6
Indianos „Pacers“ – Niujorko „Knicks“ 115:97 (nuotr. SCANPIX)

115:97 (31:19, 35:21, 29:25, 20:32). Tokiu rezultatu Indianos „Pacers“ šiąnakt namie nugalėjo Niujorko „Knicks“ krepšininkus. Domantas Sabonis prie pergalės pridėjo galingą dvigubą dublį – 12 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių.

6

„Knicks“ priešinosi pirmajame kėlinyje, kai pirmavo 13:8.

Vėliau „Pacers“ vargo neturėjo, skirtumas ne kartą buvo pasiekęs 30-ies taškų ir didesnę ribą. Trečiojo kėlinio pradžioje Indianos krepšininkai pirmavo 78:42.

„Pacers“ pataikė 11 tritaškių iš 26 (42 procentai), „Knicks“ – šešis iš 23 (26 proc.). „Knicks“ neišgelbėjo ir 15 atkovotų kamuolių puolant. „Pacers“ sugriebė septynis.

D. Sabonis žaidė 25 minutes, per kurias pelnė 12 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių. Lietuvis pataikė penkis dvitaškius iš 11-os, bet penkiskart suklydo ir tiek pat sykių prasižengė. 21-erių krepšininko sąskaitoje – du galingi dėjimai.

„Knicks“ dėl čiurnos traumos nepadėjo lyderis iš Latvijos Kristapas Porzingis. 22-ejų puolėjas šiame sezone renka 25,8 taško, atkovoja 6,8 kamuolio.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 20 (9/11 metimų, 6 atkovoti kamuoliai), Bojanas Bogdanovičius 19 (7/11 met.), Victoras Oladipo 16 (6/10 met., 5 atk. kam.), Domantas Sabonis 12 (5/11 dvitaškių, 12 atk. kam., 5 klaidos, 5 pražangos), Mylesas Turneris 12 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Cory Josephas 12, Darrenas Collisonas 10 (10 rezultatyvių perdavimų).

„Knicks“: Willy Hernangomezas 14 (7/9 dvit., 10 atk. kam.), Michaelas Beasley 13 (6/9 dvit.), Dougas McDermottas 12 (5/8 met.).

„Pacers“ (13 pergalių / 11 pralaimėjimų) užima aštuntąją Rytų konferencijos poziciją, „Knicks“ (11/12) – devintąją.