bobby portisas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bobby portisas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bobby portisas“.

Domantas Sabonis sužaidė vienas nykiausių sezono rungtynių

Domantas Sabonis sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių, bet tai Indianos „Pacers“ laimėti nesutrukdė. Ji savo aikštėje 98:96 (20:30, 19:25, 30:28, 29:13) palaužė absoliučius NBA lygos autsaiderius Čikagos „Bulls“ krepšininkus. Svečiai dominavo iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. „Pacers“ į priekį pavyko išsiveržti paskutinę rungtynių minutę.
2017-12-07

NBA – prastas vakaras „Splash Brothers“, „Bulls“ ir „Suns“ pergalės

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį NBA lygoje pergales iškovojo Čikagos „Bulls“ ir Fynikso „Suns“ komandos. Čikagos ekipa ant menčių paguldė vieną pirmenybių favoričių – Oklando „Warriors“. „Splash Brothers“ – 3 tritaškiai iš 22 „Bulls“ namie laimėjo 94:87. Čikagos ekipa antrojo kėlinio pradžioje atsiliko 21:30 (14 minutė). Skirtumą iki pertraukos pavyko aptirpdyti – 47:51. Trečiojo kėlinio pradžioje po Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgio Jerai Granto brolio Jeriano Granto tritaškio „Bulls“ persvė...