dingimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dingimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dingimas“.

13-metės dingimo istorijoje – netikėta žinia: ji domėjosi Lietuvoje vis populiarėjančia nauja kultūra

Pirmadienio dieną sostinėje dingusi 13-metė rasta. Komentaruose kai kurie žmonės dalijosi, kad prieš dingimą mergina „TikTok“ paskyroje darė ir gyvą transliaciją. Be to, ne vienas pastėbejo, kad ji savo socialiniuose tinkluose dalijosi vaizdo įrašais, kuriuose buvo persirengusi į fiktyvius veikėjus ir propagavo „Cosplay“ kultūrą. Naujienų portalui tv3.lt dingusios mergaitės sesuo patvirtino, kad mergina išėjo iš namų be telefono.

Kėdainiečiai sunerimo – išplito žinia apie mįslingą bandymą pagrobti berniuką: prabilo jo mama

Kėdainių rajone per paskutinius trejus metus nebuvo fiksuota nepilnamečių dingimo atvejų, kurie būtų pasibaigę tragiškai. Laimė, nefiksuota nei pagrobimų, nei kitokių tragiškai pasibaigusių įvykių, susijusių su dingusiais vaikais. Paaiškėjo, kad dažniausiai, kai vaikai dingsta, jie tiesiog bėga iš namų „papramogauti“. Tokių atvejų esama ne vieno.

Paslaptingai Norvegijoje dingęs lietuvis atsirado

Norvegijoje dingus jaunam lietuviui prabilo jo bičiulis ir bendradarbis. Pasak jo, jau 5 dienos, kai Norvegijos policija ieško dingusio vyro. Antradienio vakarą vyras atsirado. Dingusio lietuvio bičiulis ir bendradarbis tv3.lt teigė, kad penktadienį (sausio 26 dieną) Norvegijoje, Sandnes mieste,dingo jo draugas. „Galbūt kas turite informacijos. Prašome pranešti policijai arba asmenine žinute. Bet kokia informacija yra naudinga, jeigu kas nors ką žinote.

Dingusios 22-iejų metų merginos istorijoje aiškėja siūlo galas: išsiųsta jos iškalbinga žinutė

Prieš porą savaičių Kaune galimai nuo tilto nušokusi mergina vis dar nerasta – tęsiamos paieškos. Merginos paskutinis mobiliojo ryšio telefono signalas užfiksuotas prie Lampėdžių tilto. Socialiniuose tinkluose prieš dingimą buvo išsiųsta jos iškalbinga žinutė. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad 22-iejų metų studentė vis dar nerasta. „Taip, paieška tebevyksta.

Paaiškėjo dingusio šiauliečio paieškų atomazga

Sausio 24-ą dieną, trečiadienį, Šiauliuose dingęs vyras jau grįžo namo. Apie tai sausio 26-ą dieną, penktadienį, naujienų portalui tv3.lt pranešė dingusio vyro dukra.  Dukra džiaugiasi, kad tėtis namus pasiekė sveikas ir gyvas. Dėkoja policijos pareigūnams Vėlų penktadienio vakarą naujienų portalas tv3.lt iš dingusio vyro dukters sulaukė žinių, kad tėtis grįžo namo. Už tai moteris dėkojo pareigūnams.  „Ačiū už pasidalintą įrašą portale.
2024-01-29

Pagrobėjo automobilį radęs Valdemaras atvedė policiją iki garažo, kuriame buvo mergaitė: vaizdas viduje nustebino

Prie sekmadienį dingusios, o antradienio vakarą rastos gyvos mergaitės paieškų prisidėjo ne tik didžiulės policijos pajėgos, bet ir šimtai savanorių. Vienas iš jų rado automobilį, kuris ir priklausė pagrobėjui. Savanoris teigia, kad automobilį užmatė atsitiktinai. Prie devynmetės paieškų prisidėjęs Valdemaras naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kur ir kaip rado automobilį „Mazda“, kuris ir priklausė pagrobėjui. „Šiaurės prospekte garažų masyve buvo rastas automobilis.

Po mergaitės pagrobimo – įspėjimas tėvams: štai ką reikia daryti

Po Lietuvą prikausčiusio mažametės mergaitės pagrobimo ir laimingos istorijos atomazgos, vaikų teisės pataria visiems tėvams laikytis bendrų taisyklių, kad tokie įvykiai nebepasikartotų. Pasak vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, sėkmingai pasibaigusi mergaitės dingimo Kaune istorija rodo, koks svarbus yra pasitikėjimas tarp visuomenės ir policijos. Savalaikis informacijos gavimas apie skaudžius įvykius lemia sėkmingus tyrimus ir nelaimių išvengimą.

Rasta gyva ieškota 9-metė

Rasta gyva Kaune sekmadienį dingusi 9-metė. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. Jis nurodė, kad įtariamasis (1981 gim.) sulaikytas. Įtariamasis nėra mergaitės pažįstamas ar artimas asmuo. Sulaikyme dalyvavo „Aras“ pareigūnai Naktinėje spaudos konferencijoje R. Požėla patvirtino, kad mergaitės išlaisvinimo operacijoje dalyvavo „Aras“ pareigūnai. „Aras“ dalyvavo finalinėje stadijoje.

Po devynmetės dingimo mama perspėja, ko vaikams saugotis internete: po mergaitės anketa slėpėsi vyras

Devynmetės dingimas sukrėtė kone visus iki vieno Lietuvos gyventojus. Šimtai pareigūnų ir savanorių dieną ir naktį šukuoja Kauną ir jo apylinkes, tačiau kol kas nėra aišku, kas atsitiko su mergaite. Laidoje „TOP 3“ aptariamas šis visus gyventojus sukrėtęs įvykis.  Kol pareigūnai ieško menkiausios užuominos ir tikrina visas mergaitės dingimo versijas, vis garsiau kalbama, kad mergaitė galėjo būti pagrobta.

Policija atsakė – kiek yra šansų, kad 9-metė Agota yra gyva: „Tikimasi geriausio“

Antrą parą besitęsiant sekmadienį dingusios mergaitės paieškoms, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys ir Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla ir pasidalijo pačia naujausia informacija. „Šią parą ir toliau vyksta aktyvūs dingusios mergaitės paieškos veiksmai. Paieškos teritorija yra nuolat plečiama, paieškos intensyvumas nuolat aktyvėja“, – sakė M. Baršys.
REKLAMA
REKLAMA

Agotos paieška užminė mįslę: kodėl atsisakoma naudoti „Amber Alert“ sistemą?

Gyventojams buriantis į Kaune dingusios 9 metų mergaitės paieškas, iškilo klausimas, kodėl policija nenaudoja „Amber Alert“ sistemos, skirtos dingusių vaikų paieškai. Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis paaiškino, kada ši sistema pasitelkiama paieškoms ir kodėl ji nenaudojama šiuo metu. „Kodėl neinicijuojama, kad policija jungtų „Amber Alert“ į paiešką?“, – teiravosi skaitytoja Justė.

Kauno policijos viršininkas apie dingusią mergaitę: paskelbta tarptautinė paieška

Beveik parą vykstant dingusios devynmetės paieškoms, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys pirmadienio vakarą pasidalijo naujausiomis žiniomis apie dingusią Agotą. Tv3.lt primena, kad Chemijos gatvėje, Kaune, paskutinį kartą pastebėta devynmetė Agota iš namų išėjo 16:30 val. ir negrįžo iki šiol. M. Baršys spaudos konferencijoje padėkojo savanoriams ir patikino, kad yra tiriamos visos dingimo versijos. „Nuo pat informacijos gavimo vakar 19:30 val.

Šioje vietoje prieš beveik parą dingo 9-metė Agota: atkreipkite dėmesį į šiuos ženklus – padėkite rasti

Sekmadienio vakarą Kaune mįslingai dingus devynmetei, policijos pareigūnai sukelti ant kojų. Prie paieškų prisijungė ir minia gyventojų. Policija tiria keletą dingimo versijų, viena iš jų – pagrobimas. Petrašiūnų seniūnė pripažįsta, kad vieta, kurioje devynmetė laukė autobuso sekmadienio vakarą, nedarbo dieną yra gana atoki ir mažai lankoma.

Skelbia naują žinią dingusios Agotos paieškose – jungiasi šimtai savanorių: prašo kelių dalykų

Prie sekmadienio vakarą Kaune dingusios devynmetės paieškų jungiasi šimtai savanorių. Policijos pareigūnai miniai žmonių suteikė instruktažą, kaip toliau vyks mažametės paieška. O artimieji prašo gyventojų atkreipti dėmesį į svarbiausias detales. Šimtai norinčių padėti ieškoti dingusios mergaitės susirinko prie Kauno policijos komisariato. Susirinkusiems policijos pareigūnai suteikė instruktažą dėl mažametės paieškos.

Dingusios 9-metės artimieji kreipiasi į Lietuvos žmones: prašo atkreipti dėmesį į šias detales

Sekmadienio vakarą Kaune dingo devynmetė ir negrįžo iki šiol. Jos ieško gausios gyventojų ir policijos pajėgos. Taip pat tiriama versija dėl pagrobimo, nes, anot liudininkų, mergaitė galėjo būti įsodinta į nepažįstamo vyro automobilį. Artimieji prašo gyventojų atkreipti dėmesį į svarbiausias detales. Paskutinė žinoma mergaitės vieta – autobusų stotelė Chemijos g. Mergaitė dingo, kai sekmadienį apie 16.30 val. iš savo namų, esančių Kaune, Trešnių tak.

Paslaptingai dingusios 9-metės istorija – ieško šimtai žmonių, pakelti dronai: liudininkė pranešė apie automobilį ir klykiantį vaiką

Kaune šimtai žmonių ieško sekmadienio vakarą dingusios devynmetės. Tiek naktį, tiek šiuo metu prie paieškos jungiasi gausios gyventojų pajėgos, šukuoja apylinkes, nepabūgę šalčio. Šiuo metu peržiūrinėjami vaizdo įrašai, padėsiantys patvirtinti arba paneigti, kad mergaitė galėjo būti pagrobta, kaip teigia liudininkai. Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Agotos tėčiu. Vyras sakė, kad šiuo metu kalbėti negali, nes bendrauja su policijos pareigūnais ir derina tolimesnius veiksmus.

Policijos pareigūnai ieško dingusio vyro

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo Salvos Maravičiaus (gim. 1950 m.) paiešką. Vyras iš namų, esančių Kauno r., Šlienavos k., išėjo spalio 5 d. laikotarpiu nuo 10.00 val iki 12.00 val. ir iki šiol negrįžo. Vyro požymiai: apie 180 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, juodi plaukai šiek tiek pražilę, vaikšto su lazdele.
Kriminalai 2023-10-06

Šilutėje mįslingai dingo vyras: policija kreipiasi į gyventojus

Policija prašo visuomenės pagalbos padedant surasti Šilutėje dingusį vyrą. 2023 m. spalio 5 d. apie 22.30 val. iš namų, Šilutėje, Aukštumalės g., pilkos spalvos automobiliu „Renault Scenic“ (valst. Nr. ETZ 858) išvyko Artūras Gavėnas, gim. 1967 m., ir iki šiol negrįžo.

Policija prašo pagalbos: Pravieniškių kaime dingo grybauti išėjusi moteris

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdo Rimos Stadalninkienės, gimusios 1951 m., paiešką. Moteris iš namų esančių Kaišiadorių r., Pravieniškių k., į šalia esantį mišką išėjo rugsėjo 9 d. apie 12.00 val. ir iki šiol negrįžo į namus. Požymiai: apie 170 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, plaukai pilkšvi. Galėjo būti apsirengusi raudonomis kelnėmis, mėlynu švarku.

Atsirado pirmadienį Vilniaus rajone dingęs paauglys

Atsirado nuo pirmadienio ieškotas Vilniaus rajone dingęs penkiolikmetis, ketvirtadienį pranešė policija. Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS sakė, jog paauglys rastas gyvas, daugiau informacijos apie situaciją neteikiama. Kaip skelbė policija, 2007 metais gimusio paauglio pasigesta po to, kai jis pirmadienį vakarop išėjo iš Vilniaus rajone, Slabados kaime, esančių dirbtuvių pasivaikščioti.

Alytuje dingusi 14-metė surasta

Į Alytaus apskrities pareigūnus kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad dingo jos keturiolikmetė dukra. Vėliau pranešta, kad mergaitė surasta.  Buvo skelbta, kad liepos 10 d. apie 11 val. 30 min., iš namų Alytuje išėjusi mergaitė iki šiol nesugrįžo. Vėliau policija pranešė, kad mergaitė surasta gyva ir sveika.

Negirdėtos detalės iš Kremliaus: kur maišto metu dingo Putino lėktuvas ir už ką parsidavė Lukašenka?

Birželio 24 d. vakare, kai Wagnerio pajėgos buvo vos už kelių šimtų kilometrų nuo Maskvos ir Jevgenijus Prigožinas paskelbė, kad jie sustabdys veržimąsi ir „pagal planą trauksis į savo lauko stovyklas“ paraleliai vyko įdomūs dalykai. Savo pasiryžimą trauktis „Wagner Group“ įkūrėjas paaiškino noru nepralieti kraujo. Šis teiginys buvo ne tik neaiškus, bet ir neteisingas – per maištą jau žuvo 13 rusų lakūnų.

Telšiuose buvo dingusi 15-metė

Šiaulių policija antradienį prašė visuomenės pagalbos surandant dingusią nepilnametę. Antradienį prieš pietus policija pranešė, kad apie 10.05 val., iš namų Telšiuose pabėgo 15-metė. Kiek vėliau informacija buvo atnaujinta, paauglė buvo surasta. Policija dėkoja visuomenei už pagalbą.

Policija ieškojo dingusios moters

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė V. N. paiešką. Moteris iš namų esančių Kaišiadorių rajone išėjo birželio 17 d. apie 22.00 val. ir kurį laiką negrįžo. Birželio 19-ąją policija pranešė radusi moterį sveiką ir gyvą.

Vilniuje dingusios 15-metės draugė prisiminė paskutinius jos žodžius: kelia nerimą

Socialiniuose tinkluose jau antrą parą skelbiamas pagalbos prašymas dėl dingusios vilnietės Martos. Pranešama, kad 15-metė mergina dingo ir vis dar neatsiranda. Pirminėje informacijoje skelbta, kad dingusi 15-metė paskutinį kartą matyta Naujojoje Vilnioje. Atsirado matęs vyras Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su dingusios merginos drauge Erika. Jos teigimu, Marta dar neatsirado, tačiau intensyvias paieškas vykdo tiek šeima, tiek pareigūnai. „Deja, bet Marta dar neatsirado.
2023-06-15

Airijoje dingusios lietuvės draugė nenuleidžia rankų: spėja, kad su jos dingimu susiję du vyrai

Penkerius metus Airijoje dingusios lietuvės geriausia draugė teigia nepasiduosianti, kol nebus įvykdytas teisingumas. Moteris studijuoja kriminologiją, kad išsiaiškintų, kas nutiko jos draugei. Kaip skelbia airių spauda, Giedrė Raguckaitė dingo be žinios 2018 m. gegužės 29 d. Paskutinį kartą ji buvo pastebėta, kai du vyrai padėjo jai įeiti į namus Laytown mieste, Meath grafystėje. Airijos policija mano, kad tuo metu ji buvo apsvaigusi ir po kelių valandų išėjo su tais pačiais vyrais.

Atnaujinta 2007 metais dingusios Madeleine McCann paieška: pareigūnai dirba netoli jos paskutinės buvimo vietos

Portugalijos policija, pasitelkusi kolegų iš Vokietijos ir Jungtinės Karalystės pagalbą, antradienį atnaujino prieš 16 metų šalies pietiniame Algarvės regione dingusios mažametės britės Madeleine McCann (Madlen Makan) paiešką.  Apie 20–30 pareigūnų dirbo prie Aradės užtvankos, esančios maždaug už 50 km nuo Praja da Luso kurorto, kur 2007 metais paskutinį kartą buvo pastebėta trimetė M. McCann.
2023-05-23

Dingusio jaunuolio artimieji kreipiasi į Lietuvos žmones: turi 1 svarbų prašymą

Artimieji prašo pagalbos – sekmadienį dingo iš Vilniaus į Panevėžį vykęs 26 metų Lukas Kosmauskas. Kol kas daugiau žinių apie dingusį jauną vyrą nėra, todėl naudinga bet kokia informacija. Dingusiojo aplinkai artimas žmogus prašo gyventojų pasidalinti vaizdo registratorių medžiaga, gal tai padės aptikti, kur dingo L. Kosmauskas. Kreipiamės į žmones, kurie praėjusį sekmadienį 21.30 – 23 val.

Negyvas rastas policijos ieškotas telšiškis: aiškėja detalės

Telšiuose, upės kanale, rastas negyvas vyras. Kaip tv3.lt informavo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėjas Artūras Šliavas, kūnas rastas šeštadienį, gegužės 13-ąją. Apie radinį policijai pranešė atsitiktinai kūną aptikęs vyras. Policijos teigimu, kūnas rastas nuo trečiadienio ieškoto 45-erių telšiškio M.Š. Jo paieškos intensyviai vykdytos kelias paras, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
58 2023-05-15

Šioje vietoje rado dingusio 15-mečio Mykolo kūną: vaizdai iš įvykio vietos

Gelbėtojai pirmadienį gavo pranešimą apie tai, kad Neryje buvo pastebėtas skenduolis. Atvykus gelbėjimo tarnyboms, asmuo buvo ištrauktas, o į įvykio vietą pirmadienį vakare atskubėjo ir dingusio 15-mečio Mykolo tėvai, kurie vėliau patvirtino, kad tai jų vasario mėnesį dingęs sūnus. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Koordinavimo skyriaus atstovas BNS teigė, kad gelbėjimo darbus atlikę ugniagesiai-narai skenduolio kūną apie 16.44 val.
2343 2023-05-02

Kupiškio rajone – tragiška dingusios moters paieškų atomazga: rastas kūnas

Antradienį paaiškėjo dar sausį dingusios moters likimas.  Policija praneša, kad Kupiškio rajone rastas moters kūnas.  Skelbiama, kad kūnas rastas laukuose, irimo stadijoje.  „Balandžio 25 d. apie 18 val. 14 min. Kupiškio r., Kupiškio sen., Plundakų k. ribose, laukuose, rastas moteriškos lyties kūnas irimo stadijoje. Šalia rasti dokumentai išduoti moters (gim. 1947 m.) vardu.

Paaiškėjo 4 savaites dingusiu laikyto kėdainiečio paieškų atomazga: atsirado

„Rinkos aikštė“ neseniai publikavo straipsnį apie tai, kad jaunų žmonių noras užsidirbti svečioje šalyje ne visada baigiasi laimingai. Su Švedijos sostinėje Stokholme gyvenusiu jaunu kėdainiečiu šeima negalėjo susisiekti net keturias savaites. Apie jį nieko nežinoję teigė ir kartu svečioje šalyje dirbę kolegos. Artimieji kreipėsi pagalbos į visuomenę, prašydami padėti surasti dingusįjį ar suteikti bet kokios naudingos informacijos.

Anglijoje dingo lietuvė: artimieji meldžia padėti

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė socialiniame tinkle „Facebook“ vakar pranešė, kad Velse dingo lietuvė, 56-erių Aušra Plungienė. Skelbiama, kad moteris balandžio 11-ąją dieną prisiparkavo savo autoobilį Roweno miestelyje, Velse, ir su savo šunimi išėjo į žygį. Nuo to laiko Aušros niekas nematė, policija susirūpinusi dėl jos saugumo ir prašė vietinių gyventojų būti budriems.
307 2023-04-13

Dingusia Madeleine McCann prisistatanti lenkė neslepia sveikatos problemų: įtaria sunkią ligą

21-erių Julia Faustyna, kartais dar prisistatanti kaip Julia Wendell, sulaukė pasaulinio susidomėjimo po to, kai pareiškė, kad ji yra britų mergaitė, žinoma kaip Madeleine McCann, kuri prieš 15 metų mįslingai dingo per šeimos atostogas Portugalijoje.
2023-03-24

Sukčiai naudojasi dingusio Mykolo šeimos skausmu: neapsigaukite

Daugiau nei šešias savaites ieškomas Mykolas Davidonis vis dar nerastas. Jo paieškoms sukurta speciali feibuko grupė „Mykolo paieška“, kurioje savanoriai bei neabejingi piliečiai, šeima vis dalijasi naujais planais, kaip surasti 15-metį. Deja, bet ne visi žmonės – geros valios ir linkę prisidėti. Pasirodo, yra tokių, kurie naudojasi nelaime ir platina neteisingas, melagingas arba pornografinio turinio nuorodas.
107 2023-03-23

Mįslingai dingusio klaipėdiečio Rusio sesuo atvėrė širdį: iki šiol sapnuoja brolį

2021 metais netikėtai dingęs klaipėdietis Evaldas Rusys užmįnė neišnarpliojamą mįslę. Iš vakarėlio išėjusio 31-erių vaikino ieškojo ir policija, ir artimieji, tačiau net praėjus dvejiems metams, neatsirado nei vienas daiktas ar įkaltis, galintis tikslingai nukreipti, kur būtų galima ieškoti jauno vyro. Spalio 17-oji tapo lemtinga tuomet dar 31-erių metų klaipėdiečiui E. Rusiui.
406 2023-03-22

Naujausios žinios iš dingusio Mykolo paieškų: štai, kas daroma toliau

15-metis Mykolas Davidonis jau tris savaites laikomas dingusiu. Jo šeima bei savanoriai nenuilstamai ieško vaikino tiek upėje, tiek ant žemės bei apleistose vietose. Specialiai paieškoms skirtoje grupėje „Mykolo paieška“ skelbiama, kad savaitgalį Mykolo ieškojo net 5 kateriai/motorinės valtys su specialia įranga bei žvalgė Nerį didesniame nei 50 km ruože. Ieško ne tik upėje Rašoma, kad baidarėmis paieška vyko iki pat Kernavės.
209 2023-02-27

15-mečio Mykolo paieškos sulėtintos: paaiškino, kas nutiko

Šeštadienį bus trys savaitės kaip iki šiol nerastas 15-metis vilnietis Mykolas Davidonis. Jo ieško ne tik policijos pareigūnai bei profesionalūs gelbėtojai, bet ir neabejingi savanoriai. Dėl nepalankaus oro sąlygų ketvirtadienį vykusias Mykolo paieškas kuriam laikui teko sulėtinti dėl prastų oro sąlygų.
195 2023-02-24

Moteris teigia esanti prieš 16 metų dingusi mergaitė: užminė mįslę

Moteris, kuri teigia esanti prieš daugelį metų dingusi Madeleine McCann, sakė, kad netrukus bus atliktas DNR testas. Julia Wendell iš Lenkijos išpopuliarėjo po to, kai sukūrė „Instagram“ paskyrą ir pasivadino @iammadeleinemcann, teigdama, kad „prieš kelis mėnesius“ išgirdo „kažką“ iš savo močiutės ir pradėjo domėtis, ar ji yra Maddie. Jauna moteris taip pat teigia, kad turi apgamą ant kojos ir dėmę akyje tose pačiose vietose, kaip ir Madeleine, rašo mirror.co.uk.
2023-02-21

Skelbia naujas detales apie Šiauliuose dingusią 11-metę: aiškėja, kur buvo

Pirmadienį visuomenė aktyviai dalinosi žinia apie dingusią vienuolikmetę mergaitę iš Šiaulių. Vėlai vakare ji buvo rasta Alytaus mieste. Žmonėms kilo nemažai klausimų: kaip ir kodėl mergaitė iš Šiaulių atsidūrė Dzūkijos sostinėje? Primename, kad vasario 20-osios rytą vienuolikmetė buvo nuvežta į mokyklą Šiauliuose, bet pamokose taip ir nepasirodė. Šiaulių apskrities policija paskelbė jos paiešką. Pagal mobilaus telefono duomenis buvo nustatyta, kad mažametė yra Alytaus mieste.
158 2023-02-21

Dingusio 15-mečio istorijoje – naujas posūkis: kreipėsi į gyventojus

15-mečio Mykolo Davidonio dingimas vis dar neišnarpliotas. Ir nors šeima bei būrys savanorių vaikino ieško visame mieste, deja, paieškos kol kas bevaisės. Vis dėlto šiandien savanoriai kreipėsi į visus gyventojus su viltimi, kad būtent neabejingi ir pilietiški žmonės gali padėti atkurti lemtingo vakaro įvykių eigą. Kreipėsi į gyventojus Šiandien, vasario 14-ąją, grupės Mykolo paieška administratoriai kreipėsi į visus Vilniaus gyventojus, siųsdami svarbų prašymą.
50 2023-02-14

Mįslingas Mykolo dingimas kelia nerimą: siunčia 1 svarbią žinią

15-metis Mykolas Davidonis iki šiol nerastas. Pagrindinė versija, kurią kelia jo tėtis Mindaugas Davidonis, yra tai, kad sūnus yra upėje. Būtent dėl to Nėris yra apieškoma pasitelkiant didžiules savanorių paieškas. Vasario 14-osios rytą skelbiama, kad paieškos ir toliau tęsiamos, tačiau šį kartą savanoriai kreipėsi į žmones kviesdami išlikti saugiais ir į paieškas nesileisti vieniems.
120 2023-02-14

Pokyčiai dingusio 15-mečio mokykloje: mokinio mama atskleidė, kas vyksta

15-metis Mykolas Davidonis iki šiol nerastas. Pagrindinė versija, kurią kelia jo tėtis Mindaugas Davidonis, yra tai, kad sūnus yra upėje. Būtent dėl to Nėris yra apieškoma pasitelkiant didžiules savanorių paieškas. Vaikino dingimas iki šiol apipintas daugybe neatsakytų klausimų, o baimėje gyvena ne tik dingusiojo artimieji, bet ir moksleiviai, kurie iki nelaimės mokėsi kartu su Mykolu.
102 2023-02-13

Dingusio 15-mečio tėtis prabilo apie siūlo galą: perplanuoja paieškas

Penktadienio vidurdienį naujienų portalo tv3.lt kalbintas dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio tėtis Mindaugas Davidonis sakė, kad paieškos nenutrūks net savaitgalį. Jo teigimu, sūnaus paieškoms yra metamos pačios didžiausios pajėgos. Situacija labai dinamiška „Savo ruožtu dirba policija su šauliais, paieškos vyksta su valtimis. Yra didesnės grupės, kurios vykdo paieškas. Turbūt kilsime link Kauno.
131 2023-02-10

Dingus 15-mečiui savivaldybė įspėja visus: prašo vieno svarbaus dalyko

Mykolo Davidonio dingimas užminė neišraizgomą mįslę. Iki šiol nėra jokių žinių apie tai, kur galėtų būti 15-metis vaikinas. Vilniaus miesto savivaldybė naujienų portalą tv3.lt informavo, kad šiuo metu vykdomi itin svarbūs veiksmai bei pasiuntė svarbią žinią visiems tėvams.
135 2023-02-10

Žiauriausi žmonių dingimai Lietuvoje: šie įvykiai virto tragedijomis

Viešumoje pasirodžius pranešimams apie dingusius asmenims, tikimąsi geriausio scenarijaus, kad šie atsiras gyvi ir sveiki. Deja, tačiau Lietuvą yra sudrebinusios net kelios kraupios dingimo istorijos, kurių baigtis – tragiška. Turbūt visam gyvenimui daugumos lietuvių atmintyje liks įsirėžusios tragiškai pasibaigusios trijų merginų – Justinos Šikšniūtės, Ievos Strazdauskaitės ir nepilnametės, kuri buvo sudeginta gyva automobilyje, Dembavoje įvykusi tragedija.
620 2023-02-09

Skelbia naujausią žinią apie Mykolo paieškas: įsižiūrėkite į šias detales

15-metis Mykolas Davidonis iki šiol nerastas. Jo paieškoms socialiniame tinkle „Facebook“ sukurta speciali paieškos grupė „Mykolo paieška“. Joje ketvirtadienio vakaro atnaujinta papildoma informacija apie Mykolą, kuri gali būti vertinga paieškų metu. Skelbia naujas detales Skelbiama, kad vaikino plaukai – garbanoti, šviesūs, dėvėjo juodus (tamsiai mėlynus) džinsus ir žaliai dryžuotą megztinį, avėjo mėlynus batus aukštesniu auliuku.
153 2023-02-09

Skelbia naujienas dingusio 15-mečio paieškoje: keliasi į kitą miestą

15-metis Mykolas Davidonis iki šiol nerastas. Išėjęs iš gimtadienio, vaikinas pradingo, o pėdsakų, kur jis galėtų būti šiuo metu, vis dar nėra. Mykolo paieškoms sukurta speciali feisbuko grupė „Mykolo paieška“, kurioje operatyviai teikiama informacija apie numatomus planus. Kels dronus Naujausia žinia, kuria dalijasi savanoriai, yra tai, kad paieškos keliasi į Kauną, bus keliami dronai teritorijoms apžiūrėti.
134 2023-02-09

Dingus 15-mečiui skubiai įspėja Lietuvos žmones: nedarykite šios klaidos

15-mečio Mykolo Davidonio dingimas sukrėtė visą Lietuvą. Nuo vasario 6-osios ieškomo jauno vaikino paieškos detalės apipintos mįslėmis. Deja, bet iki šiol nėra aišku, kaip baigsis ši nerimą kelianti nelaimė. Žinia apie tai, kad į namus negrįžo jaunas vaikinas, sujaudino ne tik jo šeimą, artimuosius, bet ir visą Lietuvą.
66 2023-02-08

Dingusio 15-mečio vilniečio tėtis paskelbė naujausią žinią apie sūnaus paieškas

Antradienį nuo pat ryto ir toliau tęsėsi nuo šeštadienio Vilniuje dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio paieškos. Prieš tai jaunuolio Vilniaus centre ieškojo gausios policijos pajėgos, kinologai su šunimis, gelbėtojai ir savanoriai. O šiandien buvo keliami ir dronai, paieškos išplečiamos ir už Vilniaus ribų. Deja, antradienio pavakarę M. Davidonio tėtis Mindaugas paskelbė, kad sūnaus vis dar nepavyko surasti. „Šios dienos paieškas prie Vievio tilto baigėme. Visos komandos grįžo.
374 2023-02-07
Į viršų