donatą montvydą

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donatą montvydą“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donatą montvydą“.

Donatas Montvydas parodė kitą savo pusę: prabilo apie jausmus

„Tai tikrai yra romantiškiausia mano sukurta daina“, – pripažįsta Donatas Montvydas, šiandien pristatantis dainą „Šoku ne vienas“ ir itin daug pasiruošimo pareikalavusį vaizdo klipą. Apleistuose rūmuose nufilmuotas siužetas papasakos istoriją, kuri atskleis ir galbūt retam matytą atlikėjo pusę.
2021-12-13

Koncerte Grybauskaitei – būrys žinomų veidų: nuo prezidentės veido nedingo šypsena

Šį penktadienio vakarą sostinėje, Simono Daukanto aikštėje, įvyko iškilmingas koncertas, skirtas Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei. Koncertas „Ačiū – už 10 metų kartu“ pritraukė minias žmonių. Taip pat čia buvo galima išvysti ir būrį garsių Lietuvos atlikėjų. Tarp jų – ir grupę „Lemon Joy“, Vaidą Baumilą, Donatą Montvydą, Ievą Narkutę bei daugelį kitų.
2019-06-28

Lietuvos garsenybių pokyčiai vos per kelerius metus stulbina: kai kuriuos net sunku atpažinti

Išvydę šią garsiausių pramogų pasaulio atstovų pokyčių galeriją prisiminsite, kaip greitai bėga laikas. Nors didžioji dalis nuotraukų užfiksuota vos prieš keletą metų, tačiau šiuo metu garsiausi pramogų pasaulio atstovai atrodo ryškiai pasikeitę. Vieni iš jų – užaugo, kiti – kardinaliai pakeitė įvaizdį ar drastiškai pakoregavo šukuoseną. Kai kuriuos net būtų sunku atpažinti. Beje, kartais šalies garsenybė taip dažnai keičia savo išvaizdą, kad kitą dieną jie vėl gali atrodyti kitaip.
2017-11-26

J. Jankevičius ir V. Baumila nustebino aistringu bučiniu: pamatykite publikos reakciją

TV3 laidos „Gero vakaro šou“ veidas Justinas Jankevičius daugeliui žinomas ir kaip „Kitokių pasikalbėjimų“ vedėjas. Vienoje iš naujausių transliacijų įvyko netikėtas siurprizas. Šįryt socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, pavadinimu „Kitokie pasikalbėjimai“, paviešintas intriguojantis vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas dviejų žinomų vyrų bučinys. Ketvirtadienio vakarą J. Jankevičius šnekino atlikėją Donatą Montvydą, o pertraukų metu publiką linksmino dainininkas Vaidas Baumila.
2017-09-22

Ar atsimenate juos tokius? Šalies įžymybės laikui bėgant smarkiai pasikeitė

 Išvydę šią garsiausių pramogų pasaulio atstovų pokyčių galeriją prisiminsite, kaip greitai bėga laikas. Nors didžioji dalis nuotraukų užfiksuota 2012-aisiais, per penkerius metus garsiausi pramogų pasaulio atstovai ryškiai pasikeitė. Vieni iš jų – užaugo, kiti – kardinaliai pakeitė įvaizdį ar drastiškai pakoregavo šukuoseną. Kai kuriuos net būtų sunku atpažinti.
2017-03-26

Vienoje nuotraukoje – visi gražiausi Lietuvos vyrai? Donatą Montvydą Švedijoje aplankė svečiai

Šiandien, ketvirtadienį, Stokholmo „Globe“ arenoje pasirodymą surengsiantį Donatą Montvydą aplankė būrys bičiulių. Į Švediją pasilabinti su šalies atstovu atvyko atlikėjas Vaidas Baumila ir „Radistai“ Jonas Nainys bei Rolandas Mackevičius. „Kažkas minėjo, kad Doncei trūksta šokėjų. Kiti sakė – tiesių plaukų.
2016-05-12

Žinoma stilistė Rūta Morozovienė: Donatui Montvydui laimėti padėjo ir modernus įvaizdis

Velykų išvakarėse viena žinomiausių Lietuvoje plaukų meistrių Rūta Morozovienė savo „Facebook“ paskyrė parašė: „Kažkas margučius margina, kažkas plaukučius gražina...“. Drauge su jos vadovaujama grožio salono „Salon + Ozas” komanda moteris skubėjo į Kauno “Žalgirio” areną, ruošti pasirodymui vakar šioje scenoje karaliavusį Donatą Montvydą ir kartu su juo pasirodžiusius artistus. R. Morozovienė ne kartą yra pabrėžusi, kad scenoje atlikėjui labai svarbus įvaizdis.
2016-03-27
Į viršų