defoe

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „defoe“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „defoe“.

Puikus Gilberto baudos smūgis privertė susigėsti J. Defoe

Buvęs Londono „Tottenham“ puolėjas Jermainas Defoe MLS lygoje žiba visu gražumu. Iki šiol J.Defoe per 9 lygos mačus įmušė net 8 įvarčius, bet savaitgalį anglui teko šiek tiek susigėsti. „Toronto“ klubui atstovaujantis puolėjas savaitgalį žaidė prieš Niujorko „Red Bulls“ ekipą. „Toronto“ prie Niujorko komandos vartų uždirbo baudos smūgį ir jo realizuoti stojo brazilas Gilberto. Tuo J.Defoe nebuvo patenkintas.
2014-07-01

„Premier“ lyga: „Tottenham Hotspur“ įveikė „Reading“ ir iškovojo pirmąją pergalę

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos vienerios IV-ojo turo rungtynės. Pirmąją ir svarbią psichologiškai pergalę iškovojo Andre Villas-Boaso vadovaujama Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa. Svečiai pasižymėjo pirmieji, kai kamuolį 18 minutę į „Reading“ vartų tinklą pasiuntė Anglijos rinktinės puolėjas Jermainas Defoe.
2012-09-16

Anglijos rinktinėje – dar viena netektis

Anglijos rinktinės stovykloje - vėl blogos naujienos. Prieš pat EURO 2012 startą šios šalies ekipą paliko puolėjas Jermaine'as Defoe, kuris išvyko dėl netikėtos tėvo mirties. Anglijos futbolo asociacija (FA) ketvirtadienio rytą patvirtino šią informaciją pridurdama, kad tikimasi, jog puolėjas kažkuriuo metu grįš ir kol kas vietoj jo į rinktinę joks kitas žaidėjas kviečiamas nebus.
2012-06-07

„Man City“ paskutinę minutę nugalėjo „Tottenham“

Sekmadienio popietę futbolo aistruolius prie ekranų kvietė dviejų Anglijos gigantų dvikova – „Manchester City“ namuose susigrūmė su Londono „Tottenham“ ekipa. Po atkaklios kovos rungtynės baigėsi šeimininkų pergale 3:2. Rungtynės prasidėjo gan aktyviai, tačiau per pirmąsias penkiolika minučių rimtesnių progų pasižymėti neturėjo nei vieni, nei kiti. Pačioje pradžioje žaidimą daugiau kontroliavo „City“, o „Spurs“ varžovų priespaudą nusipurtė tik maždaug 20-25 minutėmis.