0
TV3

Sekmadienio popietę futbolo aistruolius prie ekranų kvietė dviejų Anglijos gigantų dvikova – „Manchester City“ namuose susigrūmė su Londono „Tottenham“ ekipa. Po atkaklios kovos rungtynės baigėsi šeimininkų pergale 3:2.

Rungtynės prasidėjo gan aktyviai, tačiau per pirmąsias penkiolika minučių rimtesnių progų pasižymėti neturėjo nei vieni, nei kiti. Pačioje pradžioje žaidimą daugiau kontroliavo „City“, o „Spurs“ varžovų priespaudą nusipurtė tik maždaug 20-25 minutėmis.

Šeimininkų puolėjams Sergio Aguero ir Edinui Džeko nesisekė užbaigti atakų, tuo tarpu „Tottenham“ gretose akivaizdžiai trūko Emmanuelio Adebayoro. Abiejų komandų gynyba pirmajame kėlinyje žaidė labai gerai, todėl puolėjams nesigavo sukurti nieko labai pavojingo.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo „miestiečiai“, kurie neišnaudojo neblogo šanso pasižymėti dėl gero varžovų vartininko žaidimo. Netrukus veiksmas persikėlė į kitą aikštės pusę, kur „Man City“ vartininkas taip pat susitvarkė su Aarono Lennono smūgiuotu kamuoliu.

56 minutę „City“ saugas Davidas Silva gavo kamuolį ties aikštės viduriu ir tarsi strėlė šovė link varžovų vartų, perdavė kamuolį į baudos aikštelę įbėgančiam Samirui Nasri ir šis vienu lietimu nuginklavo vartininką, smūgiu į vartų vidurį.

Po trijų minučių prie „Spurs“ vartų buvo keliamas kampinis. Pirmasis prie pakelto kamuolio prišoko Joleonas Lescottas, kuris, iš kelių metrų įridendamas kamuolį į vartus, į juos įvirto ir pats.

Nepaisant to, svečių futbolininkai nepasidavė ir jau po minutės sušvelnino rezultatą, kuomet „City“ gynėjas Stefanas Savičius netiksliai numušė kamuolį tiesiai „Tottenham“ puolėjui Jermaine'ui Defoe po kojomis ir šis, apsivaręs vartininką, pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

65 minutę „Tottenham“ futbolininkai, pelnydami įvartį, atstatė lygybę. Aaronas Lennonas prasiveržė kraštu ir parideno kamuolį Garethui Bale'ui, kuris, puikiu smūgiu nuo baudos aikštelės linijos, „įsuko“ kamuolį į viršutinį varžovų vartų kampą.

„Manchester City“ 3 – 2 „Tottenham“

56' [1 - 0] Samir Nasri

59' [2 - 0] Joleon Lescott

60' [2 - 1] Jermaine Defoe

65' [2 - 2] Gareth Bale

90' [3 - 2] Mario Balotelli (11 m.)