devinas smithas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „devinas smithas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „devinas smithas“.

Mantas Kalnietis šventė pirmąją pergalę, teko stabdyti rungtynes Turkijoje

Pirmąją pergalę Eurolygos sezone iškovojo Manto Kalniečio Milano „Emporio Armani“ klubas, kuris 99:97 palaužė Tel Avivo „Maccabi“ komandą. Nors, likus žaisti daugiau nei 2 minutes, Italijos ekipa pirmavo 10-čia taškų (93:83), Izraelio klubas priartėjo (98:97). „Maccabi“ dar turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau S. Landesbergo metimas tikslo nepasiekė. Mantas Kalnietis per 7 minutes taškų nepelnė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.
2016-10-14

„Fenerbahce“ palaužė „Lottomaticą“

Eurolygos C grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas po pratęsimo rezultatu 90:86 (16:15, 20:16, 16:24, 20:17) palaužė Romos „Lottomatica“ ekipą. Susitikimą kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie iš karto išsiveržė į priekį (7:0). Vėliau rezultatas išsilygino ir užvirė atkakli kova. Tiesa, antrajame kėlinuke „Fenerbahce Ulker“ ekipa turėjo apčiuopiamą persvarą, tačiau po ilgosios pertraukos „Lottomatica“ klubas ne tik išlygino, bet ir išsiveržė į priekį.
2009-01-16

Italijos finale susigrums Romos „Lottomatica" ir Sienos „Montepaschi"

Antradienį trečiosiose Italijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio rungtynėse Romos „Lottomatica" klubas namuose 77:70 (22:9, 24:11, 18:24, 13:26) nugalėjo Avelino „Air" penketuką ir, laimėjęs seriją iki trijų 3:0, po 25-erių metų pertraukos vėl žais finale.
2008-05-28

Nutrūko Italijos krepšinio čempionato lyderių pergalių serija

Pirmąją nesėkmę po aštuoniolikos pergalių Italijos krepšinio pirmenybių starte patyrė aštuoniolikos komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos "Montepaschi" klubas, sekmadienį XIX turo susitikimą svečiuose 79:79 (15:14, 20:21, 17:18, 21:26) pralaimėjęs penktojoje pozicijoje esančiai Avelino "Air" (12 pergalių ir 7 pralaimėjimai) ekipai.
2008-01-14

Ispanijoje V. Praškevičiaus klubas įveikė D. Šalengos komandą

Sekmadienį Ispanijos ACB vyrų krepšinio lygos pirmenybėse sužaisti XV turo susitikimai, kuriuose iš trijų klubų su lietuviais aštuntą pergalę iškovojo tik Virginijaus Praškevičiaus Fuenlabrados "Alta Gestion" komanda, pakilusi į devintą vietą aštuoniolikos ekipų turnyre."Alta Gestion" krepšininkai namuose 81:75 (15:17, 19:17, 25:20, 22:21) įveikė trečiojoje pozicijoje esantį Dainiaus Šalengos Žeronos "Akasvayu" klubą, kuris patyrė tik ketvirtąjį pralaimėjimą.