Deimantė Bukeikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Deimantė Bukeikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Deimantė Bukeikaitė“.

„Metų kaunietės“ finalininkė „Carito“ generalinė sekretorė Deimantė Bukeikaitė: mes nerūšiuojame žmonių

Vienos didžiausių nacionalinių nevyriausybinių organizacijų Lietuvos „Caritas“ generalinė sekretorė Deimantė Bukeikaitė kartu su komanda kasdien teikia pagalbą vienišiems senjorams, vaikams, šeimoms, aktyviai bendradarbiauja ieškant pagalbos nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms. Ji pretendavo tapti „Metų kauniete 2023“. „Carite“ Deimantė Bukeikaitė dirba jau 13 metų. Ji pripažįsta, kad sunkiausios situacijos yra tos, kuriose mažai vilties.
2024-03-13

Gyventojai raginami skirti GPM paramai: „Tau nieko nekainuoja“

25 milijonai eurų – tiek įvairios Ukrainą remiančios ar labdaringa veikla užsiimančios organizacijos prarado dėl to, kad net du iš trijų Lietuvos gyventojų niekam nepaskiria dalies gyventojų pajamų mokesčio. Nevyriausybininkai ragina gyventojus nepatingėti perskirstyti valstybei sumokamus mokesčius. Esą dešimtys milijonų eurų galėtų pavirsti parama: ir Ukrainai, ir beglobiams gyvūnams, ir kitoms reikmėms.

Sumokėjusi mokesčius, vilnietė Svetlana lieka su 40 eurų – išgyventi padeda labdaros valgyklos

Skurdas Lietuvoje matomas ne tik kaimeliuose, bet ir didmiesčiuose. Nors vilniečiams badauti netenka, o darbų yra, tačiau kainoms šovus į kosmines aukštumas, jie taip pat priversti susiveržti diržus. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže. Beveik 2 metų Rokas ir penkiametis Arijus – brangiausia, ką turi netoli Vilniaus, Riešėje gyvenančios Julijos Janušienės šeima. Daugiausia šeimos išlaidų taip pat skiriama jiems, tiksliau – jų privačiam darželiui.
2023-04-01
Į viršų