dvigubas dublis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dvigubas dublis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dvigubas dublis“.

Buvusiai savo komandai Sabonis atseikėjo galingą dvigubą dublį

Prieš buvusią savo komandą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rungtyniavęs Domantas Sabonas surinko stiprų dvigubą dublį, tačiau jo pergalei neužteko.  Indianos „Pacers“ (45-30) išvykoje 99:107 (27:29, 27:16, 15:31, 30:31) neprilygo Oklahomos „ City Thunder“ (44-31) klubui. Pralaimėjimą lietuvio klubui nulėmė katastrofiškai sužaistas trečiasis kėlinys ir atkarpa 4:27, po kurios dar priekyję buvę „Pacers“ jau atsilikinėjo 7 taškais.
2019-03-28

„Dvigubas dublis“ Sabonis – vienas naudingiausių komandos žaidėjų

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną pergalę iškovojo Indianos „Pacers“ (40-20) su Domantu Saboniu. Lietuvio atstovaujama ekipa išvykoje 119:112 (29:21, 36:29, 24:30, 30:32) palaužė Vašingtono „Wizards“ (24-36) klubą. Domantas Sabonis aikštėje praleido 24 minutes, pelnė 13 taškų (5/9 dvit., 3/7 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo jau 24-asis lietuvio dvigubas dublis šiame sezone.
2019-02-24

Dončičius nestabdo: greitas dvigubas dublis ir didžiausia sezono pergalė

Slovėno Luka Dončičiaus atstovaujama Dalaso „Mavericks” (18/19) rungtynes laimėjo 38 taškų skirtumu, o prie Šarlotės „Hornets” (18/19) sutriuškinimo pats europietis prisidėjo daugiau nei svariai. Jis buvo rezultatyviausias aikštėje.
2019-01-03

Įspūdingą Motiejūno siautulį Kinijoje sugadino skaudus pralaimėjimas

Kinijos krepšinio lygoje Šandongo „Golden Stars“ (9-7) klubas namuose 104:107 (18:29, 31:16, 38:33, 17:29) nusileido Pekino „Dragons“ (4/12) komandai. Pralaimėjusiems Donatas Motiejūnas per 38 minutes pelnė 28 taškus (10/22 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 8/15 baudos metimai), sugriebė 20 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 3 sykius suklydo ir dukart prasižengė.
2018-12-06

Lietuviška jėga NBA: Valančiūno dvigubas dublis ir užtikrinta „Raptors” pergalė

Jonas Valančiūnas ir toliau nemažina apsukų stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje (NBA). Jis surinko antrą sezono dvigubą dublį ir padėjo Toronto „Raptors” iškovoti dar vieną, jau eiline tapusią pergalę. „Raptors“ (11/1) ekipa išvykoje 114:101 (29:26, 35:25, 30:27, 20:23) nugalėjo Sakramento „Kings“ (6/5) klubą. Toronto komanda laimėjo pirmus tris kėlinius ir dar prieš lemiamą rungtynių atkarpą skaičiavo 16 taškų pranašumą.
2018-11-08

Sabonio dėjimas pakėlė areną ant kojų, tačiau jo „Pacers” pergalei neužteko

Domantas Sabonis ant NBA parketo vėl buvo sunkiai sustabdomas, savo pasirodymą paženklino įspūdidingu dėjimu per Joelį Embiidą, tačiau jo atstovaujama Indianapolio „Pacers“ (7/5) namuose nusileido Filadelfijos „76ers“ (7/5) krepšininkams.
2018-11-08

Motiejūno dvigubo dublio pergalei pasiekti neužteko

Kinijos krepšinio čempionate Donato Motiejūno atstovaujama „Shandong Golden Stars“ ekipa 98:108 (24:27, 22:27, 25:22, 21:32) pralaimėjo „Fujian Sturgeons“ komandai. 41 minutę aikštelėje praleidęs D. Motiejūnas pelnė 25 taškus (9/16 dvit., 1/5 trit., 2/5 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet 5 kartus prasižengė.
2018-11-01

Motiejūno dvigubo dublio neužteko: lietuvio klubas nebeturi teisės klysti

Kinijos krepšinio lygos pusfinalio serijoje intriga pasiekė maksimumą. Donato Motiejūno atstovaujamas Šandono „Golden Stars“ klubas šeštose pusfinalio rungtynėse išvykoje 96:117 (12:30, 30:39, 30:24, 24:24) patyrė nesėkmę prieš Džedziango „Lions“. Serijos iki keturių pergalių rezultatas dar kartą tapo lygus (3:3). Susitikimą starto penkete pradėjęs Motiejūnas per 29 minutes pelnė 16 taškų (7/15 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/7 baudos), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 1 metimą, 4 kartus prasižengė i...
2018-04-09

Jonas Valančiūnas vėl galingas – pelnė dvigubą dublį

Pirmadienį „Toronto Raptors“ po atkaklios kovos palaužė „Los Angeles Lakers“ 123:114 (27:33, 31:24, 27:26, 38:31). Jonas Valančiūnas per 30 minučių pelnė 14 taškų (6/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, suklydo ir prasižengė po 3 kartus. „Raptors“: K.Lowry 41 (12/16 met., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), D.DeRozanas 31 (10/25 met.), J.Valančiūnas 14 (10 atk. kam.), T.Rossas 11. „Lakers“: D.Russellas 28, N.Youngas 26, J.Randle'as 15, Th.
2017-01-02

Jonas Valančiūnas siautėja: dar vienas dvigubas dublis ir asmeninis rekordas

„Tiesiog darau savo darbą. Einu į aikštę ir kovoju dėl kiekvieno kamuolio ir pozicijos“, - po pirmos pergalės NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio antrose rungtynėse kalbėjo Jonas Valančiūnas. Lietuvis pelnė dvigubą dublį - 23 taškus ir atkovojo 15 kamuolių – ir padėjo „Raptors“ išlyginti serijos iki keturių pergalių rezultatą. „Raptors“ namie pirmadienį įveikė „Pacers“ 98:87 (27:16, 26:32, 21:18, 24:21). J. Valančiūnas šį sezoną pelnė jau 24 dvigubą dublį.