dviratis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dviratis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dviratis“.

Klaipėdoje sužalotas dviratininkas

Antradienį Klaipėdoje sužalotas dviratininkas. Anot policijos pranešimo, apie 12.30 val. Liepojos ir Panevėžio gatvių sankryžoje automobilis „Volvo“, kurį vairavo 1983 metais gimęs vyras, įvažiuodamas į sankryžą iš šalutinio kelio kliudė pagrindiniu keliu važiavusį dviratininką, gimusį 1993 metais. Šis dėl patirtų sužalojimų nuvežtas į ligoninę. Automobilio vairuotojas buvo blaivus. Pradėtas tyrimas dėl Kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimo.

Pareigūnai aiškinasi, kas pasisavino dviračio detalę

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet laikotarpiu nuo kovo 29 d. 20.00 val. iki kovo 30 d. 08.00 val. Kaune, Studentų g., nuo dviračio pavogta elektrifikavimo įranga. Padaryta turtinė žala siekia beveik 525 eurus. Gautas netoliese esančios vaizdo stebėjimo kameros įrašas, kuriame užfiksuotas vyras, galintis turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Kriminalai 2024-04-30

Vilnietės vaiko gyvybę išgelbėjo vos 1 daiktas: įspėja visus tėvus

Atėjus pavasariui, prasidėjo pasivažinėjimų paspirtukais, riedučiais ir dviračiais metas, tačiau daugelis pamiršta pasirūpinti saugumu ir dėvėti šalmą. Viktorija Vaičiulienė pasidalino istorija, kaip šalmas jos sūnaus draugui padėjo išvengti didelės nelaimės ir raginimu nepamiršti pasirūpinti saugumu, mėgaujantis šiltojo sezono pramogomis.
2024-04-18

Vilniuje troleibusas partrenkė mažametį dviratininką

Antradienį vakare Vilniuje judrioje sankryžoje 10-ojo maršruto troleibusas partrenkė mažametį berniuką. Policijai ir medikams maždaug 19.40 val. pranešta, kad  Kalvarijų ir Kareivių gatvių sankryžoje troleibusas parbloškė maždaug 10-ies metų dviračiu važiavusį berniuką. Vaikas nebuvo praradęs sąmonės, anot pranešėjų, rimtesnių sužalojimų veikiausiai išvengė. Visgi buvo atsiųsti medikai, jie apžiūrėjo vaiką, tačiau į ligoninę vaiko vežti neprireikė. Dviratis per avariją aplamdytas.

Dviratininką konflikto metu sužalojusiam BMW vairuotojui pradėtas ikiteisminis tyrimas

Šiauliuose kilus konfliktui tarp dviejų eismo dalyvių, nukentėjo dviratininkas, automobilio vairuotojui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Kaip pirmadienį informavo Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, incidentas vyko kovo 17 dieną. 36-erių metų šiaulietis pareigūnams pareiškė, kad jį, važiavusį dviračiu Sembos gatve, užpuolė, pargriovė bei sužalojo sustojęs „BMW X6“ vairuotojas. Nukentėjusiajam medikai konstatavo kaklo raiščių patempimą.

Danutė kasdien numina po keliolika kilometrų: viskas dėl atokiai gyvenančių žmonių

Neeilinė bibliotekininkė Panevėžio rajone. Moteris kasdien sėda ant dviračio ir nesvarbu, lyja ar sninga, mina kartais net ne vieną dešimtį kilometrų, kad atokiuose vienkiemiuose gyvenantiems skaitytojams atvežtų knygų. Moteris sako, kad jei ne knygos į namus, dalis vietinių gal visai pamirštų rašytinį žodį. Esą kai kurie gyventojai nebeturi sveikatos, o kiti ir galimybių ar noro belstis į biblioteką kelis ar keliolika kilometrų.

Paskutiniame dviračių treko Čempionų lygos etape – aukštos lietuvių vietos

Londone (Jungtinė Karalystė) baigėsi trečiasis Tarptautinės dviračių sporto federacijos (UCI) treko Čempionų lygos varžybų sezonas. Paskutiniame, penktajame, etape Lietuvos dviratininkai vietas pirmajame šešete iškovojo tris kartus. Moterų skrečo rungtyje Olivija Baleišytė iškovojo trečią vietą (15 tšk.). Tai – geriausias panevėžietės pasiekimas šio sezono Čempionų lygoje ir trečias šių varžybų istorijoje. Nugalėjo britė Neah Evans (20 tšk.), o antra buvo Lara Gillespie (17 tšk.
2023-11-12

Garliavoje pavogtas dviratis: policija kreipiasi į gyventojus

Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet spalio 19 d. laikotarpiu nuo 15.00 val. iki 15.30 val. Kauno rajone, Garliavoje, buvo pavogtas juodos spalvos kalnų dviratis „Specialized“. Gyventojus atpažįstančius vaizdo stebėjimo kameromis užfiksuotą asmenį ar galinčius suteikti bet kokios tyrimui reikšmingos informacijos prašome kreiptis į Kauno apskr.

Pamatęs, kaip važinėja Kauno gatvėmis, vyras pakraupo: „Jie jaučiasi vieni kelyje?“

Kaunietis užfiksavo dviratininko kelionę per Kleboniškio tiltą „Megos“ link. Anot situaciją užfiksavusio asmens, dviratininkas elgėsi neatsakingai – važiavo be šviesą atspindinčios liemenės ir buvo sunkiai matomas, nesaugiai manevravo. „Vakar važiavau Kaune per Neries tiltą, esu pasipiktinęs tokiu neatsakingu dviratininku. Eismas didelis, dviratininkas važiuoja be liemenės, mėtosi į visas puses, žodžiu, esu nustebęs, kad jie jaučiasi vieni kelyje“, – rašė skaitytojas Vidmantas.

Translytei Zofijai prireikė medikų pagalbos: skilo šonkaulis, sutrenkta galva

Didžiojoje Britanijoje gyvenimą kurianti translytė plaukų meistrė Zofija Krocaitė patyrė netikėtą traumą. Dviračiu besileisdama nuo kalno ji patyrė sunkius sužalojimus – susižeidė galvą, jai įskilo šonkaulis. Zofija tikina norinti kitus perspėti būti atsargesniems važinėjant dviračiu.
68 2023-10-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų