dariaus pocevičiaus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dariaus pocevičiaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dariaus pocevičiaus“.

Aš irgi griaunu mitą – Rusija ir Vokietija nekariavo

Patikslinu mitą, kurį vienu ypu kaip koks prityręs mitų griovėjas iš „Discovery“ kanalo, sugriausiu: Antrajame pasauliniame kare nacistinė Vokietija, kartu su fašistine Italija bei Japonija kovojo prieš Sovietų Sąjungą bei Vakarų pasaulį. Mano surasti duomenys įrodo, kad buvo visai kitaip. Kaip? Ogi kariškiai skerdė civilius. Štai paskaičiavimai rodo, kad šio karo metu žuvo apie 70 milijonų žmonių, iš kurių dauguma buvo civiliai (Šaltinis: Dunnigan, James.

Pristatoma pokalbių apie kultūrą knyga „Sėskim ir pakalbėkim“

Š. m. balandžio 24 d. (antradienį) 17 val. Vilniaus apskrities viešojoje Adomo Mickevičiaus bibliotekoje Gailutė Jankauskienė ir Jolanta Kryževičienė  pristatys leidyklos „Versus aureus“ išleistą knygą, „Sėskim ir pakalbėkim“. Knygoje publikuojama trisdešimt pokalbių, įrašytų ir transliuotų Lietuvos radijo laidoje „Kultūros savaitė“. Be abejonės, tai ne visi susitikimai, kurie įvyko per daugiau kaip aštuonerius laidos gyvavimo metus.
2007-04-18

Polonijus: Kultūra su savaitraščiais

Kultūrinės žiniasklaidos Šiaurės Atėnų", "Literatūros ir meno", "7 meno dienų” - publikacijų apžvalga. “7 meno dienose” (10.03) Rasa Vasinauskaitė rašo apie pirmąją šio sezono Rusų dramos teatro premjerą - italų dramaturgo Aldo Nikolaji komediją “Šiek tiek švelnumo”, režisuotą svečio iš Maskvos Igorio Vlasovo (“Meilė - tai didelė trauma”). Pasak teatro kritikės, “Šiek tiek švelnumo” puikiai tiktų ne vien maskvietiškai su sostinės žvaigždėmis, bet ir bet kuriai, nestokojančiai puikių ir žiūro...
2003-10-03

Polonijus: Kultūra su savaitraščiais

Lietuvos ir pasaulio kultūros įvykiai svarbiausiuose šalies meno savaitraščiuose “7 meno dienos”, “Literatūra ir menas”, “Šiaurės Atėnai”. “7 meno dienose” (03.28) Skirmantas Valiulis publikuoja straipsnį “Laiko skeveldros”, kuriame rašo apie visai neseniai atsiradusias, iki šiol nežinomas 1929-1939 m. senąsias kino kronikas. Pasak straipsnio autoriaus, “mes - ne JAV ar Rusija, negalime pasigirti, kad archyvuose - tūkstančiai metrų senosios kino kronikos, todėl kiekvienas metras - atradimas.
2003-03-28
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų