungties planetos rekordas - 21,50 sekundės - sekmadienį buvo užfiksuotas Europos plaukimo pirmenybėse Eindhovene (Olandija) ir priklausė prancūzui Alainui Bernard`ui. Pirmą kartą pasaulio rekordą šioje rungtyje (21,56 sek.
2008-03-27

Australijos plaukikas tapo planetos rekordininku

22 metų australas Eamonas Sullivanas tapo naujo pasaulio plaukimo rekordo autoriumi, sekmadienį Naujojo Pietų Velso čempionate Australijoje 50 m laisvuoju stiliumi įveikęs per 21,56 sekundės. Ankstesnis šios rungties pasaulio rekordas - 21,64 sekundės - nuo 2000 metų birželio priklausė legendiniam Rusijos plaukikui Aleksandrui Popovui.
2008-02-17

Planetos plaukimo čempionato Melburne estafetėje lietuviai buvo aštuoniolikti

Pasaulio plaukimo pirmenybėse Australijoje penktadienį aštuonioliktąją vietą vyrų estafetėje - 4 po 200 m laisvuoju stiliumi - užėmė Lietuvos atstovų kvartetas.Vytautas Janušaitis, Saulius Binevičius, Paulius Andrijauskas ir Paulius Viktoravičius distanciją įveikė per 7 minutes 25,37 sekundės, pasiekę naują Lietuvos rekordą. Ankstesnis šalies rekordas šioje distancijoje buvo 7 min. 30,50 sek.