donecko shakhtar

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donecko shakhtar“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donecko shakhtar“.

Fantastiška Ukrainos klubo pergalė: UEFA Čempionų lygoje patiesė „Barceloną“

UEFA Čempionų lygoje vėlų antradienio vakarą įvyko net 8 rungtynės. Skambią pergalę iškovojo Donecko „Šachtar“ klubas. Vokietijoje „Šachtar“ ekipa 1:0 sugebėjo įveikti „Barcelonos“ klubą. Dėl Rusijos pradėto karo Ukrainos klubas savo namų rungtynes priverstas žaisti Hamburge. 40 min. vienintelį rungtynių įvartį pelnė Danylo Sikanas.  Donecko klubas į vartų plotą pataikė 4 kartus, o Katalonijos klubas – 1. „Šachtar“ klubas kamuolį kontroliavo 32  proc.
221 2023-11-07

Čempionų lygoje „Barcelona“ į pergalę vedė jaunoji žvaigždė, „Lazio“ nusileido Roterdamo komandai

Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvi trečio turo rungtynės. H grupėje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Barcelona“ klubas. Katalonai namuose 2:1 nugalėjo Donetsko „Shakhtar“ komandą. Pirmajame kėlinyje „Barcelona“ gretose puikiai pasirodė 20-metis talentas Ferminas Lopezas. Futbolininkas iš pradžių pabėgo vienas prieš vartininką ir pataikė į vartų skersinį, tačiau kamuolys atšoko Feranu Torresui, kuris pakartotiniu smūgiu išvedė „Barcelona“ į priekį.
2023-10-25

Už 100 mln. Mudryką pardavęs Ukrainos klubas dalį pinigų skirs Mariupolio gynėjams

Londono „Chelsea“ pasiekė susitarimą su Donecko „Shakhtar“ klubu dėl Mikhailo Mudryko perėjimo. Žaidėjas buvo parduotas už 100 mln. eurų, kurių dalis bus skirta Ukrainos kariams. Į „Chelsea“ gretas prisijungęs M. Mudrikas stadione buvo pasitiktas plojimais. Komanda už šį žaidėją paklojo įspūdingą 100 mln. eurų sumą. Vėliau paaiškėjo, kad dalis šių pinigų bus skirti Ukrainos laisvę ginantiems Mariupolio kariams ir jų šeimų nariams.
94
2023-01-16

„Arsenal“ dilema: Felixo nuoma, ar 100 mln. eurų kainuojančio ukrainiečio parašas

Londono „Arsenal“ nedega noru nuomotis Madrido „Atletico“ puolėją Joao Felixą, kuris galėtų sustiprinti puolimą. Pasak žurnalisto Beno Jacobso, „Arsenal“ labiau vilioja 21-ų Mykhailo Mudryko iš „Shakhtar Donetsk“ variantas. Mikelio Artetos komanda yra įsitikinusi, kad su ukrainiečiu pavyks pasirašyti sutartį jau sausį. Donecko ekipa tikisi už žaidėją gauti apie 100 mln. eurų. Tokią sumą įvardijo klubo direktorius Darijo Srna. Tačiau „Arsenal“ tiki, kad pavyks žaidėją gauti pigiau.
2022-12-27

Čempionų lygoje triuškinamas pergales šventė „Real“ ir „Leipzig“ klubai

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaistos dvejos F grupės šeštojo turo rungtynės, kuriose triuškinamas pergales šventė favoritai. Pergalę garantavusią pirmąją vietą grupėje iškovojo Madrido „Real“ klubas, kuris namuose 5:1 sutriuškino Glazgo „Celtic“. Šeimininkai jau per pirmąsias 20 minučių dukart pasižymėjo, kai realizavo du 11 m baudinius. Abu jie buvo paskirti už svečių žaidimą ranka baudos aikštelėje.
2022-11-02

Jautrus momentas Ukrainos futbolo derbyje – himną giedojo ir lankėsi „Azovstal“ gynėjai

Ukrainos futbolo lygoje sekmadienį buvo sužaistas principinis Donecko „Šachtar“ ir Kijevo „Dinamo“ mačas, kuriame pergalę 3:1 šventė „Šachtar“ futbolininkai. Rungtynėse įvyko Lvivo miesto stadione. Ukrainos čempionatas vyksta nepaisant nesiliaujančių rusų apšaudymų. Tiesa, visos rungtynės vyksta be žiūrovų. Prieš „Šachtar“ ir  „Dinamo“ rungtynes Ukrainos himną sugiedėjo garsiojo „Azovstal“ gynėja, paramedikė Kateryna Poliščuk.
2022-10-17

Čempionų lyga: eiliniai Haalando įvarčiai, pergalingai žygiuojantys čempionai ir svarbi „Chelsea“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje vėlų vakarą buvo sužaistos likusios šešerios trečiojo turo rungtynės. E grupėje svarbią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ klubas, savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 įveikęs „Milan“ ekipą. Londono ekipą į priekį išvedė 24-ąją minutę pasižymėjęs gynėjas Wesley Fofana, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino P. E. Aubameyangas. 62-ąją dar labiau „Chelsea“ persvarą įtvirtino įvartį pelnęs Reece'as Jamesas.
2022-10-05

„Real“ pyktį išliejo Ukrainoje, Lionelio Messi dublis nukalė PSG pergalę

Vėlų antradienio vakarą Lietuvos laiku buvo sužaistos dar šešerios UEFA Čempionų lygos trečiojo turo rungtynės, kuriose netrūko gražių kovų bei įvarčių. A grupėje sunkią pergalę iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas. Jie po atkaklios kovos 3:2 pranoko „Leipzig“ ekipa. Pranūzijos ekipa pirmavo po Kyliano Mbappe įvarčio, bet vokiečiai atsakė dviem dūriais. Šeimininkai rezultatą išlygino 67-ąją, kai antrą savo įvartį klube pelnė Lionelis Messi.
2021-10-19

„Inter“ sumindė „Shakhtar“ ir įspūdingai žengė į Europos taurės finalą

Europos taurės turnyre paaiškėjo antrasis finalo dalyvis. Juo tapo Milano „Inter“ klubas, pusfinalyje 5:0 nušlavęs Donecko „Shakhtar“ klubą. Pirmasis kėlinys (1:0) žadėjo intrigą antroje rungtynių pusėje, tačiau ji virto Ukrainos komandos sutriuškinimu. Antrajame kėlinyje „Inter“ pelnė dar keturis įvarčius be atsako ir taip pasiekė vieną didžiausių pergalių Europos taurės pusfinalių istorijoje.
2020-08-17

Čempionų lygos grupės varžybas Amsterdamo „Ajax“ pradėjo galinga pergale

Čempionų lygoje trečiadienį žaidžiamos dar aštuonerios rungtynės. Pergale E grupės varžybas pradėjo Amsterdamo „Ajax“, namie 3:0 (0:0) sutriuškinęs Atėnų AEK. Visi įvarčiai krito antrajame kėlinyje - du pelnė gynėjas Nicolas Tagliafico (46 ir 90 min.), vieną pridėjo saugas Donny van de Beekas (77 min.