dmitrijus leopoldas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dmitrijus leopoldas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dmitrijus leopoldas“.

Europos treko čempionatas: Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė – šeštos

Glazge (Jungtinė Karalystė) vykstančio devintojo Europos dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė, kurias treniruoja Dmitrijus Leopoldas, užėmė šeštąją vietą. Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 10 komandų, panevėžietės buvo taip pat šeštos. Jos du ratus įveikė per 33,761 sekundės.
2018-08-03

Dviratininką Vasilijų Lendelį Maskvoje sustabdė trauma

Rusijos sostinėje vykstančių 14-ųjų tarptautinių dviračių treko varžybų „Grand Prix of Moscow“ (UCI I kategorija) sprinto rungtyje puikiai lenktyniavo Vasilijus Lendelis, tačiau Lietuvos dviratininką sustabdė trauma. Preliminariais duomenimis, Vasilijui lūžo dešinysis raktikaulis. V. Lendelis, kurį treniruoja Dmitrijus Leopoldas, atrankoje trečiadienį pasiekė didmeistrišką rezultatą. Jis 200 metrų distanciją iš eigos įveikė per 9,476 sekundės (vid. gretis – 75,981 km/h) ir užėmė pirmąją vietą.
2018-05-31

Dviratininkė Miglė Marozaitė pasaulio reitinge – trečia

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose dviračių treko reitinguose į geriausiųjų penketus patenka trys Lietuvos atstovai – Miglė Marozaitė, Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendelis, kuriuos treniruoja Dmitrijus Leopoldas. Aukščiausią vietą užima M. Marozaitė. Sprinto rungties reitinge Europos čempionate šešta likusi 21-erių metų dviratininkė (2165 tšk.) iš ketvirtosios pozicijos pakilo į trečiąją. Simona Krupeckaitė (1870 tšk.) iš trečiosios vietos nukrito į 12-ąją.
2017-10-25

Simona Krupeckaitė: džiugu, kad galiu kovoti su pajėgiausiomis sportininkėmis

Europos dviračių treko čempionate Berlyne (Vokietija) sidabro medalį iškovojusi Simona Krupeckaitė su savo sūnumi Maksimilianu ir komandos draugais antradienio naktį grįžo į Lietuvą. Vilniaus oro uoste dviratininkus pasitiko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos dviračių sporto federacijos atstovai ir būrelis žurnalistų. Panevėžietė sidabrą pelnė keirino rungtyje. Tai – jos devintasis Europos pirmenybių medalis.
2017-10-24

Dviratininkei Simonai Krupeckaitei – Europos čempionato sidabras!

Dviratininkė Simona Krupeckaitė papildė apdovanojimų kolekciją dar vienu medaliu. 34-erių panevėžietė, kurią treniruoja jos vyras Dmitrijus Leopoldas, Berlyne (Vokietija) vykstančiame aštuntajame Europos dviračių treko čempionate šeštadienį iškovojo sidabrą. Simona antra finišavo keirino rungties finale. S. Krupeckaitė per savo karjerą pelnė devynis Senojo žemyno pirmenybių medalius – tris aukso, du sidabro ir keturis bronzos.
2017-10-22

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio čempionato keirino rungtyje – šešta

Honkonge surengto 114-o pasaulio dviračių treko čempionato moterų keirino rungtyje sekmadienį Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė užėmė šeštą vietą. 34-erių metų panevėžietė pagrindiniame finale finišavo paskutinė. Trečią kartą šios rungties pasaulio čempione tapo 26-erių metų vokietė Kristina Vogel. Ji planetos pirmenybėse triumfavo ir 2014 metais bei pernai. Sidabro medalį pelnė 21-erių metų kolumbietė Martha Bayona, o bronzos – dabartinė Europos vicečempionė 20-metė belgė Nicky Degrendele.
2017-04-16

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio čempionate Honkonge – ketvirta

Simonai Krupeckaitei penktadienį nepavyko papildyti gausios medalių kolekcijos, tačiau geriausia praėjusių metų Lietuvos sportininkė dar kartą įrodė, kad ji tebepriklauso pasaulio elitui. Honkonge vykstančio 114-o pasaulio dviračių treko čempionato sprinto rungties mažajame finale 34-erių metų panevėžietė 0-2 pralaimėjo 29-erių metų Honkongo atstovei Wai Sze Lee (2 vieta atrankoje) ir galutinėje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą.
2017-04-14

TOP 10: garsiausios Lietuvos sportininkų poros

Šviežiai užsimezgusi draugystė tarp pajėgiausios Lietuvos tenisininkės Linos Stančiūtės ir krepšininko Martyno Gecevičiaus davė mintį pasižvalgyti ir po kitas garsias mūsų šalies sportininkų poras. tv3.lt pristato garsiausias Lietuvos sportininkų poras, kurių draugystė tęsiasi nuo kelių mėnesių iki dešimtmečio.  Vieni jau vedę ir augina vaikus, kiti susižadėję, treti žengia pirmuosius romantiškų santykių žingsnius, dar kiti savo antrąją pusę rado už Lietuvos sienų ribų.
2015-07-29

Dviratininkė S. Krupeckaitė susilaukė pirmojo sūnaus

Ketvirtadienio rytą dviratininkė, Europos ir pasaulio čempionė Simona Krpeckaitė pasiekė dar vieną pergalę – ji susilaukė pirmojo sūnaus. 30-metė sportininkė ir jos vyras bei treneris 35-ių metų Dmitrijus Leopoldas atžalai davė Maksimilijano vardą, rašo lrytas.lt. Šio romėniško vardo reikšmė – „didingiausias, puikiausias“. Praėjusį rudenį Europos čempionate Panevėžyje S. Krupeckaitė iškovojo tris medalius – bronzą sprinto rungtyje ir komandiniame sprinte bei auksą keirino varžybose.
2013-09-26

Simona Krupeckaitė: „Dievas sužaidė mūsų naudai“

Viena geriausių šių laikų pasaulio sportininkių 27-erių metų Lietuvos treko dviratininkė Simona Krupeckaitė medalius raško kaip uogas, o rekordus gerina net ir pati to per daug nesitikėdama. Tačiau nepaisant paskutinių įspūdingų rezultatų, ji tikina, kad įgyvendino dar tik trečdalį savo planų.