donaldas sutherlandas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donaldas sutherlandas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donaldas sutherlandas“.

Mirė „Bado žaidynės“ aktorius Donaldas Sutherlandas

Mirė aktorius Donaldas Sutherlandas. Jis buvo tokių filmų kaip „Bado žaidynės“ ir „Gyvulių namai“ žvaigždė. Donaldas mirė sulaukęs 88 metų po ilgos ligos. 2017 m. garbės „Oskaro“ laureatas taip pat yra „Emmy“ laimėtojo „24“ ir „Designated Survivor“ aktoriaus Kieferio Sutherlando tėvas ir CAA žiniasklaidos finansų veteranas Roegas Sutherlandas.
2024-06-20

Į filmo „Moonfall: Mėnulio kritimas” autorių klausimą NASA atsakė su humoru: susirašinėjimas internete tapo virusiniu

Kas būtų, jei vieną dieną į Žemę netikėtai rėžtųsi Mėnulis? Į šį klausimą jau nuo šio penktadienio, vasario 4 dienos, bandys atsakyti naujausias tokių kino teatrų hitų kaip „Nepriklausomybės diena“, „2012-ieji“ ir „Diena po rytojaus“ režisieriaus Rolando Emmericho mokslinės fantastikos filmas „Moonfall: Mėnulio kritimas“. Artėjant premjerai, į juostos, kurioje vaidmenis kuria Donaldas Sutherlandas, Halle Berry, Patrickas Wilsonas bei Michaelas Peña, reklamą sureagavo net NASA.
2022-02-04

Roko genijus Jackas White‘as ekrane: nuo „Simpsonų“ iki Jarmuscho

Niekas nesiginčytų, kad muzika yra Jacko White‘o gyvenimo kelias. Tačiau jo artistiškumui to per mažai. Jacko talentas skleidžiasi ne tik scenoje, bet ir kino ekrane. Jam teko ir vaidinti, ir prodiusuoti, ir kurti garso takelius, ir įgarsinti savo animacinį avatarą. Dar pridėkite galybę vaizdo klipų ir itin margą jo muzikos katalogą. Visa tai ir daugiau telpa į vieno artisto biografiją. Vieną iš Jacko personažų jau rudenį išvysime Lietuvoje. Jis jau viena koja Vilniuje.
2018-08-24

Holivudo aktorei Helen Mirren teks nusiskusti plaukus

Helen Mirren „laukia“, kada neteks savo plaukų, kuriuos jai teks nusiskusti statant filmą apie vėžiu sergančią moterį „The Leisure Seeker“. Filmuodamasi šioje juostoje, pasakojančioje apie pensininkų sutuoktinių porą, kuri nepaisydama gydytojų ir savo vaikų nurodymų išsiruošia į kelionę kemperiu, britų aktorė turės dėvėti itin trumpą šukuoseną. H.Mirren, kurios partneris filme bus Donaldas Sutherlandas, visai neišgyvena, kad dėl vaidmens turės pakeisti savo išvaizdą, ir netgi to laukia.
2016-05-23

Paaiškėjo, kam patikėtos Kanų kino festivalio komisijos kėdės

Aktorės Kirsten Dunst, Vanessa Paradis ir Valeria Golino dirbs šiemetinio Kanų kino festivalio vertinimo komisijoje, pirmadienį paskelbė organizatoriai, kurių sprendimas reiškia, kad vertinimo komisija bus viena moteriškiausių per festivalio 69 metų istoriją. Iraniečių prodiuserė Katayoon Shahabi, viena įtakingiausių moterų savo šalies kino industrijoje, taip pat bus devynių narių komisijoje, kuriai vadovaus australas George'as Milleris, filmų „Pašėlęs Maksas“ kūrėjas.
2016-04-26

D. Sutherlandas gavo Holivudo žvaigždę

Aktorius Donaldas Sutherlandas Holivudo šlovės alėjoje pagaliau gavo ir savo žvaigždę. Kino veterano žvaigždė įkurdinta visai šalia jo sūnaus Kieferio Sutherlando žvaigždės. Sūnus dėl darbų gausos negalėjo atvykti į tėvo pagerbimo ceremoniją Holivude, tačiau atsiuntė nuoširdų sveikinimą. Jį viešai perskaitė renginyje dalyvavęs ir D. Sutherlandą taip pat pasveikinęs airių aktorius Colinas Farellas.
2011-01-31

„Fante buvo dievas“. Ar didysis Bukas buvo teisus?

John Fante. Paklausk dulkių: romanas. Iš anglų kalbos vertė Saulius Repečka. K.: Kitos knygos, 2008. Garsiu literatūros klasiku Amerikoje tampama lygiai taip pat, kaip ir visame pasaulyje, – dažniausiai per pažįstamus, draugus, bičiulius ir globėjus. Prieš trisdešimt metų Johnas Fante buvo mažai kam girdėtas Holivudo scenaristas, jaunystėje parašęs keletą romanų.
2008-11-28

S.S. rekomenduoja ir ne: Filmai per TV (birželio 16 – 22 d.)

Yra ir senų kino draugų (priešų, aišku, taip pat). Yra naujų, nematytų kūrinių – ar jie taps draugais, dar klausimas. Šeštadienis Kaip pastaruoju metu jau įprasta, 1 Baltijos kanalas, trankiai reklamuodamas premjeras, rodo krūvas naujų, bet visai nereikšmingų rusų filmų. Melodrama – populiariausias žanras. Kartais paįvairinama kukliais bandymais pajuokauti. Štai filmo „Vieninteliam, iki pareikalavimo“ (1 Baltijos kanalas, 16.25 val.
2007-06-15

Stepokas Strolia rekomenduoja ir ne: Filmai per TV (kovo 18-24 d.)

Du savaitės filmai – „Saulė“ ir „Japoniška istorija“, mano manymu, įstringa ilgam. Dauguma kitų – praeinantys, kartais kaip trumpas malonumas, o kartais net kaip blogas sapnas. Šeštadienis Maždaug suprantu priežastis, kodėl BTV demonstruoja lenkų režisieriaus Lecho Majewskio pirmąjį užsieninį filmą „Kalinys iš Rio“ (BTV, 20.15 val.; kartojama pirmadienį, kovo 20 d., 13.25 val.
2006-03-17

Per BTV - filmas apie kelto "Estonia" tragediją Baltijos jūroje

1994 m. rugsėjo 28-osios naktis visiems laikams įsirėžė į žmonių atmintį kaip kelto „Estonia“ tragedijos naktis. Iš Talino į Švediją plaukiantis keltas nuskendo Baltijos jūroje, į tamsią vandenų bedugnę nusinešdamas 852 keleivių gyvybes. Išsigelbėti pavyko tik 145 žmonėms. Iki šių dienų „Estonijos“ tragedija yra didžiausia ir daugiausiai aukų pareikalavusi keleivinio laivo katastrofa nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. „Audra Baltijoje“ - filmas, sukurtas šių kraupių įvykių motyvais.
2005-03-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų