denzelis valentine

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „denzelis valentine“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „denzelis valentine“.

D.Sabonis ir „Pacers“ sutriuškino „Bulls“ ekipą

Įspūdingą pergalę NBA lygoje pasiekė „Indiana Pacers“ (20-19), namuose 125:86 (31:26, 33:11, 37:30, 24:19) nušlavusi „Chicago Bulls“ (14-26) ekipą. Nuo suolo kilęs Domantas Sabonis žaidė 27 minutes ir nugalėtojams pelnė 22 taškus (8/10 dvit., 1/2 trit., 3/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, blokavo 1 metimą, dukart suklydo ir triskart prasižengė. „Pacers“: Victoras Oladipo 23 (9 rez. perd.
2018-01-07

Jonas Valančiūnas Čikagoje taškų nepelnė

Lietuvos krepšinio rinktinės lyderis Jonas Valančiūnas sužaidė neįprastas rungtynes NBA lygoje. Vidurio puolėjas nepelnė nė taško. Tiesa, to ir neprireikė – Toronto „Raptors“ svečiuose 124:115 (21:31, 35:28, 34:31, 34:25) nugalėjo Čikagos „Bulls“. Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (28:18). „Raptors“ rezultatą persvėrė antrojo ketvirčio viduryje (36:35). Atkakli kova vyko iki tol, kol įpusėjo paskutinysis kėlinys. Tada išryškėjo Toronto krepšininkų pranašumas.
2018-01-04

Domantas Sabonis sužaidė vienas nykiausių sezono rungtynių

Domantas Sabonis sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių, bet tai Indianos „Pacers“ laimėti nesutrukdė. Ji savo aikštėje 98:96 (20:30, 19:25, 30:28, 29:13) palaužė absoliučius NBA lygos autsaiderius Čikagos „Bulls“ krepšininkus. Svečiai dominavo iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. „Pacers“ į priekį pavyko išsiveržti paskutinę rungtynių minutę.
2017-12-07

Legendinių komandų akistatoje – „Lakers“ pergalė

Šiąnakt sužaistos vienintelės NBA rungtynės. Jose Los Andželo „Lakers“ savo aikštėje 103:94 (23:27, 19:29, 30:19, 31:19) nugalėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkus.