direktorius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „direktorius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „direktorius“.

Mirė gerbiamas mokyklos direktorius

Mažeikių dailės mokykla pranešė liūdną žinią – mirė ilgametis mokyklos direktorius Zenonas Steponavičius (1958-2024), jai vadovavęs 33 metus, iki 2022-ųjų. Apie netektį socialiniuose tinkluose pranešusi mokyklos bendruomenė pagerbė velionio atminimą prisimindami jo ištartus žodžius: „Vieną kartą mačiau, kaip mano darbą, stovintį Mažeikiuose nuo 1983 metų, pabučiavo vaikas. Ko gero, brangesnių nepadariau.
2024-02-28

Lietuvos geologijos tarnybos direktoriumi tapo Egidijus Viskontas

Lietuvos geologijos tarnybai nuo penktadienio pradėjo vadovauti direktoriaus konkursą laimėjęs teisininkas Egidijus Viskontas. Jis šias pareigas eis penkerius metus, pranešė Aplinkos ministerija. „Tikiuosi, kad naujasis tarnybos vadovas įkvėps komandą toliau modernizuoti įstaigą, plačiau atverti aktualius geologinius duomenis gyventojų poreikiams, mokslui ir verslui.

Mirė gerbiamas mokyklos direktorius

Elektrėnų meno mokykla pranešė liūdną žinią – 2024 metų sausio 27 d. mirė jautrus, kūrybingas, nuoširdus mokyklos direktorius, kuris Elektrėnų meno mokyklai vadovavo nuo 1994 m. spalio 1 d. „Evaldas Petkevičius gimė 1956 m. spalio 3 d. Vievio mieste. Susidomėjimas muzikavimu  prasidėjo Vievio muzikos mokykloje pas mokytoją Alfredą Sielską, kuris ir pastūmėjo jį į muzikanto profesiją. 1971 m. įstojo į Kauno J. Gruodžio aukštesniąją muzikos mokyklą.
2024-01-30

Vilnietę šokiravo mokytojos elgesys: teko dukrą perrašyti į kitą mokyklą

8-erių mergaitės mama Lina (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomas) kreipėsi į naujienų portalą tv3.lt su pagalbos prašymu – mergaitė bijojo eiti į mokyklą, nes jos mokytoja rėkia ant jos ir klasės draugų bei vadina juos žeminančiais žodžiais. Lina dukrą perrašė į kitą mokyklą, tačiau bijo to, kas laukia ten likusių vaikų: „Tiesiog, nežinau kaip sustabdyti šią betvarkę, nes visi vaikai skundžiasi, tačiau ne visi tėvai kovoja už savo vaikus.“ Lina pasakoja, kad Vilniaus rajono Nemėžio Šv.
2024-01-24

Skaudi netektis: staiga mirė žinomas alytiškis

Šeštadienį Anapilin išėjo žinomas alytiškis, ilgametis UAB „Alytaus spaustuvė“ direktorius, 64 -erių Juozas Skudra. Kaip teigė žmona Violeta Skudrienė, mirtis buvo labai staigi ir netikėta. „Dabar jau kuris laikas gyvenome ramiai, nes būta skaudžių netekčių. Juozas palaidojo mamą, aš prieš keletą metų netekau tėvelių. Paskutiniu metu džiaugėmės anūkėliais. Juozas taip juos mylėjo. Turime keturis“, – sunkiai žodžius rinko vyro netekusi V. Skudrienė.
51 2024-01-22

Skolose skęstantys „Gargždai“ atsisveikino su klubo direktoriumi

„Gargždų“ komanda nerodo gerų rezultatų Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), o taip pat, kalbama, turi ir problemų su algų mokėjimais. Dabar klubas oficialiai pranešė, kad postą paliko direktorius Justas Bražas. To priežastys nėra nurodomos. „Gargždai“ šiuo metu yra vieni iš ryškiausių autsaiderių lygoje: dalijasi su „Šiauliais“ ir Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“ po 3 pergales ir 12 pralaimėjimų.
2024-01-03

„Vilniaus viešojo transporto“ vadovas Darius Aleknavičius palieka pareigas

„Vilniaus viešojo transporto“ vadovas Darius Aleknavičius palieka pareigas. Kaip ketvirtadienį pranešė Vilniaus savivaldybė, jis iš darbo išeina bendru šalių sutarimu.  Bendrovės vadovo pareigas D. Aleknavičius ėjo nuo 2021-ųjų birželio.  Naujas įmonės vadovas bus renkamas viešojo konkurso būdu. Vilniaus savivaldybė BNS informavo, kad naujas įmonės vadovo konkursas planuojamas dar gruodį.
2023-12-14

Mirė buvęs vienos didžiausių šalyje statybų bendrovių vadovas

Lietuvos statybininkų asociacija praneša liūdną žinią – netekome Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) Tarybos nario, buvusio Panevėžio statybos trestas – PST generalinio direktoriaus Egidijaus Urbono. „Egidijus mirė lapkričio 20 d. po daugiau nei mėnesį trukusios kovos su netikėtai užklupusia klastinga liga.  2007 m. Egidijus pradėjo dirbti Panevėžio statybos trestas – PST statybos darbų vadovu. Vėliau įmonėje dirbo projektų vadovu.
2023-11-22

Mažeika oficialiai tapo „Neptūno“ klubo direktoriumi

Vakar vykusio Klaipėdos „Neptūno“ klubo dalininkų susirinkimo metu priimtas sprendimas paskirti Martyną Mažeiką oficialiu „Neptūno“ direktoriumi. „Džiaugiuosi dalininkų ir valdybos pasitikėjimu manimi. Labai viliuosi išpildyti man ir klubui iškeltus lūkeščius, o gal net juos ir viršyti. Nekantrauju toliau tęsti darbus ir padovanoti sirgaliams gražias pergales.“ – kalbėjo legendinis klubo krepšininkas Martynas Mažeika.
2023-11-07

„Orlen Lietuva“ atleido vadovą Rudnickį, jį keičia Misztalewskis

Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ valdoma Lietuvos naftos importo ir perdirbimo bendrovė „Orlen Lietuva“ iš vadovo pareigų atleido Michalą Rudnickį, jį keičia generalinio direktoriaus pavaduotojas Radoslawas Misztalewskis. „Galiu patvirtinti, kad vadovas buvo atleistas spalio 31 dieną“, – BNS penktadienį sakė „Orlen Lietuvos“ atstovė Kristina Gendvilė.
2023-11-03
REKLAMA
REKLAMA

LRT taryba atmetė siūlymą atvirai balsuoti generalinio direktoriaus rinkimuose

Nacionalinio transliuotojo LRT taryba antradienį atmetė pasiūlymą, kad tarybos balsavimas įstaigos generalinio direktoriaus rinkimuose būtų viešas. Tokiu siūlymu siekta išeiti iš aklavietės prieš skelbiant trečiąjį šiemet vadovo konkursą. Per ankstesnius kartus rengiant atranką generalinis direktorius nebuvo išrinktas. Kandidatai Monika Garbačiauskaitė-Budrienė ir Aistis Zabarauskas abiejų konkursų metu surinko vienodą skaičių tarybos narių balsų.

„LTG Link“ skelbia generalinio direktoriaus atranką

Baigiantis „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės keleivių vežimo bendrovės „LTG Link“ generalinio direktoriaus Lino Baužio kadencijai, skelbiama atranka į šias pareigas.  L. Baužys priėmė sprendimą profesinį kelią tęsti už bendrovės ribų. Jį nuo rugsėjo 21 dienos laikinai, kol bus paskirtas nuolatinis vadovas, pakeis  „Lietuvos geležinkelių“ „FREE Rail“ programos vadovas Gediminas Šečkus, iki šių metų kovo ėjęs „LTG Link“ korporatyvinės veiklos vadovo pareigas.
2023-08-21

Europos ir Eurolygos čempionas tapo įmonės direktoriumi

Buvęs Lietuvos rinktinės krepšininkas Giedrius Gustas pradėjo darbus Birštono sporto ir sveikatingumo centre. 2003 m. Europos čempionas užims šioje įstaigoje užims direktoriaus pareigas. G. Gustas savo karjeroje taip pat yra tapęs Eurolygos ir LKL čempionu. Baigęs krepšininko karjerą G. Gustas pradėjo darbus krepšinio vadyboje – 2018–2022 m. buvo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) valdybos nariu ir Moterų lygos direktoriumi.
2023-08-19

Mažeika tapo laikinuoju „Neptūno“ direktoriumi

„Neptūno“ sporto direktorius Martynas Mažeika laikinai eis ir direktoriaus pareigas, iš kurių pasitraukė ilgametis klubo direktorius Vilius Sukonas. Dalininkų susirinkimo sprendimu, M.Mažeika laikinas direktoriaus pareigas paskirtas eiti nuo birželio 20 d. – tą pačią dieną buvo patenkintas ir V.Sukono prašymas atleisti pastarąjį iš darbo. „Esame dėkingi Viliui už atiduotas pastangas garsinant ir puoselėjant mūsų klubą.
2023-06-28

„Circle K“ Baltijos šalims vadovaus Skirmantas Mačiukas

Degalinių ir greito apsipirkimo parduotuvių tinklui „Circle K“ Baltijos šalyse vadovaus dabartinis „Circle K Lietuvos“ direktorius Skirmantas Mačiukas kartu su kolegomis iš Latvijos ir Estijos. S. Mačiukas vadovaus Baltijos šalių vadovų komandai, kurioje bus trys Baltijos šalių vadovai, pranešė bendrovė.
2023-05-24

Naujuoju „Bernardinai.lt“ direktoriumi tapo Juozas Ruzgys

Interneto dienraštį „Bernardinai.lt“ valdančios viešosios įstaigos direktoriumi paskirtas Juozas Ruzgys, ketvirtadienį pranešė dienraštis. Anot „Bernardinai.lt“, jis pakeitė iki šiol šešerius metus vadovavusią Veroniką Kimbrytę. Tokį sprendimą sausio pabaigoje, atsižvelgdamas į V. Kimbrytės prašymą, priėmė įstaigos steigėjas. „Tie beveik septyneri metai „Bernardinuose“ pralėkė labai greitai.
Aktualijos 2023-02-10

„Fimai“ vadovauti paskirtas Vytenis Pinaitis

Lietuvos inžinerinių sprendimų bendrovei „Fima“ vadovauti paskirtas Vytenis Pinaitis. Jis pakeitė įmonei laikinai vadovavusį Marių Puškorių. Šis pareigas laikinai ėjo nuo gruodžio, kai iš jų pasitraukė ankstesnis bendrovės generalinis direktorius Jonas Jablonskis, pranešė „Fima“. „Sveikiname Vytenį prisijungus prie „Fima“. Tikime, kad jo vertinga ankstesnė darbinė patirtis, lyderystė ir orientacija į žmones yra tai, kas padės užtikrinti darbuotojų gerovę ir tvarų bendrovės augimą“, – sako...
2023-01-12

„Lifosos“ vadovu paskirtas A. Savčukas

Veiklą sustabdžiusios sankcionuotos Kėdainių fosforo trąšų gamyklos „Lifosa“ vadovu paskirtas buvęs įmonės valdybos narys ir jos akcininkės „EuroChem“ darbuotojas Andrejus Savčukas. Pastaruosius dvejus metus jis dirbo Vokietijos „Helm AG“ grupėje.   Jis darbą pradės, kai Lietuvos institucijos atliks būtinus formalumus. Naujo vadovo skyrimui pritarė laikinasis „Lifosos“ administratorius, pranešė bendrovė.
Lietuva 2022-10-13

Teismas nagrinės aplinkosaugos pažeidimais kaltinamo įmonės direktoriaus bylą

Šiaulių apylinkės prokuratūra surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti įmonės direktoriaus, kaltinamo aplinkosaugos pažeidimais, bylą. Kaip ketvirtadienį informavo prokuratūra, Pakruojo rajone įsikūrusios atliekų perdirbimo įmonės vyriausioji buhalterė ir buvęs direktorius taip pat kaltinami aplaidžiai tvarkę finansinę apskaitą. Ikiteisminis tyrimas pradėtas 2020 metų sausio mėnesį pagal gautą pareiškimą.
Aktualijos 2022-09-29

KAM vis dar ieško Nacionalinio kibernetinio saugumo centro direktoriaus: konkursą skelbia jau 3 kartą

Krašto apsaugos ministerija (KAM) trečią kartą paskelbė konkursą Nacionalinio kibernetinio saugumo centro (NKSC) direktoriaus pareigoms užimti. Kaip penktadienį pranešė ministerija, atsižvelgiant į Lietuvai kylančias kibernetines grėsmes, kasmet augantį kibernetinių incidentų skaičių ir jų sudėtingėjimą, naujasis NKSC vadovas turės užtikrinti, kad būtų tęsiamas visapusiškas valstybės kibernetinio atsparumo stiprinimas, penktadienį rašoma KAM pranešime spaudai.
Aktualijos 2022-07-22

Teismas uždraudė „Biržų rangos“ direktoriui trejus metus vadovauti

Savivaldybių viešuosiuose pirkimuose karteliuose dalyvavusios statybų bendrovės „Biržų ranga“ generalinis direktorius Stanislovas Mačiulskis artimiausius trejus metus negalės niekam vadovauti, nusprendė teismas. Asmeninę atsakomybę vadovui prašė skirti Konkurencijos taryba, o Vilniaus apygardos administracinis teismas  ketvirtadienį prašymą patenkino, pranešė taryba.
Kriminalai 2022-06-09

Į Egidijaus Dragūno ir pareigūnų konfliktą šmaikščiai sureagavo „Pravalturas“: sukūrė parodiją

Pirmadienį Lietuvos policija socialiniuose tinkluose paskelbė vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotas atlikėjo Egidijaus Dragūno-Sel sulaikymas. Po kelių dienų atlikėjas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas pareigūnas Vitalijus Vaitkevič. Jis buvo vienas iš pareigūnų, sustabdžiusių Egidijų Dragūną-Sel. Kelių sekundžių įraše pareigūnas vartoja necenzūrinę leksiką.
2022-05-28

Dėl smurto į areštinę uždaryti VRM Reprezentacinio pučiamųjų orkestro direktorius su žmona

Dėl smurto vienas prieš kitą į areštinę uždaryti Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinio pučiamųjų orkestro direktorius su žmona. Kaip pranešė Policijos departamentas, šeštadienį apie 22 val. Utenos rajone Sudeikių kaime vasarnamio kambaryje 1973 metais gimęs orkestro direktorius galimai sudavė ranka 1974 metais gimusiai sutuoktine bei, suėmęs rankomis už kaklo, ją smaugė, tuo sukeldamas jai fizinį skausmą.
Kriminalai 2022-05-01

Mokyklų direktoriai šaukiasi pagalbos: prašo išvaduoti iš biurokratijos gniaužtų – taip dirbti nebegali

Pandemija aukštyn kojomis apvertė ne vieną šalies sektorių, bet lemiamą smūgį sudavė švietimo sistemai. Pasirodo, mokyklų ir darželių direktoriai visiškai išseko ir skendi neviltyje. Jie seniai nebeskaičiuoja viršvalandžių ir taikstosi su mobingu. Ugdymo įstaigų vadovų kantrybė baigėsi: jie oficialiai kreipėsi į valdžią dėl slegiančių biurokratinių užduočių, su kuriomis nebesusitvarko.

Mirė ilgametis Tauragės ligoninės direktorius Eugenijus Palekas

Eidamas 83-iuosius metus sausio 12-ąją mirė buvęs ilgametis Tauragės ligoninės direktorius, Tauragės garbės pilietis Eugenijus Palekas. Eugenijus Palekas gimė 1940 m. sausio 1 dieną. Tauragės ligoninei medikas otorinolaringologas vadovavo nuo 1972 iki 2008 metų. 2009 metais Tauragės rajono savivaldybės tarybos sprendimu už nuopelnus Tauragės medicinai ir visuomeniniam krašto gyvenimui E.Palekui buvo suteiktas Tauragės garbės piliečio vardas.

Teismui perduota buvusio Raseinių savivaldybės direktoriaus Remigijaus Ačo byla

Teisėsauga teismui perdavė piktnaudžiavimu, sukurstymu iššvaistyti svetimą turtą bei apgaulingu apskaitos tvarkymu kaltinamo  buvusiam Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Remigijaus Ačo bylą, penktadienį pranešė prokuratūra.
Aktualijos 2022-01-07

Ar lėks ir Klaipėdos uosto vadovo galva? Priekaištas direktoriui – tik vienas

Lukašenkos trąšų skandale paaukojus Lietuvos geležinkelių vadovą, atėjo Klaipėdos uosto direktoriaus eilė. Kėdę išsaugojusiam susisiekimo ministrui išreiškus abejones, ar uosto vadovas toliau gali dirbti, šiandien uosto valdyba pareiškė turinti kitokią, nei ministras, nuomonę. Kaip ir geležinkelių atveju, valdyba konstatavo, kad direktorius dirba gerai, tačiau galėjo laiku informuoti apie tai, kad trąšos ir toliau bus kraunamos uoste. Valdyba priėmė sprendimą nesiūlyti atleisti uosto vadovo.
Aktualijos 2021-12-17

Rusija skelbia Navalno fondo direktoriaus Ždanovo paiešką: jis – Lietuvoje

Rusijoje paskelbta kalinamo Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno įkurto Kovos su korupcija fondo (FBK) direktoriaus, Lietuvoje gyvenančio Ivano Ždanovo paieška. Trečiadienį Maskvos teismas pripažino FBK ekstremistine organizacija ir nurodė jam nutraukti veiklą. I. Ždanovas buvo įtrauktas į Rusijos vidaus reikalų ministerijos ieškomų asmenų duomenų bazę. Ten nurodoma, kad jis „ieškomas pagal BK straipsnį“. I. Ždanovas paliko Rusiją ir šiuo metu yra Lietuvoje.
2021-06-11

Istorikas Bubnys paskirtas nauju Genocido centro direktoriumi

Istorikas Arūnas Bubnys paskirtas nauju Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro (LGGRTC) vadovu. Ketvirtadienį per slaptą balsavimą už jo kandidatūrą buvo 76 Seimo nariai, prieš – 34, aštuoni susilaikė, du biuleteniai sugadinti. Šiuo metu LGGRTC Tyrimo departamentui vadovaujantis A. Bubnys prisistatydamas Seime sakė paskyrimo atveju sieksiantis atkurti „pastaruoju metu pažeistą prestižą“, normalizuoti atmosferą darbovietėje.
Aktualijos 2021-04-22

Mokyklos, į kurią netrukus grįš mokiniai, direktorius: esame pasiruošę grįžti į klases

Bandomajam projektui pasirinktos Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos direktorius Rimantas Remeika sako, kad įstaiga pasiruošusi po daugiau nei savaitės susigrąžinti apie 800 pradinukų į klases. Direktorius BNS penktadienį teigė, kad šiuo metu pirmąja vakcinos nuo koronaviruso doze jau paskiepyta absoliuti dauguma, t.y. 84 su pradinukais dirbantys mokytojai, o didžioji dauguma tėvų sutinka kartu su vaikais atlikti koronaviruso testus kaupiniu tyrimo būdu.

Iš pareigų traukiasi NVSC direktoriaus pavaduotojas

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC), atsakingo už epidemiologinius koronaviruso tyrimus, direktoriaus pavaduotojas Giedrius Nariūnas traukiasi iš pareigų. Tai BNS antradienį patvirtino įstaigos atstovė Lina Grinytė-Jauniškienė. Ji teigė, kad vienas NVSC vadovų atsisakė komentuoti pasitraukimo priežastis, su pačiu G. Nariūnu BNS susisiekti nepavyko.

Prezidentas paskyrė naują Viešųjų pirkimų tarnybos direktorių

Prezidentas naujuoju Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovu paskyrė ligšiolinį Centrinės perkančiosios organizacijos vadovą Darių Vedricką. Naujas VPT vadovas skiriamas ketverių metų kadencijai, pranešė prezidentūra. Pasak Gitano Nausėdos, profesionali, atspari įvairių suinteresuotų asmenų spaudimui VPT yra viena esminių sąlygų užtikrinant skaidrų ir racionalų viešųjų lėšų naudojimą, skatinant konkurenciją bei mažinant prielaidas korupcijai.
Aktualijos 2020-11-04

„Litgrid“ vadovas Virbickas pasitraukė iš pareigų

Valstybės valdomos grupės „Epso-G“ valdomos elektros perdavimo bendrovės „Litgrid“ generalinis direktorius Daivis Virbickas pasitraukė iš pareigų. Jis įmonei vadovavo septynerius metus.  D. Virbickas palieka įmonę abipusiu sutarimu, nuo spalio 16 dienos „Litgrid“ laikinai vadovaus  įmonės Perdavimo tinklo departamento direktorius Vidmantas Grušas, pranešė įmonė.
2020-10-12

Vilniaus „Rytas“ turi naują direktorių

Vilniaus „Ryto“ klubą papildė Justas Jankauskas, kuris vykdančio direktoriaus pareigose pakeis Julių Sarapiną. Jis bus atsakingas už efektyvaus biuro valdymo procesus, finansų valdymą ir komercinius rezultatus, kasdienį darbą su klubo partneriais bei rėmėjais. J.Jankauskas taip pat padės vystyti bendradarbiavimą su stipriausia sostinės moterų „Kibirkšties“ krepšinio komanda. Jis tuo pat metu eis ir „Kibirkšties“ vadovo pareigas.
2020-07-21

Santaros klinikų direktorius apie koronavirusą: tyrimų skaičių padidinsime ženkliai

Situacija Lietuvoje dėl koronaviruso blogėja. Antradienį Panevėžyje užsikrėtusio vyro būklė pablogėjo, jis atsidūrė reanimacijoje. Patvirtintų atvejų Lietuvoje – jau 21 ir šis skaičius kasdien auga. Visuomenė diskutuoja ar atliekamų tyrimų skaičius per parą yra pakankamas. Santaros klinikos teigia, kad jos taip pat gali pradėti daryti tyrimus ir tai padėtų pagerinti per parą atliekamų tyrimų skaičių.

Mindaugas Rakauskas tampa „All Media Latvia“ vadovu

Nuo š. m. kovo 1 d. naujuoju SIA „All Media Latvia“ generaliniu direktoriumi paskirtas Mindaugas Rakauskas. Jis bus atsakingas už TV3 Grupei Latvijoje priklausančių televizijos, radijo ir skaitmeninių media kanalų vystymą, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2020-02-07

Mirtinos avarijos atomazga: moterį užmušęs girtas vairuotojas sulaukė malonės

Prireikė dviejų metų, kad pagaliau paaiškėtų tragišką avariją sukėlusio buvusio vienos Rokiškio rajono gimnazijos direktoriaus Augučio Tymuko likimas. Šioje rezonansinėje byloje paskutinį tašką padėjo Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT). Prieš tai bylos nagrinėjimas vyko itin permainingai. Dar pirmoje instancijoje A. Tymukas sulaukė teismo malonės, kai jam buvo paskirta lygtinė laisvės atėmimo bausmė.

Gėda Tauragėje: mokyklos direktorius internete šmeižė mokytojas

Tauragės „Martyno Mažvydo“ progimnaziją krečia skandalas, neapsikentusios šmeižiančių komentarų viešojoje erdvėje, trys šios mokyklos mokytojos kreipėsi į policiją. Įdomiausia šios istorijos dalis prasidėjo tada, kai pradėjo aiškėti, jog šmeižiantys komentarai parašyti iš progimnazijos kompiuterio.
Aktualijos 2019-11-05

Skandalas sostinės mokykloje: pedagogė kaltinama smurtu prieš vaikus

Vilniaus Kunigaikščio Gedimino progimnazijoje, kuri iki šių metų rugsėjo 1-osios buvo vadinama Vilniaus Genio progimnazija, – įtemptos dienos. Priešmokyklinukų grupės pedagogė kaltinama fiziniu ir psichologiniu smurtu prieš vaikus. Kaltina fiziniu ir psichologiniu smurtu  Ikimokyklinukų grupės tėvai ugdymo įstaigos direktoriui pateikė raštą dėl galimo smurto prieš ikimokyklinio amžiaus vaikus.

Lietuvis Makrickas užims svarbias pareigas Vatikane: bus valstybės sekretoriato administracijos vadovu

Lietuvis Vatikano diplomatas monsinjoras Rolandas Makrickas paskirtas Šventojo Sosto valstybės sekretoriato administracijos direktoriumi, trečiadienį pranešė LRT televizija. Šis postas laikomas itin svarbiu, nes sekretoriatas kuruoja Šventojo Sosto ekonominę ir administracinę politiką, tvarko Vatikano iždą. LRT skelbia, jog tai pirmas kartas, kai administracijos direktoriumi paskirtas ne italas. R. Makrickas LRT patvirtino pareigas pradėjęs eiti rugpjūčio 10 dieną.
Aktualijos 2019-08-28

Žiežmariuose skaudus konfliktas – vietiniai bijo globos namų kaimynystės

Žiežmarių gyventojai sukilo prieš jų pašonėje planuojamus statyti grupinio gyvenimo namus, kur įsikurtų psichikos negalią turintys žmonės. Gyventojai sako bijantys ir dėl savo ir dėl vaikų saugumo. Tačiau sklypą Žiežmariuose jau įsigiję globos namai, tikina, kad jie vykdo įstatymus, jų globotiniai taip integruojami į visuomenę ir išgirsti gyventojų žodžiai labai skaudina.

Teismui perduota „Dzūkijos vandenų“ direktoriaus kyšininkavimo byla

Teisėsauga skelbia teismui perdavusi bylą, kurioje „Dzūkijos vandenų“ direktorius Rolandas Žakas kaltinamas kyšininkavimu, padėjimu klastoti dokumentus, piktnaudžiavimu bei apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu.
Kriminalai 2019-06-19

Įvertino Lietuvos mokinius: kas šeštas geria, kas dešimtas – rūko

Nors naujausias mokinių gyvensenos tyrimas rodo, kad Lietuvoje mažėja nelaimingų vaikų, kiti duomenys rodo prastą situaciją. Mūsų vaikų fizinis aktyvumas, mitybos įpročiai, alkoholio vartojimo statistika – vieni prasčiausių Europos Sąjungoje. Vis dažniau paaugliai prabyla ir apie psichologines problemas, mokslų sukeliamą stresą.

Nutarimai LKL: formatas nesikeis, minimalus klubų biudžetas – keisis

Pirmadienį Vilniuje vykusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) valdybos posėdyje priimti sprendimai dėl korekcijų „Betsafe–LKL“ čempionato nuostatuose ir kito sezono čempionato formato. LKL valdyba, kurią sudaro 12 narių (10 klubų atstovai, LKL prezidentas ir LKL generalinis direktorius), priėmė sprendimą nekeisti čempionato formato 2019-2020 m. sezone.
2019-04-29

Žmogų užmušęs girtas direktorius siunčiamas už grotų

Panevėžio apygardos teismas nepasigailėjo per avariją vieną žmogų pražudžiusio, o kitą sužalojusio Kamajų gimnazijos direktoriaus Augučio Tymuko. Nors pirmos instancijos teismas dar praėjusių metų lapkritį A. Tymukui buvo skyręs lygtinę laisvės atėmimo bausmę, bet ši apygardos teisme buvo pakeista. Nuspręsta, kad A. Tymukui skirtos ketverių metų šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmės vykdymas negali būti atidėtas – nuteistajam bausmę teks atlikti atvirojoje kolonijoje.

Lietuvos dailės muziejui vadovaus buvęs kultūros ministras Gelūnas

Lietuvos dailės muziejaus vadovo konkursą laimėjo parlamentaras, buvęs kultūros ministras liberalas 51- erių Arūnas Gelūnas.  Iš viso konkurse dalyvavo trys kandidatai. A. Gelūnas pakeis 40 metų šiose pareigose buvusį Romualdą Budrį. Atrankos komisijai pirmininkavo kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas. Humanitarinių mokslų daktaras A. Gelūnas į Seimą išrinktas 2016-aisiais su Liberalų sąjūdžio sąrašu.
Aktualijos 2019-02-28

Tėvai pasipiktinę: direktoriaus bausmė rūkantiems mažamečiams – šokiruoja

Socialiniuose tinkluose ėmė plisti nemalonius jausmus keliantis vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip buvo baudžiami vaikai vienoje Indonezijos mokykloje. Mokytojas pričiupo mažamečius rūkančius ir nusprendė juos pamokyti gan neįprastu būdu. Keturiems berniukams, kuriems, tikėtina, nėra daugiau nei 11 metų, buvo duotas pakelis cigarečių. „Bausmė“ buvo tokia, kad vaikai turėjo jas visas surūkyti. Visgi, neklaužados juokėsi ir šypsojosi rūkydami cigaretes.
2018-11-12

Registrų centro vadovas: daugiau duomenų žiniasklaidai tik po politinių sprendimų

Registrų centras pasirengęs teikti daugiau duomenų žiniasklaidai, jeigu politikai pakeis kelis būtinus teisės aktus, sako valstybės įmonės vadovas Saulius Urbanavičius. Pasak jo, norint atverti žurnalistams trūkstamus duomenis apie buvusius nekilnojamojo turto savininkus ir įmonių akcininkus, Seimas turėtų pakeisti įstatymą, o teisingumo ministras – pakoreguoti įsakymą.
Aktualijos 2018-10-23

„Trakų“ direktorius apie būsimą komandos trenerį: „Niekur neskubame“

Po to, kai „Trakus“ paliko vyriausiasis treneris Kibu Vicuna, komandą lemiamoms kovoms ruošia buvę ispano asistentai Albertas Rybakas, Raimondas Vilėniškis ir Gintaras Rimkus. Tiesa, kiekvieną dieną jie gali grįžti prie sau labiau įprasto vaidmens, kai į komandą bus pakviestas naujas vyriausiasis treneris. „Kandidatų yra ir jų ne vienas, tačiau niekur neskubame.
2018-10-17

Tragišką avariją girtam sukėlusiam mokyklos direktoriui – prokurorės dūris

Prabėgus beveik metams po tragiškos avarijos Rokiškio rajone, buvęs Kamajų Antano Strazdo gimnazijos direktorius 55-erių Augutis Tymukas šį trečiadienį surengtame posėdyje išgirdo prokurorės siūlomą bausmę ir sumą, kurią, jei teismas patenkins nukentėjusiųjų prašymus, jis turėtų atlyginti.
Į viršų