darijus džervus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darijus džervus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darijus džervus“.

„Baltic Chain Tour” lenktynėse – 11-asis lietuvio startas

Rugpjūčio 18 dieną, ketvirtadienį, Panevėžyje, Laisvės aikštėje, prasidės 11-osios daugiadienės dviračių plento lenktynės „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija). Vieną jų dalyvį – Darijų Džervų jau galima vadinti varžybų legenda: 32 metų dviratininkas dalyvavo visose iki šiol vykusiose „Baltic Chain Tour“ lenktynėse. Darijus tik kartą – pernai – nepasiekė varžybų finišo. Klaipėdietis šiose varžybose į „Top-10“ pateko 13 kartų.
2022-08-16

Prancūzijoje – geriausias dviratininkės Rasos Leleivytės pasiekimas šį sezoną

Prancūzijoje surengtose moterų dviračių lenktynėse „La Classique Morbihan“ (UCI I kategorija) puikiai pasirodė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“). Ji finišavo antra ir pelnė 85 pasaulio reitingo taškus. Nugalėtojos titulą apgynė Pietų Afrikos Respublikos dviratininkė Ashleigh Moolman („Cervelo-Bigla“). Ji 116 km nuvažiavo per 3 val. 12 min. 51 sek. (vid. greitis – 36,09 km/h). Nugalėtojai atiteko 125 pasaulio reitingo taškai.
2018-05-26

Dviratininkas Lukas Talačka pateikė staigmeną Suomijoje

Sekmadienį Suomijos sostinėje Helsinkyje baigėsi septintosios tarptautinės daugiadienės dviračių plento lenktynės „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija; 705 km). Paskutiniame, ketvirtame, etape puikiai pasirodė Lukas Talačka („Top Team-Ultrabike“). Jis finišavo trečias. Už šį pasiekimą 23-ejų metų dviratininkui atiteko vienas pasaulio reitingo taškas. Po finišo sprinto nugalėjo 23-ejų metų norvegas Hermanas Dahlis („Sparebanken Sor“), kuris laimėjo ir trečiąjį etapą.
2017-08-27

Drėgna trasa dviratininkų greičiui netrukdė

Didžiausia Baltijos šalyse dviračių šventė turi naują čempioną. 100 kilometrų „Toyota SPORT“ važiavimą laimėjo 25 metų vilnietis Justas Klimavičius, pernai buvęs aštuntas. 10 ratų drėgnomis Vilniaus gatvėmis sportininkas įveikė per 2 valandas 21 minutę ir 55 sekundes. Tai – beveik minute greičiau nei rezultatas, kurį pernai nugalėtoju tapęs Paulius Šiškevičius pasiekė, kai Vilniuje švietė saulė ir trasa buvo visiškai sausa.
2017-08-20

Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionų titulai – Daivai Tušlaitei ir Ignatui Konovalovui

Savaitgalį Gargžduose ir jų apylinkėse surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“), o tarp vyrų pergalę iškovojo Ignatas Konovalovas (FDJ). D. Tušlaitė šalies grupinių lenktynių čempione tapo trečiąjį kartą iš eilės, o I. Konovalovas šios rungties čempiono titulą iškovojo pirmąjį kartą. D. Tušlaitė 123,2 km (7 ratai) nuvažiavo per 3 val. 2 min. 52 sek.
2017-06-25

Žydrūnas Savickas – vienas realiausių pretendentų nugalėti absoliučioje „Velomaratono” įskaitoje

Vienas iš dviejų sportininkų Žydrūnų Savickų sekmadienį (08.23) dalyvaus didžiausioje Lietuvos dviračių šventėje „Velomaratone“. „Toyota SPORT“ važiavime 100 kilometrų distancijoje dėl nugalėtojo vardo varžysis Lietuvos plento dviračių rinktinės narys Žydrūnas Savickas. Iš „Baltic Chain“ varžybų grįžęs profesionalas laikomas vienu realiausiu pretendentu nugalėti absoliučioje įskaitoje.
2015-08-20

Dviratininkas Darijus Džervus antrajame „Baltic Chain Tour“ etape — penktas

Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių “Baltic Chain Tour” antrajame etape trečiadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Darijus Džervus (“CCT p/b Champion System”). 25 metų dviratininkas finišavo penktas. Pergalę po finišo sprinto iškovojo ir lenktynių lyderiu tapo 25 metų ukrainietis Andrejus Kulikas (“Kolss-BDC”). Jis 192,9 km Estijoje - iš Pernu į Valgą - nuvažiavo per 4 val. 22 min. 8 sek. (vid.
2015-08-20

Taline prasidedančiose dviračių lenktynėse „Baltic Chain Tour“ – trylika lietuvių

Antradienį 12.00 val. Estijos sostinėje Taline prasideda tarptautinės dviračių lenktynės „Baltic Chain Tour“. Penktą kartą rengiamose varžybose dalyvauja trylika Lietuvos dviratininkų. Trijų etapų lenktynės (542,5 km) vyks Estijoje ir trumpam užsuks į Latviją. „Baltic Chain Tour“ lenktynėse, kurioms suteikta Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) 2.2 kategorija, startuoja dvi Lietuvos komandos – šalies rinktinė ir „Top Team-Ultrabike“ ekipa.
2015-08-18

Lietuvos rinktinės dviratininkai laimėjo lenktynes Estijoje

Sekmadienį, po intensyvaus ir kaip niekada produktyvaus savaitgalio vienose didžiausių Rytų Europos ir Skandinavijos lenktynių, Nacionalinė Lietuvos vyrų dviračių rinktinė atsisveikino su Estija, paskutinę dieną iškovojusi 1-2 vietas. 29-osiose „Tartu Rattaralli“ lenktynėse Vytautas Kaupas užėmė 1 vietą, o Gediminas Bagdonas – 2 vietą (+7 sek.). 3 vieta atiteko estui Sigvard Kukk (+9 sek.