denisas čeryševas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „denisas čeryševas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „denisas čeryševas“.

Euforijoje atsidūrusius rusus kroatai panardino į ašaras

Iki pasaulio čempionato ketvirtfinalio nužengę rusai priversti baigti pasirodymą. Pirmenybių šeimininkus ketvirtfinalyje sustabdė kroatai, Rusijos futbolininkus įveikę po 11 metrų baudinių serijos. Jos rezultatas – 4:3. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1 (1:1), pratęsimas – 2:2. Šeimininkai Sočyje vykusiose rungtynėse startavo aktyviai. Vėliau viskas stojo į planuotas vėžes – kroatai valdė kamuolį, o rusai bandė kontratakuoti. Šeimininkų taktika pasiteisino.
2018-07-07

Rusus ant žemės nuleido Urugvajaus rinktinė

Per du pirmuosius pasaulio čempionato turus varžovus daužę ir apie tolimą kelią atkrintamosiose galvoję pirmenybių šeimininkai nuleisti ant žemės. Rusijos rinktinė paskutinėse A grupės rungtynėse 0:3 (0:2) pralaimėjo Urugvajaus komandai. Pirmojo pietų amerikiečių įvarčio ilgai laukti neteko. Jurijus Gazinskis prie pat baudos aikštelės neleistinai sustabdė Rodrigo Bentancurą. Teisėjas Malangas Diedhiou skyrė baudos smūgį. 10-ąją minutę prie kamuolio stojo puolėjas Luisas Suarezas.