danielis stanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielis stanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielis stanas“.

„Lietuviško“ futbolo klubo pergalė Rumunijoje

Vienuoliktą pergalę Rumunijos futbolo pirmenybių XXVIII turo rungtynėse iškovojo ir į aštuntą vietą iš dešimtosios pakilo dviejų lietuvių Galačio „Otelul“ (36 tšk.) vienuolikė, trečiadienį namuose 3:1 (2:0) nugalėjusi šeštojoje pozicijoje esančią Timišoaros „Poli“ (49 tšk.) ekipą. Tadas Labukas žaidė nuo 69 minutės, o vartininkas Paulius Grybauskas aikštėje nepasirodė. Po įvartį nugalėtojams pelnė Alejandro Vigliantis (8 min.), Ciprianas Ioanas Deacas (37 min.) ir Danielis Stanas (81 min.
2008-04-09

P. Grybausko futbolo klubas žais finale

Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Kipre besirengianti dviejų lietuvių Galačio „Otelul“ komanda iškopė į draugiško turnyro finalą bei šeštadienį žais su šalies pirmenybių lydere Klužo CRF ekipa. Ketvirtadienį „Otelul“ vienuolikė laimėjo trejų komandų grupės varžybas, 2:0 (2:0) nugalėjusi Sofijos „Levski“ (Bulgarija) klubą. Nugalėtojų vartus antrajame kėlinyje gynė Paulius Grybauskas, o puolėjas Tadas Labukas šįkart nerungtyniavo.
2008-02-08

Tadas Labukas pelnė įvartį Rumunijos futbolo klubui

Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Turkijoje besirengianti Galačio "Otelul" ekipa su dviem lietuviais kontrolinį mačą su Ukrainos pirmenybių autsaidere Achtyrkos "Neftianik" komanda baigė lygiosiomis 3:3 (2:1). Vieno įvarčio (31 min.) autoriumi tapo iki pertraukos žaidęs puolėjas Tadas Labukas. Nuo antrojo kėlinio pradžios Rumunijos komandos vartus gynė Paulius Grybauskas, o likusius įvarčius pelnė Robertas Elekas (1 min.) ir Danielis Stanas (78 min.
2008-01-21

Lietuvių vienuolikė Rumunijos futbolo pirmenybėse - devinta

Septintą pergalę Rumunijos futbolo čempionato šešioliktojo turo mače iškovojo devintąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimanti Galačio "Otelul" (21 tšk.) komanda su dviem lietuviais.Sekmadienį namuose "Otetul" ekipa, kurios vartus gynė Paulius Grybauskas, bet nerungtyniavo puolėjas Tadas Labukas, 2:0 (0:0) nugalėjo vieną pirmenybių autsaiderių Konstantos "Farul" (17 vieta - 13 tšk.) vienuolikę.Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Emilis Gabrielis Jula (64 min.) bei Danielis Stanas (88 min.