demarai gray

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „demarai gray“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „demarai gray“.

Penkių įvarčių rungtynėse – „Leicester City“ pergalė

Paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos šeštadienio rungtynėse pelnyti penki įvarčiai. Pergalę minimaliu skirtumu iškovojo „Leicester City“ futbolininkai, svečiuose 3:2 (1:1) nugalėję „Newcastle United“. Šeimininkai aktyviai pradėjo rungtynes ir tai pavertė įvarčiu. 4-ąją minutę po puikios atakos ir idealaus Dwighto Gayle’o perdavimo įmušė Joselu.
2017-12-09

„Leicester City“ kyla – šįkart įveiktas „Everton“

„Leicester City“ kyla Anglijos „Premier“ lygos turnyro lentelėje. Lesterio futbolininkai sekmadienį savo stadione 2:0 (2:0) nugalėjo Liverpulio „Everton“. Šeimininkai viską išsprendė per 11 minučių. 18-ąją minutę įmušė Jamie Vardy, 29-ąją – Demarai Gray. Rezultatyvius perdavimus atliko Riyadas Mahrezas ir Christianas Fuchsas. „Leicester City“ (12 taškų) pakilo į 11-ąją „Premier“ lygos poziciją. „Everton“ (8 tšk.) – 18-as.
2017-10-29

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.