Dviratininką Vasilijų Lendelį Maskvoje sustabdė trauma

Rusijos sostinėje vykstančių 14-ųjų tarptautinių dviračių treko varžybų „Grand Prix of Moscow“ (UCI I kategorija) sprinto rungtyje puikiai lenktyniavo Vasilijus Lendelis, tačiau Lietuvos dviratininką sustabdė trauma. Preliminariais duomenimis, Vasilijui lūžo dešinysis raktikaulis.

V. Lendelis, kurį treniruoja Dmitrijus Leopoldas, atrankoje trečiadienį pasiekė didmeistrišką rezultatą. Jis 200 metrų distanciją iš eigos įveikė per 9,476 sekundės (vid. gretis – 75,981 km/h) ir užėmė pirmąją vietą. Tai – asmeninis Vasilijaus rekordas. Šios rungties pasaulio rekordas – 9,347 sek.

Lietuvos dviratininkas užtikrintai pasiekė pusfinalį, kuriame ketvirtadienį kovojo su japonu Yuta Wakimoto (5 vieta atrankoje). Iki pirmojo važiavimo finišo likus kelims metrams, V. Lendelis griuvo. Jis dėl patirtos traumos buvo išgabentas į ligoninę.

V. Lendelis praėjusį sezoną pasaulio taurės varžybų sprinto rungtyje iškovojo aukso ir sidabro medalius.