omeras onanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „omeras onanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „omeras onanas“.

Jono Kazlausko graikai – EURO-2009 pusfinalyje!

Europos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse Graikijos rinktinė, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas, 76:74 (17:14, 12:12, 18:20, 18:19, 11:9) po dramatiškos kovos palaužė Turkijos krepšininkus.
2009-09-19

„Fenerbahce“ palaužė „Lottomaticą“

Eurolygos C grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas po pratęsimo rezultatu 90:86 (16:15, 20:16, 16:24, 20:17) palaužė Romos „Lottomatica“ ekipą. Susitikimą kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie iš karto išsiveržė į priekį (7:0). Vėliau rezultatas išsilygino ir užvirė atkakli kova. Tiesa, antrajame kėlinuke „Fenerbahce Ulker“ ekipa turėjo apčiuopiamą persvarą, tačiau po ilgosios pertraukos „Lottomatica“ klubas ne tik išlygino, bet ir išsiveržė į priekį.
2009-01-16

Tarptautiniame vyrų krepšinio turnyre Stambule

Turkijoje vykstančiame šešių vyrų krepšinio komandų "Efes Pilsen World Cup 2" turnyre Latvijos rinktinė ketvirtadienį 70:86 (19:22, 14:17, 10:19, 17:18) pralaimėjo varžybų šeimininkams. Svečiams, kurie pirmąsias artėjančių vyrų krepšinio pirmenybių Švedijoje rungtynes žais su Lietuvos komanda, 22 taškus pelnė Kasparas Kambala, 11 - Robertas Štelmaheris, 10 - Latvijos pilietybę turintis amerikietis Troy Ostleris, 8 - Ainaras Bagatskis.