darius grigalionis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius grigalionis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius grigalionis“.

Dano Rapšio taurės turnyre Klaipėdoje – olimpiečių šeimos

Jau artėjantį sekmadienį Klaipėdos baseine (Dubysos g. 12) susiburs ir jėgas baseino takeliuose išbandys įvairių Lietuvos miestų šeimos. Tikimasi, kad VšĮ Plaukimo mokyklos trečią kartą organizuojamos ir didelio populiarumo sulaukusios šeimų plaukimo varžybos „Mama, tėtis ir aš“ Dano Rapšio taurei laimėti bus rekordinės dalyvių skaičiumi. Į Klaipėdą atvyks ir dviejų pastarųjų metų šio turnyro nugalėtojas iš Panevėžio olimpietis Darius Grigalionis su šeima.
2022-05-27

Kitokia Vytauto Janušaičio nuomonė: Rūta Meilutytė – nebe rinktinės lyderė

Vienas geriausių visų laikų Lietuvos plaukikų Vytautas Janušaitis mano, kad du medalius Europos čempionate Kopenhagoje iškovojęs Danas Rapšys – naujasis šalies rinktinės lyderis. Esą jis šiuo statusu aplenkė Auksinę Lietuvos žuvelę Rūtą Meilutytę. Laukia dar ne viena skambi pergalė „Šiuo metu lyderiu įvardyčiau Daną. Jis ne tik tapo Europos čempionu, o ir labai stipriai gerina savo asmeninius rezultatus.
2017-12-15

Pasitikėjimą savimi atgavęs G.Titenis: sportas yra sunkus darbas. Jei jo nemylėsi, tapsi kankiniu

„Meilė? Baseinui? Nėra, ką ten įsimylėti, - nusijuokė plaukikas Giedrius Titenis. – Plaukiu juk vienas. Būna nuobodu, būna sunku. Bet gal kažkada įsimylėjau save... Tą, kuris laimi prieš patį save. Kiekvieną kartą stengiuosi viską padaryti geriau“. Europos čempionatų prizininkas, Olimpinių žaidynių dalyvis teigė sunkiai prisimenantis pirmuosius grybšnius baseine.
2017-06-01

Lietuvos plaukikai olimpinėse žaidynėse

Atėnuose Lietuvos plaukikų delegacija bus kaip niekad gausi. Mūsų šalies atstovai dalyvaus vienuolikoje individualių rungčių ir vienoje estafetėje. Varžybos vyks rugpjūčio 14-20 dieną. Kurio nors lietuvio patekimas į finalą būtų labai didelė sėkmė, o patekimą į pusfinalį irgi reikėtų vertinti teigiamai. Rugpjūčio 14 d.400 m kompleksinio plaukimo kvalifikacinės varžybos ir finalas. Lietuvai atstovaus vienas iš pajėgiausių šalies plaukikų Vytautas Janušaitis.
2004-08-12

Pasaulinėje Universiadoje penktadienį plaukikai startavo nesėkmingai

Pietų Korėjoje vykstančioje pasaulinėje studentų vasaros Universiadoje penktadienį kvalifikacinėse varžybose nesėkmingai startavo abu Lietuvos plaukikai. Saulius Binevičius 200 m laisvu stiliumi nuplaukė per 1 min. 54,05 sek. ir, pasidalijęs 16-17 vietas tarp 41 atstovo, liko atsarginiu plaukti B finale. Iki pagrindinio finalo S.Binevičiui pritrūko 1,62 sek. Išvakarėse 100 m nugara finale per žingsnį nuo medalio likęs Darius Grigalionis penktadienį 50 m peteliške įveikė per 25,36 sek.
2003-08-29

Darius Grigalionis pasaulinės Universiados 100 m nugara plaukimo finale liko ketvirtas

Pietų Korėjoje vykstančioje pasaulinėje studentų vasaros Universiadoje ketvirtadienį (08.28) vakarinėse varžybose per žingsnį nuo medalio liko plaukikas Darius Grigalionis. Finale D. Grigalionis 100 m nugara nuplaukė per 55,93 sek. ir liko ketvirtas. Jis nuo bronzos medalį iškovojusios ukrainiečio Volodymiro Nikolaičiuko atsiliko vos 0,23 sekundės. Univeriados čempionu tapo kinas Kunpengas Ouyangas, nuotolį įveikęs per 54,99 sek. ir 0,36 sek.
2003-08-28

D. Grigalionis pasaulio čempionate – šeštas

Sekmadienį Barselonoje (Ispanija) pasibaigusio 10-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato plaukimo varžybose lietuvis Darius Grigalionis 50 m plaukimo nugara finale finišavo šeštas. 26 metų panevėžietis, distanciją įveikęs per 25,53 sek., 0,08 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą. Beje, D. Grigalionis iš lietuvių vienintelis plaukė šių pirmenybių finale. Aukso medalį iškovojo ir pasaulio rekordą 0,19 sek.
2003-07-28

Darius Grigalionis pasaulio plaukimo pirmenybių finale

Ispanijoje vykstančiame vandens sporto šakų planetos čempionate Darius Grigalionis šeštadienį sėkmingai įveikė pusfinalio barjerą ir sekmadienį varžysis dėl medalių. Lietuvos plaukikas 50 m nugara įveikė per 22,61 sek. ir, pakartojęs pačiam nuo 2000-ųjų priklausantį Lietuvos rekordą, pirmajame plaukime buvo penktas, o bendroje įskaitoje užėmė aštuntąją vietą. Greičiausiai pusfinalyje plaukė vokietis Thomas Pupprathas. Jis sugaišo 25,07 sek. ir pagerino pasaulio čempionatų rekordą.
2003-07-27

Lietuvos plaukikų pergalės tarptautinėse varžybose Atėnuose

Graikijos sostinėje vykusiose prestižinėse "Akropolio taurės 2003" varžybose dalyvavo septyniolikos šalių plaukikai, tarp kurių buvo ir aštuoni Lietuvos atstovai. Dviems lietuviams 2004 metų olimpinių žaidynių sostinėje pavyko pasiekti šalies rekordus, o trys tapo nugalėtojais. Lietuvos rekordininkais tapo Rimvydas Šalčius, 100 m distanciją peteliške įveikęs per 53,66 sekundės, ir Paulius Andrijauskas, dukart ilgesnėje distancijoje sugaišęs 2 min. 03,20 sek.
2003-05-20

Baltijos šalių plaukimo čempionatą laimėjo Estijos rinktinė

Savaitgalį Alytuje vykusį Baltijos šalių plaukimo čempionatą, kuriame pagerinti po du Estijos ir Latvijos bei vienas Lietuvos rekordas, laimėjo Estijos rinktinė. Net 17 pirmų vietų iškovojusi Estijos komanda surinko 270 taškų ir 46-ais aplenkė Lietuvos rinktinę, kuri iškovojo 9 pirmąsias, 10 antrųjų ir 12 trečiųjų vietų.Trečioje vietoje likusi Latvijos ekipa šventė pergales tik dviejose rungtyse ir surinko 193 taškus.