Oklahomoje sekmadienį vykusiose labdaros krepšinio rungtynėse pergalę po pratęsimo iškovojo Kevino Duranto atstovaujama „Baltųjų“ komanda, kuri įveikė „Mėlynuosius“ varžovus rezultatu 176:171.

Oklahomos „Thunder“ klubui atstovaujantis K.Durantas šiame mače pasižymėjo įspūdingu trigubu dubliu - pelnė 42 taškus, atkovojo 26 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Michaelas Beasley, kurio sąskaitoje 56 taškai.

Pralaimėjusiems Carmelo Anthony surinko 45 taškus, o Chrisas Paulas atliko 23 rezultatyvius perdavimus.

Šių rungtynių, kurias stebėjo beveik 13 tūkstančių žiūrovų, metu labdarai buvo paaukota 100 tūkstančių JAV dolerių.