Eurolygos C grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas po pratęsimo rezultatu 90:86 (16:15, 20:16, 16:24, 20:17) palaužė Romos „Lottomatica“ ekipą.

Susitikimą kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie iš karto išsiveržė į priekį (7:0). Vėliau rezultatas išsilygino ir užvirė atkakli kova. Tiesa, antrajame kėlinuke „Fenerbahce Ulker“ ekipa turėjo apčiuopiamą persvarą, tačiau po ilgosios pertraukos „Lottomatica“ klubas ne tik išlygino, bet ir išsiveržė į priekį.

Ketvirtajame kėlinuke dažniau pirmavo Romos komanda, bet visgi intriga išliko iki paskutinių sekundžių. Stambulo ekipos legionierius Devinas Smithas išvedė savo komandą į priekį, tačiau Rodrigo De La Fuente išlygino rezultatą (72:72). Netrukus „Fenerbahce Ulker“ klubo žaidėjas Omeras Onanas turėjo dvi progas išplėšti turkams pergalę, tačiau jomis nepasinaudojo.

Pratęsimo pradžioje vyko lygi kova ir pirmavo tai viena, tai kita komanda. Vis dėlto 42-ąją mačo minutę Turkijos klubas pradėjo lemiamą 11:0 spurtą ir iškovojo sunkią pergalę (90:86).

„Fenerbahce Ulker“ ekipa, kaip ir „Lottomatica“ komanda, pirmajame Eurolygos etape iškovojo 6 pergales ir patyrė 4 pralaimėjimus, tačiau dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio antrąją vietą C grupėje užėmė italai.

„Fenerbahce Ulker“: O.Savas 27 (9 atk. kam., 41 naud. bal.), D.Mrsičius 18, O.Onanas 17, D.Smithas 11.