dougas mcdermottas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dougas mcdermottas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dougas mcdermottas“.

Domantas Sabonis prie pergalės pridėjo galingą dvigubą dublį

115:97 (31:19, 35:21, 29:25, 20:32). Tokiu rezultatu Indianos „Pacers“ šiąnakt namie nugalėjo Niujorko „Knicks“ krepšininkus. Domantas Sabonis prie pergalės pridėjo galingą dvigubą dublį – 12 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių. „Knicks“ priešinosi pirmajame kėlinyje, kai pirmavo 13:8. Vėliau „Pacers“ vargo neturėjo, skirtumas ne kartą buvo pasiekęs 30-ies taškų ir didesnę ribą.
2017-12-05

Domantas Sabonis vėl gavo „trupinius“, Oklahomos laivas skęsta

Antrosiose NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Oklahomos „Thunder“ patyrė dar vieną pralaimėjimą. Domanto Sabonio komanda svečiuose 111:115 nusileido Hiustono „Rockets“ ir serijoje atsilieka 0:2. Svečiai didžiąją rungtynių dalį dominavo. Jie 5-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą – 14:4. 9-ąją minutę komandas skyrė 15-a taškų – 28:13. „Thunder“ pranašumą išsaugojo iki 40-osios minutės, kai Ericas Gordonas trtitaškiu persvėrė rezultatą (96:94). Toliau vyko kandidatų į MVP kova.