denisa chladkova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „denisa chladkova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „denisa chladkova“.

"Australian Open" čempionate - lyderių pergalės

Melburne vykstančio pirmojo šiais metais "Grand Slam" teniso turnyro "Australian Open" (prizų fondas - 14,6 mln. JAV dolerių) vyrų varžybų antrajame rate ketvirtadienį antroji pasaulio raketė šveicaras Rožė Federeris (Roger Federer) įveikė amerikietį Džefą Morisoną (Jeff Morrison) 6:2, 6:3, 6:4. Kitame rate 22 metų Vimbldono čempionas susitiks su australu Todu Reidu (Todd Reid), kuris įveikė armėną Sargisą Sargsianą 6:3, 6:4, 4:6, 6:7 (6-8), 6:4.Trečioji pasaulio raketė ispanas Chuanas Karlosa...
2004-01-22

Australijos pirmenybėse - JAV tenisininkių bei ispanų pergalės

Melburne tęsiasi atvirasis Australijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių. Antradienį (01.20) baigėsi dar septyniolika pirmojo rato susitikimų. Moterų varžybose pergales iškovojo bei į antrąjį etapą pateko dar trys amerikietės.
2004-01-20

Lenkijoje prasidėjo "Idea Prokom Open" vyrų ir moterų teniso turnyras

Tik antradienį (07.29) Lenkijoje prasidėjo WTA ir ATP serijų "Idea Prokom Open" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 760 tūkst. JAV dolerių, nes pirmadienį dėl lietaus nebuvo sužaistas nė vienas mačas.
2003-07-30

Prasidėjo Vimbldono teniso turnyras

Pirmadienį (06.23) Anglijoje prasidėjo 117-ą kartą rengiamas Vimbldono teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą šiemet sudaro 9,37 mln. svarų (15,54 mln.
2003-06-23

Atvirajame Prancūzijos teniso čempionate baigėsi antrojo rato mačai

Paryžiaus "Roland Garros" kortuose vykstančiame atvirajame Prancūzijos teniso čempionate (French Open) ketvirtadienio vakarą baigėsi antrojo rato susitikimai.
2003-05-30

Atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse be didesnių staigmenų

Paryžiuje tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kuriose antradienį popietinėse varžybose didesnių staigmenų nebuvo. Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo visos trys antradienio popietę rungtyniavusios pirmojo dešimtuko žaidėjos iš JAV: trečioji turnyro raketė Venus Williams (Vynes Viljams) 6:2, 6:4 nugalėjo tautietę Samanthą Reeves (Samantą Ryvz), šeštąjį reitingą turinti Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:2, 6:0 sutriuškino Wynne Prakusya iš Indonezijos ir 2001 metų šio ...