darinys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darinys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darinys“.

Pamatę, kas slepiasi paauglės pilve, medikai pritrūko žodžių: įspėja visus

Indijoje paauglės pilve aptikta keista kaulų, dantų ir plaukuotos medžiagos masė. Tai buvo jos pačios dvynė, auganti jos viduje, ir tai buvo itin retos būklės, vadinamos „fetus in fetu“ (vaisius vaisiuje), rezultatas.   Septyniolikmetė kreipėsi į gydytoją po to, kai pilve atsirado gumbas, kuris per pastaruosius penkerius metus palaipsniui didėjo. Reta diagnozė Paauglė gydytojams pasakojo, kad kartais jaučia pilvo skausmą ir pilnumo jausmą, net jei nevalgė daug maisto.
2023-11-05

Prie akies panevėžietė pastebėjo nekaltą taškelį: sužinojusi, kas tai, perspėja visus

Vakare valantis makiažą po akimi pastebėtas nedidelis juodas taškelis, mažas darinukas panevėžietei Inai įvarė nemažai nerimo – nieko nelaukusi ji nuskubėjo pas gydytojus, kurie netruko nustatyti, kad darinys piktybinis. Ji ragina ir kitus nieko nelaukiant pastebėjus nerimą keliančius darinius kreiptis į specialistus.  Ina (pavardė redakcijai žinoma – aut. past.) vasario 8-ąją prie akies pastebėjo nedidelį, vos įžvelgiamą darinuką, primenantį juodą taškelį.
2023-07-06

Vilnietei guzai ant akies išdavė, kas negerai jos organizmui: dabar įspėja kitus

Atvėsus orams, imunitetas silpsta, tad susidaro palankios sąlygos užklupti ligoms. Šaltuoju sezonu dažniau žmonės skundžiasi ir tuo, kad ant akies voko iškyla miežis, kuris ne tik neatrodo estetiškai, bet ir sukelia nemalonius simptomus. Vilnietė Justina (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) pasakoja, kad su šia problema susiduria ne kartą per metus ir yra girdėjusi, kad tai – vienas iš nusilpusio imuniteto indikatorių.
2022-11-06

Aukštą cholesterolį išduoda darinys ant odos: atpažinkite jį laiku

Vieną iš ankstyvųjų požymių, kad cholesterolio lygis jau sprūsta iš rankų, galima pastebėti ant odos – tai pasitaiko ant alkūnių, sąnarių, sausgyslių, kelių, pėdų ir sėdmenų. Ksantomomis vadinamos minkštos, gelsvos spalvos ataugos yra per odą prasiskverbusios riebalų sankaupos. Vinčesterio ligoninės ekspertai sako, kad labai neestetiškai atrodančios ataugos kartais gali išaugti iki 7,5 cm dydžio.
2021-10-05

Aukštą cholesterolį gali išduoti darinys ant odos: nenumokite ranka

Aukštas cholesterolis gali pasireikšti įvairiais simptomais, tačiau ypač gali būti matomas ant jūsų odos – būtinai pasikonsultuokite su gydytoju. Padidėjęs cholesterolio kiekis gali sukelti daugybę įvairių sveikatos problemų, todėl jį būtina stengtis išlaikyti normos ribose, kad būtų išvengta širdies ligų, širdies priepuolių, insulto ir kitų rimtų sveikatos problemų.
2021-08-19

Milžinų kelias – keistas bazaltinių stulpų darinys

Milžinų kelias – tai Šiaurės Airijos pajūryje, Antrimo grafystėje susiformavusi didžiausia lavos plynaukštė Europoje. Jau keletą tūkstančių metų šis unikalius uolų darinys stebina daugybę Antrimo grafystės pajūrio lankytojų.
2012-01-25
Į viršų