dianos žiliūtės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dianos žiliūtės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dianos žiliūtės“.

D. Žiliūtė laimėjo „Trophée d’Or“

Šeštadienį Prancūzijoje pasibaigusiose moterų dviračių lenktynėse „Trophée d’Or féminin“, vykstančiose 13-tą kartą, Diana Žiliūtė („Safi-Pasta“) užėmė 1 vietą finaliniame etape ir galutinėje įskaitoje bei darkart apgynė geriausios sprinterės vardą. Laimėjo finalinį etapą Diana Žiliūtė laimėjo 3 etapus iš 5. Paskutiniojo, finalinio, „Trophée d’Or“ etapo distanciją „Saint-Germain du Puy – Saint-Arnaud“, kurios ilgis 106 km, lietuvė įveikė per 2 val. 32 min. 34 sek.
2009-08-30

D. Žiliūtei nutolus nuo lyderės pozicijos, į 10-tuką įsiveržė Eglė Zablockytė (papildyta)

Vakar, po 4 etapo (iš 5), Prancūzijoje vykstančiose Tarptautinių moterų dviračių lenktynėse „Route de France féminine 2009“, 20-metė Lietuvos dviratininkė Eglė Zablockytė, atstovaujanti italų komandai „USC Chirio Forno d'Asolo“, finišavo 9-ta ir bendroje įskaitoje pateko į 10-tuką, iš 57-os pakildama į 9 vietą (+06 min. 15 sek.'), o jaunių įskaitoje iš 16-tos pakilo į 1 vietą.