e. čerepokas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „e. čerepokas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „e. čerepokas“.

Vilius Savickas ir Erikas Čerepokas – Europos jaunių imtynių čempionato prizininkai

Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina) baigėsi Europos jaunių (iki 17 metų) imtynių čempionatas. Paskutinę varžybų dieną du medalius iškovojo Lietuvos atletai. Bronza pasidabino marijampolietis Vilius Savickas. Jis svorio kategorijos iki 54 kilogramų mažajame finale 8:0 sutriuškino norvegą Sondre'ą Svarstadą. Prieš tai Vilius pirmojoje kvalifikacinėje kovoje įveikė Shoną Nadorginą iš Izraelio, tačiau kitame etape pralaimėjo būsimam čempionui Bekai Guruliui iš Gruzijos.