durant

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „durant“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „durant“.

NBA startas: Curry ir Duranto „šou“, Haywardo sugrįžimas

Naktį iš antradienio į trečiadienį kitoje Atlanto pusėje krepšinio gerbėjai būriavosi į arenas. Rungtynėmis tarp Bostono „Celtic“ ir Filadelfijos „76ers“ prasidėjo naujasis NBA sezonas. Viso šiąnakt buvo žaidžiamos dvejos rungtynės. Pirmąją sezono pergalę užtikrintai, rezultatu 105:87 (21:21, 26:21, 30:24, 28:21) įveikę „76ers“, pelnė „Celtic“. Šeimininkų pranašumas pradėjo ryškėti dar antrajame dvikovos kėlinyje, o trečiajame ketvirtyje komandas skyrė jau 14 taškų.
2018-10-17

NBA lygoje Oklahomos „Thunder“ lyderiai K.Durantas ir R.Westbrookas nepalikų vilčių varžovams

Praėjusią naktį NBA lygoje sužaistos ketverios rungtynės. Oklahomos „Thunder“ išvykoje 110:104  nugalėjo Denverio „Nugets“. Svečius į pergalę vedė pusę komandos taškų surinkę Kevinas Durantas ir Russelas Westbrookas. Abu pelnė 57 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir atliko 16 rezultatyvių perdavimų. Kitose rungtynėse Majamio „Heat“ – Milvokio „Bucks“ 79:81. Nugalėtojams Khrisas Middletonas surinko 22 taškus. Majamiui Chrisas Boshas ir Hassanas Whiteside’as pelnė po 23 taškus.
2016-01-20

Praėjusios NBA lygos savaitės laureatais tapo Johnas Wallas bei Kevinas Durantas

Dvyliktosios NBA reguliariojo sezono savaitės  tapo 25–erių metų  Vašingtono „Wizards“  gynėjas Johnas Wallas ir 27-erių metų  Oklahomos „Thunder“ klubo puolėjas Kevinas Durantas. J. Wallas su „Wizards“ laimėjo trejas praėjusios savaitės rungtynes iš ketverių ir šiuose mačuose pelnė vidutiniškai po 25 taškus, atliko po 9,8 rezultatyvaus perdavimo, atkovojo po 6 ir perėmė po 3 kamuolius.
2016-01-19

Beveik trigubas K. Duranto dublis nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Pirmą pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos pusfinalyje pasiekė Memfio „Grizzlies“ klubas, išvykoje 99:93 (23:21, 31:30, 15:23, 30:19) palaužęs Oklahomos „Thunder“. Serijos iki keturių pergalių rezultatas lygus – 1:1. Artimiausios dvi rungtynės vyks Memfyje. Likus 2 min. „Grizzlies“ dar atsiliko 89:90, tačiau spurtavo 10:0 ir palaužė aikštės šeimininkus. Nugalėtojams 26 taškus pelnė Mike‘as Connley (10 atk. kam., 9 rez.
2013-05-08

K. Durantas sužaidė karjeros rungtynes

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate penktadienį absoliuti lygos lyderė "Oklahoma City Thunder" komanda svečiuose po pratęsimo 117:114 (30:22, 23:24, 28:26, 24:33; 12:9) įveikė "Dallas Mavericks" ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Pratęsime likus žaisti 41 sek., rezultatas buvo lygus 114:114, bet Kevinas Durantas išvedė svečius į priekį 116:114, o Raselas Vestbrukas (Russell Westbrook) baudos metimu, likus 2 sek., įtvirtino Oklahomos klubo pergalę.
2013-01-19

„Thunder“ krepšininkai laimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Kevinas Durantas pasiekė asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą, o Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vicečempionė Oklahomos „Thunder“ (5/2) komanda namuose 106:91 (27:21, 30:25, 22:27, 27:18) įveikė Klivlendo „Cavaliers“ (2/5) krepšininkus. 36 minutes aikštelėje praleidęs K.Durantas pelnė 26 (dvitaškiai 8/14, tritaškiai 1/2, baudos 7/8) taškus, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. 27 taškus prie pergalės pridėjo Russellas Westbrookas (6 atk.
2012-11-12

K. Durantas paskutinėmis minutėmis pražudė „Bulls“

Sunkią pergalę NBA pirmenybėse pasiekė Oklahomos „Thunder“ komanda (3/2), išvykoje 97:91 (24:24, 24:23, 18:25, 31:19) palaužusi Čikagos „Bulls“ krepšininkus (3/2). NBA vicečempionai savo pranašumą įrodė per paskutiniąsias tris minutes. Rezultatas dar buvo lygus (85:85), bet savo žodį tarė Kevinas Durantas. Snaiperis per likusį laiką pelnė 8 taškus ir pasmerkė „Bulls“. Iš viso jis pasižymėjo 24 taškais ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Serge‘as Ibaka (9 atk. kam.
2012-11-09

K. Durantas – antras jauniausias žaidėjas, peržengęs 10 tūkst. pelnytų taškų ribą

Oklahomos „Thunder“ lyderis Kevinas Durantas tapo antru jauniausiu žaidėju, peržengusiu 10 tūkst. NBA pelnytų taškų ribą. Simbolinę žymą lygos žvaigždė pasiekė būdamas 24 metų ir 34 dienų. Vienas geriausių visų laikų krepšininkų LeBronas Jamesas tai padarė anksčiau. Majamio „Heat“ vedlys 10 tūkst. taškų pelnė būdamas 23 metų ir 59 dienų. Simbolinį tašką K.Durantas pelnė ketvirtojo rungtynių su San Antonijaus „Spurs“ ekipa kėlinio viduryje.
2012-11-02

Naujos NBA taisyklės užkirto kelią tradiciniam „Thunder“ ritualui

NBA įvedė taisyklę, dėl kurios turėtų žlugti lygos vicečempionės Oklahomos „Thunder“ ritualas prieš rungtynes. Pagal atnaujintus NBA nuostatus, pristačius abi komandas, į aikštę jos privalo grįžti per pusantros minutės ir kovoti dėl ginčo kamuolio. Savo ruožtu „Thunder“ turėjo linksmą tradiciją. Kai varžovai jau buriuodavosi prie aikštės vidurio, Oklahomos krepšininkai prie savo atsarginių suolo nuotaikingai sveikindavo vieni kitus ir linkėdavo sėkmės.
2012-10-17

JAV rinktinė įspūdinga pergale pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą

Triuškinančia pergale kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo Londono olimpinėms žaidynėms besirengianti JAV rinktinė, kuri Las Vegase 113:59 (26:12, 24:15, 29:14, 34:18) nušlavė Dominikos Respublikos rinktinę. Šiose rungtynėse JAV krepšininkai vertėsi be kelio traumą patyrusio Blake'o Griffino, kuriam teks praleisti Londono olimpiadą. Nugalėtojams 24 taškus surinko Kevinas Durantas (tritaškiai 5/6, 10 atk. kam.