Domantas Sabonis sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių, bet tai Indianos „Pacers“ laimėti nesutrukdė. Ji savo aikštėje 98:96 (20:30, 19:25, 30:28, 29:13) palaužė absoliučius NBA lygos autsaiderius Čikagos „Bulls“ krepšininkus.

Svečiai dominavo iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. „Pacers“ į priekį pavyko išsiveržti paskutinę rungtynių minutę. Rezultatą tritaškiu persvėrė Victoras Oladipo (97:96). Po to gynėjas pridėjo ir baudos metimą (98:96), o paskutinysis „Bulls“ suomio Lauri Markkaneno tritaškis tikslo nepasiekė.

Indianos komanda ketvirtąjį kėlinį laimėjo 29:13. D. Sabonis aikštėje praleido pirmąsias septynias ketvirčio minutes. Vėliau lietuvį pakeitė „Pacers“ lyderis Mylesas Turneris.

D. Sabonis iš viso žaidė 22 minutes, per kurias pelnė šešis taškus ir atkovojo penkis kamuolius.

„Pacers“ laimėti nesutrukdė pralaimėta kova po krepšiais (39:46) ir mažesnis baudų metimų skaičius (10:16).

„Pacers“: Victoras Oladipo 27 (10/20 metimų, 8 atkovoti kamuoliai, 5 klaidos), Bojanas Bogdanovičius 17 (6/13 met.), Darrenas Collisonas 14 (6/10 met.), Mylesas Turneris 11 (7 atk. kam., 6 rezultatyvūs perdavimai), Thaddeusas Youngas 10 (9 atk. kam.).

„Bulls“: Krisas Dunnas 18 (8/14 met., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Robinas Lopezas 16 (7/11 met., 5 atk. kam.), Denzelis Valentine’as 15 (5/13 met., 8 atk. kam.), Bobby Portisas 12 (5/11 met., 7 atk. kam.), Lauri Markkanenas 11 (5/15 met., 6 atk. kam.), Davidas Nwaba 11 (5/6 met.).

„Pacers“ (14 pergalių / 11 pralaimėjimų) užima septintąją Rytų konferencijos poziciją. „Bulls“ (3/20) – absoliuti lygos autsaiderė, esanti paskutinė Rytuose.