dila

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dila“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dila“.

Edita Pučinskaitė dar sezonui lieka Italijoje

Lietuvos dviratininkė Edita Pučinskaitė pratęsė sutartį kitam sezonui su Italijos komanda „Gauss RDZ Ormu-Colnago“. Lietuvė, kuriai lapkričio 27 dieną sukaks 34-eri, šiai ekipai atstovauja nuo birželio mėnesio, kai paliko kitą Italijos komandą „Dila“. E. Pučinskaitė per visą karjerą yra iškovojusi 96 pergales.
2009-10-13

Dviratininkė Diana Žiliūtė pasaulio reitinge išliko 29-a

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje lietuvė Diana Žiliūtė („Safi-Pasta Zara-Titanedi“) užima 29-ąją vietą (202 tšk.). 32 metų dviratininkė balandžio 22 dienos reitinge buvo taip pat 29-a. Pirmąją vietą užima olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „DSB Bank“, 1365,5 tšk.), antrąją - vokietė Judita Arnt (Judith Arndt, „Columbia-Highroad“, 952,66 tšk.), o trečiąją - švedė Ema Johanson (Emma Johanson, „Red Sun“, 876 tšk.
2009-05-12

Edita Pučinskaitė lenktynėse Italijoje užėmė dešimtą vietą

Italijoje surengtose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio Liberazione“ lietuvė Edita Pučinskaitė („Dila“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė dešimtąją vietą. Nugalėjo italė Giorgia Bronzini („Safi-Pasta Zara-Titanedi“). Ji 123,5 km nuvažiavo per 2 val. 55 min. 5 sek. Nugalėtojos komandos draugės Rasa Leleivytė ir Diana Žiliūtė užėmė atitinkamai 11-ąją ir 16-ąją vietas. Agnė Bagdonavičiūtė („Selle Italia-Ghezzi“) finišavo 19-a. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 10 sek.