Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dinijaras biljaletdinovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dinijaras biljaletdinovas“.

Balandžio žaidėjo rinkimuose – triuškinamas Ovidijaus Verbicko atotrūkis

Geriausią balandžio mėnesio A lygos futbolininką rinkusiems sporto žurnalistams abejonių nekilo. Šį titulą jie vienbalsiai skyrė Marijampolės „Sūduvos“ saugui Ovidijui Verbickui. 24 metų futbolininkas konkurentams nepaliko vilčių.
2018-05-01

Atkutę „Trakai“ pradeda vytis lygos favoritus

Sunkiai A lygos sezoną pradėjusi „Trakų“ komanda po truputį įgauna pagreitį. Trakiškiai šalies čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės, kai antradienį LFF stadione rezultatu 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ atstovus. Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Trakams“, tačiau mačo šeimininkams sunkiai sekėsi pramušti varžovų gynybą. Iš pradžių Jevgenijaus Osipovo smūgį galva atrėmė vartininkas Martynas Matuzas. Po to galimybę turėjo Rokas Gedminas, bet trakiškis smūgiavo virš vartų.
2018-04-25

EURO-2008: Ar Rusijos Pelenės pasaka baigsis jau pusfinalyje?

Šiandien paaiškės ir antrasis Europos čempionato finalo dalyvis. Juo taps Ispanijos arba Rusijos rinktinės, kurios 21 valandą 45 minutės surems savo ginklus ir pamėgins išsiaiškinti santykius Austrijos sostinės Vienos stadione. Luisas Aragonesas prieš mačą realiai vertina savo komandos galimybes ir nesitiki, kad jo auklėtiniai rusus užmėtys tiesiog kepurėmis ir triumfuos be kovos.
2008-06-26

EURO-2008: Ar Rusijos rinktinė iškarš kailį švedams?

Rusams ir švedams išaušo paskutinio teismo diena. Tiesa, iki susitikimo Insbruke pradžios dar liko šiek tiek laiko, bet tiesos akimirka neišvengiamai ateis. Turbūt girdėjote, kokie pinigų kalnai už pergalę žadami Rusijos žaidėjams, bet aikštėje žaidžia ne milijonai ir rusams teks įrodyti, kad jie turi tiek pat meistriškumo, kiek ir šlamančiųjų.