dolgovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dolgovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dolgovas“.

Baltijos dviračių plento čempionate Alytuje – ir netikėti rezultatai

Alytuje surengto Baltijos dviračių plento čempionato 106,4 km moterų grupinėse lenktynėse (56 dalyvės) Olivija Baleišytė iškovojo antrą vietą. Lietuvos treko rinktinės ir JAE komandos „Dubai Police Team“ narė finišo sprinte į priekį praleido tik estę Laurą Sander („AG Insurance - NXTG U23“), kuriai už pergalę atiteko 1000 eurų.
2023-06-26

Lietuvos kalnų dviračių čempionais tapo A. Dolgovas ir K. Sosna

Sekmadienį, spalio 16 dieną, Kaune vykusio Lietuvos kalnų dviračių kroso čempionato vyrų elito grupėje nepralenkiamas buvo Andrejus Dolgovas, atstovaujantis „Velomanija-Niskama“ komandai, o moterų elito grupėje aukso medalį iškovojo „SM Sietynas“ komandos atstovė Katažyna Sosna. Čempionato nugalėtojas A. Dolgovas trasą įveikė per 1 val. 20 min. 25 sek. ir tik 32 sekundėmis aplenkė kaunietį Šarūną Pacevičių, kuatstovauja „Velostreet Fuji team-LKKA“ komandai.
2011-10-17

Lietuvos kalnų dviračių čempionatas pirmą kartą vyks Kaune

Sekmadienį spalio 16 dieną Kauno centre įvyks vienos svarbiausių šalies dviračių varžybų – Lietuvos kalnų dviračių čempionatas. Iki šiol Šiauliuose arba Vilniuje vykęs čempionatas, šiemet išsiskirs ne tik nauja vieta, bet ir itin sudėtinga trasa, kuri pilnai atitiks pasaulinius standartus, teigiama pranešime spaudai. Organizatoriai džiaugiasi galėdami dalyviams pasiūlyti pasaulinį lygį atitinkančią trasą, o žiūrovams – pažintį su šios sporto šakos ypatumais.