dmytro kuleba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dmytro kuleba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dmytro kuleba“.

Kuleba: derybos dėl Ukrainos stojimo į ES prasidės antradienį

Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba pirmadienį pareiškė, kad derybos dėl jo šalies stojimo į Europos Sąjungą prasidės jau antradienį. Socialiniame tinkle „X“ jis parašė, kad bloko diplomatijos vadovo Josepo Borrellio (Žozepo Borelio) kvietimu kreipėsi į ES Užsienio reikalų tarybą. „Padėkojau 27 ES valstybėms narėms už tai, kad patvirtino derybų dėl Ukrainos ir Moldovos programą. Rytoj prasidės mūsų stojimo į ES derybos“, – rašė D. Kuleba.
2024-06-24

Rusijos kalbos apie taikos derybas Ukrainoje – Putinas išsitraukė pavojingą ginklą

Rusijos režimo lyderis Vladimiras Putinas gegužės pabaigoje davė ženklą, jog yra pasirengęs taikos deryboms su Ukraina. CNN skelbia, jog dėl to kilo daug triukšmo ir nepasitenkinimo, nes tą patį mėnesį Maskva pradėjo trečiąjį Charkivo puolimą. Panašu, kad kalbos apie derybas gali būti sena karo taktika, kuria V. Putinas siekia sau naudos.
2024-06-08

Kuleba: Kinijos pozicija priklauso nuo karo Ukrainoje rezultatų

Kinija neskuba užimti pozicijos karo Ukrainoje atžvilgiu, nes jai svarbu, kaip baigsis konfrontacija. Jei Ukraina nugalės, KLR veiksmai bus suvaržyti. Tai pareiškė Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba, pristatydamas Kyjive knygą „Karas ir nauji horizontai“, praneša portalas „rbc.ua“. „Kai dėl Kinijos, tai jos strategija labai paprasta. Kinija turi savo didžių istorinių reikalų. Bijau, kad mes Ukrainoje tiesiog labai blogai suprantame Kiniją.
2024-06-04

Ukraina ketina prašyti suteikti daugiau laisvės smogti taikiniams Rusijos teritorijoje

Ukraina pirmadienį pareiškė, kad ragins sąjungininkus suteikti jos kariams daugiau laisvės smogti kariniams taikiniams Rusijos teritorijoje. Vašingtonas praėjusią savaitę panaikino apribojimus Ukrainai naudoti Jungtinių Valstijų tiekiamus ginklus prieš taikinius Rusijos teritorijoje, tačiau tik siekiant apginti apšaudomą Charkivo sritį.  „Tai nėra šimtaprocentinis leidimas.
2024-06-03

Kuleba: Rusija naudojasi Vakarų noru išvengti eskalacijos būtent ją ir didindama

Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba įsitikinęs, jog tuomet, kai NATO neturi ryžtingos pozicijos dėl Ukrainos narystės Aljanse, Rusija pradeda daryti spaudimą ir naudojasi Vakarų troškimu išvengti eskalavimo, būtent jį ir pradėdama. Ukrainos diplomatijos vadovas tai sakė interviu OBOZ.UA, pranešė „Ukrinform“. Pasak D. Kulebos, šiuo metu labiausiai skeptiškos dėl Ukrainos narystės NATO yra dvi šalys - JAV ir Vokietija.
2024-05-31

Rusijos ambasadorius atskleidė, kokiomis sąlygomis Kremlius derėtųsi su Ukraina

Pasirodžius pranešimams, kad Rusijos režimo lyderis Vladimiras Putinas svarsto galimybę sudaryti paliaubas su Ukraina, Maskvos pasiuntinys JAV nurodė, kokia yra Kremliaus pozicija dėl galimybių užbaigti per pastaruosius dešimtmečius daugiausiai gyvybių nusinešusį karą Europoje. Pareigūnai Vašingtone abejoja, ar Maskva iš tiesų nori derybų būdu užbaigti karą.
2024-05-28

Ukraina garsiai sugėdino Vakarus: tai, kas nutiko berniukui nuotraukoje – kiekvieno pavėluoto sprendimo rezultatas

Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba pirmadienį sakė kalbą Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrų tarybos posėdyje. Jame D. Kuleba paragino šalis didininti ir paspartinti karinę pagalbą Ukrainai bei remti šalies smūgius į karinius objektus Rusijos teritorijoje.
2024-05-27

Kuleba kreipėsi į Vakarus: karas galėtų baigtis greičiau

Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba pareiškė, kad neturėtų būti sudaromos kliūtys Vakarų ginklų smūgiams Rusijos teritorijoje, nes kuo daugiau karinių objektų Rusijos Federacijos teritorijoje bus sunaikinta, tuo greičiau baigsis karas, rašo UNIAN. „Ukraina turėtų sugebėti smogti kariniams taikiniams Rusijos Federacijos teritorijoje. Nes iš šios teritorijos į Ukrainą ateina mirtis ir destrukcija.
2024-05-21

Kyjive viešintis Blinkenas su Kuleba vaišinosi pica karo veterano įkurtame restorane

Netikėto vizito į Kyjivą antradienį atvykęs JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas drauge su ukrainiečių kolega aplankė piceriją, kurią įkūrė karo veteranas. Kartu su ukrainiečių diplomatijos vadovu Dmytro Kuleba JAV valstybės sekretorius vaišinosi pica, iškepta „Veterano Pizza“ – karinės tematikos restorane, kuriame, be kita ko, demonstruojamos tuščios šovinių tūtelės. „Kaip ir dauguma amerikiečių, esu šiek tiek išprusęs picų klausimais, ir pica čia puiki.
2024-05-14

Kuleba: jei Rusija būtų norėjusi taikos, ji pirmiausia nebūtų užpuolusi Ukrainos

Rusijos propaganda skleidžia melagingą istoriją apie tai, kad 2022 metų pavasarį Ukraina ir Rusija neva buvo arti taikos susitarimo, tačiau Ukrainos pusė jį atmetė ir dėl to karas tęsiasi jau trečius metus. Tai pareiškė užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba, socialiniame tinkle „X“ paskelbęs vaizdo komentarą.
2024-05-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų