e. macronui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „e. macronui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „e. macronui“.

Vaitulionis – apie sukritikuotą Nausėdienės įvaizdį: palinkėsiu pakantumo viena kitai, nes apie moterišką solidarumą kalbėti yra per anksti

Pirmadienio vakarą į Lietuvą pirmąkart oficialiai atvyko pirmoji Prancūzijos pora – prezidentas Emmanuelis Macronas ir jo sutuoktinė Brigitte Macron. Porą pasitiko Gitanas Nausėda ir jo žmona Diana Nausėdienė. Tiesa, susitikimo metu daug dėmesio teko ir abiejų šalių pirmosioms damoms, mat visai netyčiomis jos pasipuošė ganėtinai panašiai – pasirinko mėlynos spalvos apdarus.
2020-09-29

Nausėdos Macroną ir jo žmoną pakvietė iškilmingos vakarienės: pirmoji Prancūzijos ponia suspindo elegancija

Šio pirmadienio vakarą į Lietuvą pirmąkart oficialiai atvyko pirmoji Prancūzijos pora – prezidentas Emmanuelis Macronas ir jo sutuoktinė Brigitte Macron. Visą vakarą jie lankėsi oficialiuose renginiuose, o 21 valandą Gitano Nausėdos ir Dianos Nausėdienės buvo pakviesti apsilankyti šventinėje vakarienėje Valdovų rūmuose. Tiesa, renginys nepraėjo be netikėtumų – į Valdovų rūmų kiemą atvyko ir greitosios pagalbos automobilis. Vis dėlto kam jis iškviestas, aišku nebuvo.
2020-09-28

Atsistatydino Prancūzijos premjeras Philippe'as ir jo vyriausybė

Prancūzijos vyriausybė, vadovaujama premjero Edouard'o Philippe'o, penktadienį pateikė prašymą atsistatydinti, o prezidentas Emmanuelis Macronas jį patenkino, nurodė prezidentūra. Trumpame Eliziejaus rūmų pranešime jokia pasitraukimo priežastis nenurodoma, bet kabineto pertvarkymas buvo daugelio prognozuotas, E. Macronui pažadėjus nubrėžti naują kursą savo kadencijos paskutiniams dvejiems metams.
2020-07-03

Atsistatydino vienas pagrindinių Macrono patarėjų

Vienas pagrindinių prezidento Emmanuelio Macrono patarėjų pirmadienį paskelbė apie savo atsistatydinimą, tęsiantis Prancūzijos lyderio komandos branduolio pertvarkymui siekiant susigrąžinti prarastą populiarumą. 31 metų komunikacijos specialistas Ismaelis Emelienas, kuris buvo E. Macrono prezidentinės kampanijos architektas, vėlai pirmadienį paskelbė, kad traukiasi rašyti knygos apie centro kairės politiką.
2019-02-12

Prancūziją purto protestai: priešinasi brangstančiam kurui

Prancūziją supurtę protestai dėl brangstančio kuro bei žemo gyvenimo lygio pasklido į kaimynines šalis, trikdydami vilkikų eismą Didžiojoje Britanijoje ir Prancūzijoje ir nuvesdami iki areštų Belgijoje. Vienoje Belgijos degalų saugykloje, esančioje netoli Prancūzijos sienos, trečiadienį naktį buvo suimti dešimtys žmonių. Tuo metu Ispanija pasmerkė prie savo šiaurinės kaimynės sienos susiformavusias spūstis.
2018-11-22

Prancūzijos prezidentas: V. Putinas svajoja apie Europos Sąjungos griūtį

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas interviu švedų televizijai SVT pareiškė, kad V. Putinas svajoja apie Europos Sąjungos griūtį. Nepaisant to jis pripažino, kad „gerbia Rusijos prezidentą ir siekia bendradarbiauti“. „Aš gerbiu Vladimirą Putiną ir esu vienas iš tų, kurie mano, kad mes kartu su Rusija turime kurti naują saugumo architektūrą – mums tokioje diskusijoje reikia ir Rusijos. Tačiau Vladimiro Putino svajonė – Europos Sąjungos demontažas,“ – pareiškė E. Macronas.
2018-09-03

Prezidentė D.Grybauskaitė dalyvavo ypatingoje ceremonijoje

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį dalyvavo ceremonijoje, kur Prancūzijos prezidentui Emmanueliui Macronui buvo įteiktas tarptautinis Karolio Didžiojo apdovanojimas. Šis apdovanojimas yra įsteigtas 1950 metais, siekiant paskatinti taiką, vienybę ir santarvę tarp Europos tautų. Tai vienas garbingiausių politikos apdovanojimų.
Aktualijos 2018-05-10

JAV perspėjo: Irano laukia tokios problemos, kokių dar nėra turėję

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas, svarstantis galimybę pasitraukti iš Irano branduolinio susitarimo, antradienį pareiškė, kad jei šiitiška respublika atnaujins savo branduolinę programą, susidurs su tokiomis problemomis, kokių dar nėra turėjusi.
2018-04-25

Rihannos rankose – švietimo ateitis? Įkvepianti kova

JAV popmuzikos žvaigždė Rihanna, atvykusi į tarptautinę konferenciją Senegale ir pasinaudodama savo žinomumu, ketvirtadienį paragino turtingų šalių vyriausybes įsipareigoti užtikrinti švietimą neturtingiausiems pasaulio žmonėms. Penktadienį dainininkė Senegalo sostinėje Dakare dalyvaus tarptautinės organizacijos „Global Partnership for Education“ derybose, kurioms vadovaus Senegalo prezidentas Macky Sallas ir Prancūzijos lyderis Emmanuelis Macronas.
2018-02-02

„The Economist“ paskelbė metų šalį

Britų žurnalas „The Economist“ ketvirtadienį metų šalimi paskelbė Prancūziją, nes naujasis jos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emanuelis Makronas) sugebėjo iškovoti sensacingą pergalę atviros visuomenės ir reformų naudai.
2017-12-21
REKLAMA
REKLAMA

Prancūzijos moterys prašo prezidento parengti „atakos planą“ prieš seksualinį smurtą

Garsios prancūzų kino režisierės, rašytojos ir kitos moterys paprašė šalies prezidento Emmanuelio Macrono parengti „atakos planą“ kovai su seksualine prievarta, į viešumą iškilus virtinės įtakingų vyrų nederamiems veiksmams. Maždaug šimtas moterų sekmadienį leidinyje „Le Journal du Dimanche“ paskelbė atvirą laišką E. Macronui ir internetinę peticiją, smerkdamos „netoleruotiną kolektyvinį neigimą“. „Pone prezidente, susiduriame su labai rimta krize. Ar esate mūsų pusėje?“ – klausė moterys.
2017-11-05

Kodėl Macronas laimėjo, o Clinton patyrė nesėkmę?

Hillary Clinton dalį kaltės, kodėl ji patyrė pralaimėjimą, perkelia ant „rusų Wikileaks“, kuris „pasėjo abejonę“ jos potencialių šalininkų protuose ir „išgąsdino juos“. Tačiau tas pats ginklų arsenalas – internetiniai botai, „fake news“ ir programišių išpuoliai – buvo panaudoti ir prieš Emmanuelį Macroną, o jis vis tiek nugalėjo prezidento rinkimuose, surinkęs du trečdalius rinkėjų, rašoma „Bloomberg“. Balandžio pabaigoje atlikto Oksfordo universiteto ekspertų tyrimo rezultatai atskleidė, kad „ž...
2017-05-11
Į viršų